Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sliačska | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok - 7511 m2 - Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Orná pôda | Nezadaná | 7,511 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok v obci Svätý Jur. P

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

37,000 € 5 €/m²

člen NARKS

ŠTÝLOVÝ - 2i byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci zelených Ostredkov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43.48 m²

Hľadáte bývanie, kde sa moderný dizajn spája s pokojom a množstvom zelene? Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4577 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt po rekonštrukcii, Bartoškova – Nové mesto, 47 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom pekný kompletne zariadený 2-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokali

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt s balkónom vo vnútrobloku, Jakubovo námestie, 62 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestranný 2-izbový byt s balkónom v Starom Meste na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 2 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Nezadaná | 97 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom s 2 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

369,000 € 3804 €/m²

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Už Vás nebavia zimné mesiace na Slovensku? Zima, kedy teploty sú pod bodom mrazu, niekedy aj pr

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vlastniť luxusný apartmán na juhu Španielska je... ... skvelá možnosť, ako nielen behom sychrav

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Starého Mesta na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

660 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 65 m²

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi Ponúkame na predaj 3-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

164,000 € 2523 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 - izbový podrovny byt, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Garsónka | 104 m²

Marián Soviš 8:37 (pred 0 minútami) komu: mne Ponúkame vám na predaj 4 izbový byt, ktorý

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2067 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj Štiavnické Bane. Banská Štiavnica.

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 125 m²

ZNÍŽENÁ CENA Rodinný dom na predaj – Štiavnické Bane, blízko Počúvadlianskeho jazera Boris Kň

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

160,000 € 1280 €/m²

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku v Nacinej Vsi .

Reality Nacina Ves

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,559 m²

Broker Consulting ponúka na predaj krásny , rovinatý , stavebný pozemok v Nacinej Vsi - časť V

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nacina Ves

79,900 € 51 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Komerčný objekt - Kancelárske a skladové priestory v Horných Krškanoch

Reality Nitra

Administratívny objekt | Nezadaná | 1,733 m²

Na predaj: Komerčný objekt - Administratívna budova v Horných Krškanoch Ponúkame na predaj kome

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Veľký komerčný pozemok - Hliník nad Hronom

Reality Hliník nad Hronom

Komerčná zóna | 8,861 m²

Ponúkame na predaj lukratívny, rovinatý stavebný pozemok o výmere 8 861 m², situovaný na strate

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hliník nad Hronom

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Radošina

Reality Radošina

Rodinný dom | 207 m²

Hľadáte ideálny dom na vidieku, kde môžete vychutnávať pokoj, priestor a zároveň dokončiť rekon

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Radošina

139,900 € 676 €/m²

člen NARKS

4 izbový rodinný dom Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v dvojdome, situovaný v pokojnej časti obce Hrubá Borša

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

285,000 € 2850 €/m²

člen NARKS

Projekt Rezidencia pod Lesom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky za uvádzaciu cenu v tichej a vyhľadávanej lokalite Páro

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,900 € 156 €/m²

člen NARKS

Reality Bešeňová

Apartmán | Nezadaná | 97 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

369,000 € 3804 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Rodinný dom v Pohronskej Polhore na predaj

Reality Pohronská Polhora

Rodinný dom | Rohozná | 487 m²

Ľudmila Hybská Bodnárová ponúka na predaj - Rodinný dom s potenciálom bývania aj podnikania – P

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pohronská Polhora

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v Nitre - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

499,000 € 1862 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA - Predaj pozemku na výstavbu menšieho rodinného domu

Reality Miloslavov

Záhrada | Nezadaná | 441 m²

Na predaj pozemok v blízkosti železničnej trate, v extraviláne obce Alžbetin dvor o rozmere 441

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

69,990 € 159 €/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Domové Role Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok na výstavbu rodinného domu v dynamicky sa rozvíjajúcej lok

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

138,500 € 295 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie