Exkluzívna ponuka pozemkov v Poľnom Kesove - Váš priestor pre život v harmónii

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 779 m²

Exkluzívna ponuka pozemkov v Poľnom Kesove - Váš priestor pre život v harmónii Predstavte si m

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

66,000 € 85 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný pozemok v Stupave - nad kostolom pod lesom v tichej lokalite

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 792 m²

Ponúkame na predaj krásnu slnečný pozemok o výmere 792 m² v žiadanej lokalite Stupava, nad kost

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

79,900 € 101 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s lodžiou a klimatizáciou v novostavbe Pri Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej Rezidencii Pri Mýte

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reprezentatívne kancelárie 270 m² na prenájom – Nobelova ulica, Bratislava (celé 2. poschodie)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nobelova | 270 m²

Hľadáte tiché, bezpečné a dôstojné zázemie pre svoj tím? Ponúkame celé horné podlažie (2. posch

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,430 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Starší rodinný dom/chalupa s výnimočným pozemkom v obci Kovarce

Reality Kovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý môže slúžiť aj ako chalupa či rek

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Domy na predaj Kovarce

95,000 € 950 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s nadštandardným vybavením | 24 m² terasa s výhľadom na Dunaj | Karlova Ves, uzavretý areál, parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 75.24 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto na dosah, ale každodenný pokoj nad ním. Tento 2-izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4650 €/m²

člen NARKS

KRÁSNY 6-IZB. RODINNÝ DOM, DVOJGARÁŽ, BAZÉN

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 280 m2

Publikované: 12.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vlčany

Cena dohodou

člen NARKS

Nie každý stavebný pozemok je možné financovať hypotékou. Tento áno. 4548 m², JAROK

Reality Jarok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,548 m²

Na pozemku sa nachádza stavba so súpisným číslom, čo predstavuje zásadnú výhodu – kupujúci nemu

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jarok

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bezbarierový Apartmán s terasou a výhľadom na Gerlachovský štít

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 74.6 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

245,700 € 3294 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 3 izbový slnečný byt na Podŕškoch, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,999 € 1930 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Slnečný, zrekonštruovaný 1-izbový byt – Vlkanová | CENOVO BEZKONKURENČNÝ

Reality Vlkanová

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite Vlkan

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

76,000 € 1900 €/m²

člen NARKS

Apartmán s priamým výhľadom na Gerlachovský štít

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | 82.84 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zariadený apartmán vo vyhľadávanej lokalite - Vyhne

Reality Žiar nad Hronom

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán o výmere 42 m², ktorý sa nachádza

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 2143 €/m²

člen NARKS

Ideálne bývanie - 3 izbový byt s terasou a garážovým parkovaním. Centrum mesta na dosah.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 91.5 m²

Matej Lipnický, Broker Consulting, a.s. ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s komfortno

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

349,000 € 3814 €/m²

člen NARKS

pozemok pri Prešove - na predaj

Reality Vyšná Šebastová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²

STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ Len 5 minút autom od centra mesta Prešov

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Šebastová

125,000 € 112 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemku v obci Župčany

Reality Župčany

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,524 m²

NA PREDAJ: Investičný stavebný pozemok – Župčany (okr. Prešov) Ponúkame na predaj slnečný poze

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Župčany

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj priestranný 2-izbový apartmán s parkovacím miestom, Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový apartmán s celkovou plochou 69m², z toho úžit

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

166,900 € 3049 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 4 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.47 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,990 € 7050 €/m²

člen NARKS

NA predaj rodinný 5 izbový dom Novostavba na predaj v obci Čachtice, Možný odpočet DPH ***

Reality Čachtice

Rodinný dom | Malinovského | 185 m²

5 izbový Rodinný dom na predaj Novostavba, Vaše budúci domov a základný kameň vašej budúcnosti.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čachtice

Cena dohodou

člen NARKS

Znížená cena! Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame Chatu na predaj.

Reality Mníchova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 46 m²

Znížená cena! Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame útulnú Chatu na predaj v tichom prostredí

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mníchova Lehota

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj lukratívne pozemky

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | 990 m²

Ponúkame na predaj lukratívne a veľké pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov priamo v centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Cena dohodou

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TRNAVE – PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT SO STABILNOU NÁJOMNÍČKOU

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská | 60 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2-izbový byt na Zelenečskej ulici v Trnave s výmerou 60 m², ktorý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

člen NARKS

Modrovka pozemok, ako investícia

Reality Modrovka

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,208 m²

Ponúkame unikátnu investičnú príležitosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne! Vo výhradn

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modrovka

229,000 € 104 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový dom v obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | SNP | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne z

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Divín

645 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie