Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²
Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Nitrianske Hrnčiarovce na tichej uličke . Rodinný dom má z
239,000 € 1770 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový rodinný dom v Liptovskom Mikuláši - Pal
175,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | 430 m²
DOM S DUŠOU PÁR KROKOV OD KÚPEĽOV SLIAČ Predstavte si miesto, kde sa ráno prechádzate v tieni
349,000 € 812 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Ponúkam na predaj priestranný, dvojgeneračný rodinný dom v obľúbenej obci Lužianky, ktorá patrí
220,000 € 1294 €/m²
3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²
BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v
349,000 € 3252 €/m²
Priemyselná zóna | Nezadaná | 20,517 m²
Ponúkame na predaj atraktívny priemyselný pozemok o výmere 20 517 m², nachádzajúci sa v priemys
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 739 m²
Renáta Beráková pod záštitou Broker Consulting, a. s. ponúka na predaj zaujímavý pozemok na okr
27,000 € 37 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Moderný dom s AI systém Loxone - automatizácia domácnosti na najvyššej úrovni. Ovládanie cez ap
173,000 € 1285 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 110 m²
Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v čarovnom prostredí lesa v katas
90,000 € 818 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stará dedina | 1,397 m²
Predám veľký stavebný pozemok v obci Veľký Cetín o šírke 13,7 m. Celková rozloha pozemku je 139
Cena dohodou
3 izbový byt | Š. Králika | 64 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na starom sídlisku v panelom dome, so vstupom s elektrickým vrá
93,000 € 1453 €/m²
4 izbový byt | 113.26 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt s premyslenou dispozíciou v novostavbe Sputnik – Ružino
479,000 € 4229 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
✅Spoločnosť Broker Consulting, a.s. exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt nachád
395,000 € 4389 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²
Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 280 m2
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,548 m²
Na pozemku sa nachádza stavba so súpisným číslom, čo predstavuje zásadnú výhodu – kupujúci nemu
Cena dohodou
2 izbový byt | 53.37 m²
✅ Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Brat
222,000 € 4160 €/m²
2 izbový byt | 75.24 m²
Predstavte si bývanie, kde máte mesto na dosah, ale každodenný pokoj nad ním. Tento 2-izbový b
349,900 € 4650 €/m²
2 izbový byt | 74.6 m²
Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre
245,700 € 3294 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 42 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán o výmere 42 m², ktorý sa nachádza
89,900 € 2143 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 69 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový apartmán s celkovou plochou 69m², z toho úžit
166,900 € 3049 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 990 m²
Ponúkame na predaj lukratívne a veľké pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov priamo v centr
Cena dohodou
2 izbový byt | Zelenečská | 60 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 2-izbový byt na Zelenečskej ulici v Trnave s výmerou 60 m², ktorý
Cena dohodou
3 izbový byt | 91.5 m²
Matej Lipnický, Broker Consulting, a.s. ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s komfortno
349,000 € 3814 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²
STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ Len 5 minút autom od centra mesta Prešov
125,000 € 112 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.