Nie každý stavebný pozemok je možné financovať hypotékou. Tento áno. 4548 m², JAROK

Reality Jarok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,548 m²

Na pozemku sa nachádza stavba so súpisným číslom, čo predstavuje zásadnú výhodu – kupujúci nemu

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jarok

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbravka, na ulici Kpt. Rašu.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 53.37 m²

✅ Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Brat

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

222,000 € 4160 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s nadštandardným vybavením | 24 m² terasa s výhľadom na Dunaj | Karlova Ves, uzavretý areál, parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 75.24 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto na dosah, ale každodenný pokoj nad ním. Tento 2-izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4650 €/m²

člen NARKS

Bezbarierový Apartmán s terasou a výhľadom na Gerlachovský štít

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 74.6 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

245,700 € 3294 €/m²

člen NARKS

Na predaj zariadený apartmán vo vyhľadávanej lokalite - Vyhne

Reality Žiar nad Hronom

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán o výmere 42 m², ktorý sa nachádza

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 2143 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný 2-izbový apartmán s parkovacím miestom, Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový apartmán s celkovou plochou 69m², z toho úžit

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

166,900 € 3049 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj lukratívne pozemky

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | 990 m²

Ponúkame na predaj lukratívne a veľké pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov priamo v centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Cena dohodou

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TRNAVE – PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT SO STABILNOU NÁJOMNÍČKOU

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská | 60 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2-izbový byt na Zelenečskej ulici v Trnave s výmerou 60 m², ktorý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

člen NARKS

Ideálne bývanie - 3 izbový byt s terasou a garážovým parkovaním. Centrum mesta na dosah.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 91.5 m²

Matej Lipnický, Broker Consulting, a.s. ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s komfortno

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

349,000 € 3814 €/m²

člen NARKS

pozemok pri Prešove - na predaj

Reality Vyšná Šebastová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²

STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ Len 5 minút autom od centra mesta Prešov

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Šebastová

125,000 € 112 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 3 izbový slnečný byt na Podŕškoch, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,999 € 1930 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Slnečný, zrekonštruovaný 1-izbový byt – Vlkanová | CENOVO BEZKONKURENČNÝ

Reality Vlkanová

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite Vlkan

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

76,000 € 1900 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3 izbový byt na predaj Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 74 m²

TOP CENA. TOP CENA. TOP CENA. Boris Kňažko ponúka NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REK

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

110,000 € 1486 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Brekov

Reality Brekov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,212 m²

Broker Consulting ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa krásny slnečný pozemok len

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Brekov

Cena dohodou

člen NARKS

Apartmán s priamým výhľadom na Gerlachovský štít

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | 82.84 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 4 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.47 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,990 € 7050 €/m²

člen NARKS

NA predaj rodinný 5 izbový dom Novostavba na predaj v obci Čachtice, Možný odpočet DPH ***

Reality Čachtice

Rodinný dom | Malinovského | 185 m²

5 izbový Rodinný dom na predaj Novostavba, Vaše budúci domov a základný kameň vašej budúcnosti.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čachtice

Cena dohodou

člen NARKS

Znížená cena! Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame Chatu na predaj.

Reality Mníchova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 46 m²

Znížená cena! Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame útulnú Chatu na predaj v tichom prostredí

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mníchova Lehota

Cena dohodou

člen NARKS

Modrovka pozemok, ako investícia

Reality Modrovka

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,208 m²

Ponúkame unikátnu investičnú príležitosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne! Vo výhradn

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modrovka

229,000 € 104 €/m²

člen NARKS

Predaj nízkonákladového rodinného domu – Fačkov

Reality Fačkov

Rodinný dom | 101.14 m²

Ponúkame na predaj nízkonákladový rodinný dom v obci Fačkov, ideálny pre mladý pár alebo rodinu

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Fačkov

135,000 € 1335 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ štýlový, zrekonštruovaný 2- izbový byt na Fončorde

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj štýlový a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

183,500 € 3462 €/m²

člen NARKS

Pozemky pre budúcu výstavbu — Suché miesto 2, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 817 m²

Predstavte si dom v pokojnej, rýchlo rastúcej lokalite len pár minút od Bratislavy. Ponúkame sl

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

99,674 € 122 €/m²

člen NARKS

Pozemky pre budúcu výstavbu — Suché miesto 2, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 613 m²

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

73,560 € 120 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Na predaj 3 izbový byt so 4 lodgiami. Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 76 m²

SUPER CENA: 3-izbový byt so štyrmi lodžiami v centre Detvy – jedinečná ponuka. Broker Consulti

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Detva

119,900 € 1578 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie