Projekt Rezidencia pod Lesom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky za uvádzaciu cenu v tichej a vyhľadávanej lokalite Páro

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,900 € 156 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Rodinný dom v Pohronskej Polhore na predaj

Reality Pohronská Polhora

Rodinný dom | Rohozná | 487 m²

Ľudmila Hybská Bodnárová ponúka na predaj - Rodinný dom s potenciálom bývania aj podnikania – P

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pohronská Polhora

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Domové Role Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok na výstavbu rodinného domu v dynamicky sa rozvíjajúcej lok

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

138,500 € 295 €/m²

člen NARKS

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 2 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Apartmán | Nezadaná | 97 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom s 2 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

369,000 € 3804 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt Nitra, centrum mesta, tehlová bytovka a vysoké stropy

Reality Nitra

3 izbový byt | 61 m²

Výnimočná príležitosť: Tehlový 3-izbový byt s vysokými stropmi a drevenými parketami v pôvodnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

148,900 € 2441 €/m²

člen NARKS

Rodinný byt v Jégeho Aleji – parkovanie v cene, vhodný aj pre domácich miláčikov / Pet-Friendly 3-Room Flat in Jégeho Alej – Garage Included

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 80.69 m²

✅Broker Consulting ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok Liptovský Michal na predaj

Reality Liptovský Michal

Pozemok pre rodinné domy | 1,031 m²

Broker Consulting ponúka na predaj rovinatý pozemok evidovaný v obci Liptovský Michal. Celková

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Michal

89,900 € 87 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Liptovskom Trnovci na predaj

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 150 m²

Broker Consulting ponúka na predaj starší rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Liptovský Trnov

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

185,000 € 1233 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny pozemok v Heľpe - Nízke Tatry na predaj - znížená cena

Reality Heľpa

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 739 m²

Renáta Beráková pod záštitou Broker Consulting, a. s. ponúka na predaj zaujímavý pozemok na okr

Publikované: 25.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Heľpa

27,000 € 37 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v obľúbenej časti Dúbravky – ul. Ľuda Zúbka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 74 m²

✅ Broker Consulting ponúka v zastúpení majiteľa na predaj svetlý a prakticky riešený 4-izbový b

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

252,000 € 3405 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v Liptovskom Trnovci na predaj

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 371 m²

Broker Consulting ponúka na predaj starší rodinný dom, ktorý sa nachádza v Liptovskom Trnovci.

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

199,000 € 547 €/m²

člen NARKS

Priestranný 5-izbový byt (192 m²) v top lokalite Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 192 m²

Broker Consulting a.s. Vám predstavuje bývanie, kde máte absolútne súkromie, veľkorysý priestor

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

720,000 € 3750 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - 2 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Červeňova | 85 m²

NA PRENÁJOM - exkluzívny 2-izb. byt v tichej časti Starého Mesta, Červeňova ul., v lukratívnej,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Štýlový rodinný dom blízko lesa - Bratislava – Záhorská Bystrica, Podkerepušky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 197 m²

Bývajte v netypickom a štýlovom rodinnom dome, kde sa budete cítiť jednoducho dobe. Budete si v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

375,000 € 1904 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj – Rodinný dom v srdci krásnej prírody – Hronec (okres Brezno)

Reality Hronec

Rodinný dom | 200 m²

Renata Beráková, v spolupráci s Broker Consulting, a. s., ponúka na predaj slnečný a príjemný r

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hronec

99,000 € 495 €/m²

člen NARKS

Velkometrážny 1 izbovy byt, Nitra, Alexyho

Reality Nitra

1 izbový byt | Alexyho | 36 m²

Predám krásny, svetlý veľkometrážny 1-izbový byt s výmerou 35,5 m². Dispozícia bytu pozostáva z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemok Banská Bystrica-Iliaš, siete blízko pozemku

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. , ponúka na predaj stavebný pozemok! ZÁKLAD

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

80,000 € 100 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Praktický 3-izbový byt s lodžiou, Bratislava, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Predávame praktický 3-izbový byt s lodžiou v mestskej časti Bratislava – Rača, Kafendova ulica,

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

244,900 € 3499 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj

Reality Hokovce

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v rekonštrukcii v blízkosti kúpeľného mestečka Dudince. Rodinný

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hokovce

Cena dohodou

člen NARKS

Štartovací byt s veľkou terasou v Mlynskej doline

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 52 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj štartovací byt s veľkou terasou v Mly

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 4404 €/m²

člen NARKS

Novozariadený 1 izbový byt v Brezne na prenájom - exkluzívna ponuka

Reality Brezno

1 izbový byt | 38 m²

Renáta Beráková pod záštitou Broker Consulting ponúka na prenájom krásne zrekonštruovaný zariad

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Brezno

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Starého Mesta na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

660 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 4 - izbový podrovny byt, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Garsónka | 104 m²

Marián Soviš 8:37 (pred 0 minútami) komu: mne Ponúkame vám na predaj 4 izbový byt, ktorý

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2067 €/m²

člen NARKS

Na prenájom. Kancelárske a skladové priestory Zvolenská cesta.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

Matej Lipnický, BROKER CONSULTING, a.s. ponúka na dlhodobý prenájom kancelárske a obchodné prie

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

376 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie