Prenájom 2 izbový dom v obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | SNP | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne z

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Divín

645 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: na predaj 3 nebytové priestory – Mojmírovce

Reality Nitra

Obchodné priestory | 42 m²

Ponúkame na predaj tri samostatné nebytové priestory situované priamo v srdci obce Mojmírovce,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Nitra

105,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Predám stavebný pozemok vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Stavebný pozemok 700 m² vo Vlčkovciach – kompletné IS, nová štvrť, výborná dostupnosť (Trnava 1

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

123,500 € 176 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Priestranný 5i byt v srdci Karlovej Vsi - Rodinné bývanie v objatí zelene

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 100 m²

Hľadáte domov, kde sa spája pokoj prírody s výbornou dostupnosťou do centra, kompletnou občians

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3290 €/m²

člen NARKS

Odstúpenie priestorov - profesionálny eventový a teambuildingový priestor

Reality Bratislava-Petržalka

Prevádzkový areál | 1,726 m²

CHARAKTERISTIKA PRIESTORU A ZÁŽITKOVÝ POTENCIÁL • Priestor UNDEADARENA sa nachádza v industriál

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA ! Priestranný , slnečný rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami vo Vajnoroch – na predaj

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 248 m²

Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľký 6 izbový

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

549,000 € 2387 €/m²

člen NARKS

Prakticky 1-izbový byt s loggiou a parkovaním, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Zuzany Chalupovej | 31 m²

Ponúkame na prenájom moderný, klimatizovaný 1-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – zóna

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ POZEMOK S VEĽKÝM POTENCIÁLOM - PRÍSTUP PRIAMO Z CESTY

Reality Veľká Paka

Orná pôda | Nezadaná | 9,835 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka 2 investičné pozemky v obci Veľká Paka

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

55,000 € 6 €/m²

člen NARKS

VÝHODNÁ PONUKA - POZEMOK BEZ ŤARCHY - LEN 1 MAJITEĽ - IHNEĎ K DISPOZÍCII

Reality Lehnice

Orná pôda | Nezadaná | 4,316 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok vo vyhľadávanej obc

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

22,000 € 5 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s parkovaním a balkónom, Rača–Kadnárova, 55 m2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 54 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom, vlastným parkovacím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sliačska | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

ŠTÝLOVÝ - 2i byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci zelených Ostredkov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43.48 m²

Hľadáte bývanie, kde sa moderný dizajn spája s pokojom a množstvom zelene? Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4577 €/m²

člen NARKS

Pozemok - 7511 m2 - Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Orná pôda | Nezadaná | 7,511 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok v obci Svätý Jur. P

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

37,000 € 5 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt po rekonštrukcii, Bartoškova – Nové mesto, 47 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom pekný kompletne zariadený 2-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokali

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt s balkónom vo vnútrobloku, Jakubovo námestie, 62 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestranný 2-izbový byt s balkónom v Starom Meste na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 4 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 194 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom so 4 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bešeňová

729,000 € 3758 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v Nitre - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

499,000 € 1862 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Komerčný objekt - Kancelárske a skladové priestory v Horných Krškanoch

Reality Nitra

Administratívny objekt | Nezadaná | 1,733 m²

Na predaj: Komerčný objekt - Administratívna budova v Horných Krškanoch Ponúkame na predaj kome

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Veľký komerčný pozemok - Hliník nad Hronom

Reality Hliník nad Hronom

Komerčná zóna | 8,861 m²

Ponúkame na predaj lukratívny, rovinatý stavebný pozemok o výmere 8 861 m², situovaný na strate

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hliník nad Hronom

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Radošina

Reality Radošina

Rodinný dom | 207 m²

Hľadáte ideálny dom na vidieku, kde môžete vychutnávať pokoj, priestor a zároveň dokončiť rekon

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Radošina

139,900 € 676 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebné pozemky

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne slnečné stavebné pozemky v Lučenci, v perspektívnej lokalite Hava

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

60 € 0 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Sever, 72 m2, rekonštrukcia.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

3 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Sever, 72 m2, rekonštrukcia. Na predaj 3 izbový byt po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

člen NARKS

4 izbový rodinný dom Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v dvojdome, situovaný v pokojnej časti obce Hrubá Borša

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

285,000 € 2850 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA - Predaj pozemku na výstavbu menšieho rodinného domu

Reality Miloslavov

Záhrada | Nezadaná | 441 m²

Na predaj pozemok v blízkosti železničnej trate, v extraviláne obce Alžbetin dvor o rozmere 441

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

69,990 € 159 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie