Veľkometrážny 3-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RODINNÝ DOM na golfovom ihrisku s prístupom do jazera

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | ulica Pri akadémii | 153 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite GRE

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

Info v RK

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, PEZINOK ,MUŠKÁTOVÁ ULICA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 57.6 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v Pezinku na Muškátov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2917 €/m²

NA PREDAJ SLNEČNÝ, ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK, VINOSADY

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 626.75 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej l

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

155,000 € 247 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA - VÝROBNÁ HALA A ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, PRIEMYSELNÁ ZÓNA ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Prevádzkový areál | Továrenská | 1,133 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,390,000 € 1227 €/m²

Reality Zlaté Moravce

Objekt pre obchod | Továrenská | 1,133 m²

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,390,000 € 1227 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 597M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 597 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s IS v zaujímavej lokalit

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

88,953 € 149 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK 501M2, VŠETKY IS, V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBC

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 501 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s IS v zaujímavej lokali

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

74,649 € 149 €/m²

Predaj - Exkluzívna 7 izbová dvojpodlažná vila – Marbella - Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 7-izbovú dvojpodlažnú vilu v un

Publikované: 03.03.2021 Aktualizované: 03.03.2021
Domy na predaj

1,295,000 € 3003 €/m²

Novostavba 4- izbového holodomu

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba dvojdomu v štádiu holodom na 5-árovom pozemku

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 803 €/m²

Moderný 4-izbový holodom

Reality Nitra

Rodinný dom | 169.6 m²

V ponuke je na predaj moderná 4- izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novov

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

307,000 € 1810 €/m²

Chatka v obci Zlatno pri Poltári

Reality Zlatno

Chalupa, rekreačný domček | 186 m²

🏡 Na predaj chatka v obci Zlatno pri Poltári – ideálna na oddych aj rekreáciu! 🌲🔥🍎 📍 Lok

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlatno

45,000 € 242 €/m²

Ideálny stavebný pozemok

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 914 m²

V ponuke na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 914 m², ideálny pre výstavbu rodinného d

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

170,000 € 186 €/m²

Priestranný 3-i byt s garážou a záhradkou – Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite obce Pukane

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 1106 €/m²

REZERVOVANÁ - Na predaj útulná drevená chata v srdci Liptova

Reality Lúčky

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

❕❗ DOHODA NA CENE MOŽNÁ ❕❗ Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť záhradnú chatu v obľúbe

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

78,000 € 1114 €/m²

Dvojpodlažná polyfunkčná budova

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | 65.3 m²

Ponúkame priestranný open space s celkovou rozlohou 65,3 m² na poschodí, ktorý je možné jednodu

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Štýlový 3-izbový byt s terasou, jacuzzi a parkovaním

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 86 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája priestor, súkromie a komfort? Tento krásny 3-izbový byt v Banskej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Zrekonštruovaný 3i byt v Novej Bani

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Krátka | 64 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt s rozlohou 64 m², ktorý sa nachá

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

129,000 € 2016 €/m²

EXKLUZÍVNY REKREAČNÝ DOM NA PREDAJ

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Banská Bystrica | súkromie, slnko a pokoj len pár minút od centra Predstavujeme Vám jedinečnú

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2389 €/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 55 m²

Máte v ponuke 2-izbový alebo 3-izbový byt v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí a zvažujete je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Moderná novostavba v štádiu holodom

Reality Nitra

Rodinný dom | 169.6 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novovy

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

307,000 € 1810 €/m²

Vidiecky dom s autentickým charakterom v srdci prírody

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v malebnej obci Veľká Lehota, časť Drozdovo, okr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

95,000 € 317 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadám 2 až 3 izbový byt pre klienta

Reality Tlmače

2 izbový byt | 50 m²

Hľadám 2-3 izbový byt pre klienta! 🏡 Máte na predaj byt v Leviciach alebo blízkom okolí? Stav

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Tlmače

90,000 € 1800 €/m²

Stavebný pozemok s projektom na výstavbu chaty- Kostivrch

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 750 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávan

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23050)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie