PREDAJ, rekreačný POZEMOK , JAVOROVÁ ALEJ, CHORVÁTSKY GROB

Reality Chorvátsky Grob

Rekreačný pozemok | Javorová alej | 539 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v Chorvátskom Grobe na ulici Javorová alej . Výmera p

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 20.07.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

40,000 € 74 €/m²

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

Svetlá dvojgarzónka s dvomi loggiami v srdci Petržalky – Holíčska

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

750,000 € 600 €/m²

Stavebný pozemok v lokalite Koliba Stráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Strážna | 572 m²

Ponúkame na predaj 572 m2 stavebný pozemok v uzavretej lokalite na Kolibe. Na pozemku sú všetk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 1206 €/m²

Nitra CENTRUM 3 i byt, 2 x balkón, pivnica ID 614-113-MIG

Reality Nitra

3 izbový byt | Párovská | 64 m²

614 -113– MIG Nitra CENTRUM – Staré Mesto 3 i byt, 2 x balkón, pivnica... Na predaj 3 – izbo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rekreačný pozemok - Pukanec / Štiavnické vrchy (015-14-SIHA)

Reality Pukanec

Rekreačný pozemok | 401 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok o výmere 401 m², nachádzajúci sa v lesnom prostredí Štiavn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

3,500 € 9 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rekreačné pozemky - Pukanec / Štiavnické vrchy (016-14-SIHA)

Reality Pukanec

Rekreačný pozemok | 771 m²

Ponúkame na predaj dva rekreačné pozemky s nádherbým výhľadom, nachádzajúce sa vedľa seba v les

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

5,500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne vybavený byt za 480 € s energiami aj internetom – Majerská cesta

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 30 m²

Potrebujete bývanie s výbornou dostupnosťou na Majerskej ceste, odkiaľ máte železničnú stanicu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Medený Hámor: Štýlový 2-izbový byt

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medený Hámor | 0 m²

Hľadáte moderné dlhodobé bývanie v tichej lokalite Medený Hámor s výbornou dostupnosťou do cent

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

RADO | 3-izbový byt 67m2 + loggia 4m2 | Lehnice

Reality Lehnice

3 izbový byt | Sásovská cesta | 67 m²

RadoReality Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt s loggiou a d

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Lehnice

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 3D: 4i mestský dom | záhradka | Ľudové nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ľudové námestie | 110 m²

Štýlové 4-izbové bývanie v mestskom dome so záhradkou s udržiavanou zeleňou – príjemná lokalita

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - 3D: 4i mestský dom | záhradka | pri Ľudovom nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ľudové námestie | 110 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: svetlý 1i byt | loggia | VOĽNÝ | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 33 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej bratislavskej mestsk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

530 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebné pozemky pri Žiline – súkromná lokalita Ovčiarsko - pozemok č. 2 - lesný

Reality Ovčiarsko

Lesná pôda | Ovčiarsko | 1,488 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom bez kompromisov – v tichu prírody, no zároveň na skok od m

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

74,400 € 50 €/m²

REZERVOVANÉ - 1-izbový byt s veľkou lodžiou (7 m²) v Dúbravke – nízke náklady, ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 38.13 m²

Hľadáte byt, kde si môžete vytvoriť bývanie presne podľa seba? Tento 1-izbový byt na ulici Ľuda

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 4327 €/m²

4-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY – NÁMESTIE SNP, IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 78.3 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na N

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5096 €/m²

Stavebné pozemky v prírode – Nitrianske Pravno (časť Solka) | od 501 m²

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | 501 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Nitrianske Pravno – časť Solka, situované v pokojnej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

70 €/m2 70 €/m2

Investičný apartmán v Demänovskej Doline | 2 balkóny, parkovanie, okamžitý výnos

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 44.27 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám bude okamžite zarábať a zároveň ju môžete využívať aj pre vlast

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

160,000 € 3614 €/m²

Na prenájom: moderný 2-izbový byt v novostavbe s parkovaním | Bystričany – ulica Dlhá

Reality Bystričany

2 izbový byt | Dlhá | 59.9 m²

Hľadáte komfortné a moderné bývanie v pokojnej lokalite? Ponúkame na prenájom priestranný 2-izb

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bystričany

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe s veľkorysou obývacou časťou

Reality Bystričany

2 izbový byt | Dlhá | 59.9 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe s priestrannou obývacou časťou a parkovaním v cene Hľadáte mo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bystričany

79,990 € 1335 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – 2 BYTY V CENTRE BRATISLAVY (OBCHODNÁ ULICA), IDEÁLNE NA AIRBNB

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 95 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s výnimočným investičným potenciálom priamo v historickom centr

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,000 € 2947 €/m²

Stavebné pozemky pri Žiline – súkromná lokalita Ovčiarsko - pozemok č. 1

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | Ovčiarsko | 621 m²

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

49,680 € 80 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30397)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie