Exkluzívne na predaj moderný 3 izbový byt v Malackách, ulica F.Malovaného

Reality Malacky

3 izbový byt | F. Malovaného | 68 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka exkluzívne na predaj , moderný ,zrekonštruovaný a plne zar

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Malacky

182,000 € 2676 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ PENTHOUSE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 200 m2, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový penthouse na najvyššom podlaží s veľkoformát

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY - 82M2 S VLASTNÝM PARKOVANÍM, J. HRONCA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Administratívny objekt | Jura Hronca | 82 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na prenájom kancelárske priestory na ulici J. Hronca, v Bra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V PROJEKTE RÍNOK RAČA, ULICA FRANTIŠKA KUBU, BRATISLAVA - M.Č. RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 54 m²

Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 2 – izbo

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÝ 1,5-IZBOVÝ BYT V REZIDENCII BLUMENTÁL V BLÍZKOSTI CENTRA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie Mateja Korvína | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny 1,5-izbový byt v prémiovej novostavbe Blumentál na Námestí Mate

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA - VÝROBNÁ HALA A ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, PRIEMYSELNÁ ZÓNA ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

Skladový objekt | Továrenská | 1,133 m²

Realitná kancelária BROTHE

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,390,000 € 1227 €/m²

Predaj - Kancelárske priestory vo vynikajúcej lokalite - 385,72m2 - Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 385.72 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj zariad

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 23.03.2023
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

618,000 € 1602 €/m²

PREDAJ, NEBYTOVÝ PRIESTOR 61M2, ČERNYŠEVSKÉHO ULICA, BRATISLAVA - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Černyševského | 61 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor na rôzne možnost

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

220,000 € 3770 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY SVETLÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

=REZERVOVANÝ= ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 564M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 564 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s IS v zaujímavej lokalit

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

87,420 € 155 €/m²

PREDAJ POZEMOK, výmera 1032 m2, ulica Gagarinova, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 1,032 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj INVESTIČNÝ pozemok na Gagarinovej

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 310 €/m²

2-izbový byt v projekte Stein / Blumentál

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska | 55 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt na kúpu v projekte STEIN alebo v Rezidencii BLU

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

EDEN PARK, PRENÁJOM, BYT - 3 IZBOVÝ, 82M2 + 17M2 TERASA, DRIEŇOVÁ ULICA, BRATISLAVA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 82 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v Eden Parku na Dri

Publikované: 17.09.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Hľadám 3 až 4 izbový byt na predaj, Staré Mesto, BLUMENTÁL, STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 alebo 4-izbový byt s balkónom/terasou a parkovacím miestom v S

Publikované: 25.12.2020 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 5556 €/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KRÁSNYMI VÝHĽADMI A VEĽKORYSOU VÝMEROU, ZOCHOVA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný a tichý 3-izbový mezonet s terasou a krásnymi výhľadmi v Staro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,900 € 4054 €/m²

PREDAJ, ATRAKTÍVNY A INVESTIČNÝ POZEMOK - ZÁHRADA, 1.026 M2, K ZLATÉMU ROHU, DEVÍN.

Reality Bratislava-Devín

Rekreačný pozemok | K zlatému rohu | 1,026 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok v zaujímavej lokalite v te

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

135,000 € 132 €/m²

PREDAJ,4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V PEZINKU, HVIEZDOSLAVOVA UL.

Reality Pezinok

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 90 m²

Realitná kancelária BROTHERS vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom s pozemkom vo

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Domy na predaj Pezinok

339,000 € 3767 €/m²

PREDAJ, DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM SO SAUNOU - 280M2, POZEMOK 1.733M2, OBEC SOBOTIŠTE, OKRES SENICA.

Reality Sobotište

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj dvojgeneračný rodinný dom so sauno

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Sobotište

Info v RK

NA PREDAJ, 3 ATRAKTÍVNE POZEMKY, VŠETKY IS,ZAUJÍMAVÁ LOKALITA V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 553 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemky v zaujímavej lokalite v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

74,649 € 135 €/m²

Kancelária na top adrese - 90 m2 - BRATISLAVA I. - Staré mesto, Grösslingova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 90 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom exkluzívny nebytový priestor na rôzne možno

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

BYT - 3 izbový - 86 m2 - BRATISLAVA I. -Staré Mesto - Medená ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 86 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii. S

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 4988 €/m²

Reštaurácia - 180 m2 - BRATISLAVA V. - Petržalka - Rusovská cesta

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Rusovská cesta | 180 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj zabehnutú, kompletne zariadenú reštauráciu na Rus

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

486,000 € 2700 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK 501M2, VŠETKY IS, V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 501 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

74,649 € 149 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Grösslingova | 90 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23050)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie