Pozemok - Trvalý trávny porast, 7647 m2, Hámre - Horné Hámre, okres Žarnovica

Reality Horné Hámre

Lúka, pasienok | Hámre - Horné Hámre | 7,647 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s plochou 7647 m2 v osobnom v

Publikované: 30.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

1.5 €/m2 2 €/m2

Stavebný pozemok s projektom na výstavbu chaty- Kostivrch

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 750 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávan

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 1055 m² – Horné Hámre

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,055 m²

Salea Váš partner v realitách ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Horné Hámre.

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

52,750 € 50 €/m²

Stavebný POZEMOK...920m2...Horné Hámre (178-14-DARE)

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 920 m²

ID 178-14-DARE Stavebný pozemok pre váš dom... v príjemnej a pokojnej lokalite s úžasnými pano

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

Stavebný POZEMOK ...1142 m2...Horné Hámre (170-14-DARE)

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,142 m²

ID 170-14-DARE Príjemná a pokojná lokalita na bývanie s priamym kontaktom s prírodou. Ticho...d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Horné Hámre - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horné Hámre

Rekreačný pozemok | 3,488 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Z

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

20 €/m2 20 €/m2

HALO reality - Predaj, chalupa Horné Hámre - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | 49 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

39,900 € 814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bez maklérov predám dom na lazoch, dom v lokalite Horné Hámre ID 105875

Reality Horné Hámre

Rodinný dom | U Pukov | 185 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horné Hámre

249,900 € 1351 €/m²

Jedinečný pozemok s minidomom a nádherným výhľadom

Reality Horné Hámre

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 6,600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka výnimočnú príležitosť vlastniť kus prírody s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

125,000 € 19 €/m²

Jedinečný pozemok s minidomom a nádherným výhľadom

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

125,000 € 6250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DVOJPODLAŽNÁ CHATA(108M2) V ŠTÝLOVOM ŠTANDARDE - MALEBNÁ LOKALITA HORNÉ HÁMRE - KOSTIVRCH

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Kostivrch | 108 m²

Po úspešne zrealizovaných troch etapách výstavby rekreačných chát Vám ponúkame možnosť objednať

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

195,000 € 1806 €/m²

KOSTIVRCH - NÁDHERNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOMY A CHATY(2 x 758m2) V MALEBNOM PROSTREDÍ

Reality Horné Hámre

Rekreačný pozemok | Kostivrch | 758 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodiných domov alebo chát v malebnom prostredí

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

Hospodárska usadlosť

Reality Horné Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Bývanie v prírode na dosah mesta Unikátna gazdovská usadlosť v tichom prostredí pri Novej Bani

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Hámre

120,000 € 667 €/m²

NA PREDAJ, Dve chaty v Horných Hámroch, v časti Kosti vrch

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Na predaj dve chaty v okrese Žarnovica, obec Horné Hámre, v časti Kosti vrch. Možnosť kúpiť si

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

205,000 € 2050 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok spojený s nádhernou prírodou

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,178 m²

Directreal PNB - V nádhernom prostredí neďaleko Novej Bane, ponúkame na predaj pozemok zahrnut

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pekné stavebné pozemky neďaleko Žarnovice.

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 2,147 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj 3 pozemky určené na výstavbu RD. Pôvodná parcela bude rozd

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

65 €/m2 65 €/m2

Na predaj investičný pozemok o celkovej výmere 3139 m2, Horné Hámre

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 3,139 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný mierne svahovitý pozemok o výmere 3139 m2 v obci Horné Hámre

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

33,000 € 11 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (764)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie