Prašník – Grnča | Malebná chalupa so stodolou a pozemkom 1 616 m²

Reality Prašník

Rodinný dom | Grnča | 78 m²

VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj malebnú chalupu v obci Prašník – časť Grnča, ktorá spája

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prašník

112,000 € 1436 €/m²

Stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťanoch – 470 m²

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 470 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Banka, na Moravanskej ulici, len pár m

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banka

250 €/m2 250 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK S POVOLENÍM – ZAČNITE STAVAŤ OKAMŽITE (Piešťany, 575 m²)

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 575 m²

Chcete stavať dom v Piešťanoch bez čakania na povolenia a papierovačky? 👉 Tento pozemok vám uš

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

180,000 € 313 €/m²

Pozemok s platným stavebným povolením na dvojdom – Banka pri Piešťanoch, 470 m²

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravianska | 470 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 470 m² v obci Banka, na Moravanskej ulici, len pá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banka

280 €/m2 280 €/m2

Rekreačný dom – murovaná chata s krbom, kanalizáciou a novou strechou, Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Chalupa, rekreačný domček | 96 m²

Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Dobrá Voda, ktorá ponúka kombi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

112,000 € 1167 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK 6733 m² NA RD – SOKOLOVCE (okres Piešťany)

Reality Sokolovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 6,733 m²

VAŠE REALITY – ponúka na predaj investičný pozemok v obci Sokolovce, určený územným plánom na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

35 €/m2 35 €/m2

3 IZB BYT 69,29m² + balkón 5 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 70 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

173,900 € 2484 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

Stavebný pozemok 1950 m2 pre dva domy, 2x všetky IS, Ostrov

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | 1,950 m²

190366 - Ponúkame Vám na predaj krásny, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 1950 m², situovaný

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ostrov

85 €/m2 85 €/m2

REKREAČNÝ DOMČEK V CENTRE OBCE OSTROV PRI PIEŠŤANOCH

Reality Ostrov

Chalupa, rekreačný domček | Centrum | 50 m²

*LEN U NÁS!* 189541 - Na predaj 2 izbový rekreačný domček (chata) s pozemkom 300 m2 v centre o

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ostrov

64,000 € 1280 €/m²

NA PREDAJ – 2-izbový byt 60 m2 v novostavbe RiverResort, Banka

Reality Banka

2 izbový byt | 60 m²

190522 - Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt o výmere 60 m2 na 1. posch. zatepleného teh

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banka

179,580 € 2993 €/m²

Ideálne miesto pre vaše podnikanie a bývanie v Myjave!

Reality Myjava

Rodinný dom | Moravská | 320 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-podlažný dom s úžitkovou plochou 320 m² a se

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Myjava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 IZB BYT 69,29 m² + balkón 4,89 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banka

170,900 € 2466 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 1334 m2 + VEĽKÁ ZÁHRADA 900 m2 TRENČIANSKE MITICE

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | 2,252 m²

Stavebný pozemok s výhľadom – ideálne miesto pre Váš nový dom Vo výhradnom zastúpení majiteľa

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

89,900 € 40 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – pri Kúpeľnom ostrove !

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bananská | 2,700 m²

190446 - VAŠE REALITY - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťan

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banka

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – DRAHOVCE PRI PIEŠŤANOCH

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 570 m²

190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Drahovce

65,000 € 114 €/m²

Stavebný pozemok 8900 m2 pre Developera - Myjava Jablonská

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jablonská | 8,900 m²

190178 - Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny stavebný pozemok o rozlohe cca 8900 m2 na Jablonskej uli

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

900,000 € 101 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočná ponuka garáže s prístreškom pre dve autá v Piešťanoch

Reality Piešťany

Garáž | Vrbovská cesta | 18 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú garáž v Piešťanoch na Vrbovskej ceste. Ide o priestrannú garáž s ú

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

36,000 € 2000 €/m²

NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU LEN 7 KM OD PIEŠŤAN – SOKOLOVCE

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 98.5 m²

189650 - Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom typu bung

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

229,900 € 2334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3i BYT 70m² balkón 5m², garáž + parkovacie miesto, novostavba BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2670 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 3660m2 Myjavské kopanice - Krajné

Reality Krajné

Pozemok pre rodinné domy | 3,659 m²

Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok nachádzajúc

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Krajné

79,000 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – DRAHOVCE PRI PIEŠŤANOCH

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

65,000 € 114 €/m²

4-izbový byt s výhľadom, ktorý nekúpiš každý deň – Brezová pod Bradlom, 81 m²

Reality Brezová pod Bradlom

4 izbový byt | Horný rad | 81 m²

VAŠE REALITY ponúka na predaj 4-izbový byt v Brezovej pod Bradlom, situovaný na 3. poschodí byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

105,000 € 1296 €/m²

3 IZB BYT 60 M2 PIEŠŤANY, KOMENSKÉHO, KOMPLET REKONŠTRUKCIA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Komenského | 60 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt v Piešťanoch na ulici Komenského, ktorý prešiel kompletn

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

150,000 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30397)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie