"REZERVOVANÝ" Na predaj moderný 3 izbový byt , 2 x Parkovacie miesto, KVP, Na Grunte 3

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulici na Grunte | 72 m²

🏡 REZERVOVAVNÝ" 3-izbový byt na predaj | Košice – Sídlisko KVP | Na Grunte 3 Spoločnosť Diamon

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

285,000 € 3958 €/m²

4 izbový byt 141 m2, Bulharska ul., Košice - JUH, 3 posch.

Reality Košice-Juh

4 izbový byt | Bulharská | 141 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový byt na Bulharská ul., Mestská časť - JUH Byt, ktorý sa

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

360,000 € 2553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HERBERIA - PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 88 m²

Ponúkame Vám na PREDAJ veľký 3-izbový, zariadený byt, v NOVOSTAVBE Rezidencia HERBERIA, Košice

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

419,000 € 4761 €/m²

3-izbový byt v novostavbe s garážovým státím – Košice Západ, ul. Topoľčianska

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Topolčianska | 79 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v novostavbe kolaudovanej v roku 2021, v tichej lokalite medzi

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

349,000 € 4418 €/m²

Štýlový byt Na hore 93 m2 + terasa 37 m2, nádherné výhľady

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Na hore | 134 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ štýlový 4 izb. byt o výmere 93m2 s balkónom a veľkou terasou o vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

325,000 € 2425 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Košice-Centrum: Nový 2-izbový byt, bezbariérový vstup – Ideálna investícia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ ! 1-izb.byt, loggia, pivnica, Patrik Janok-realitný maklér

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. realitný maklér a konzultant ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v lu

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP Novostavba 2-izbový byt Košice-Centrum,VIDEO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. /za kinom ÚSMEV/

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt Čermeli

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Črmeľská cesta | 100 m²

Projekt Na Baránku prináša moderné bývanie v srdci prírody pre tých, ktorí nechcú robiť komprom

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

4 izb. byt v NOVOSTAVBE – VEĽKORYSÝ, KOMFORTNÝ A MODERNÝ DIZAJN, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 456.33 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s rozlohou 133,32 m2 s ve

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

565,554 € 2900 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ PODKROVNÝ MEZONET V SRDCI STARÉHO MESTA - NOVÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 85.7 m²

Exkluzívny 3-izbový podkrovný mezonet v Starom Meste – dokonalé bývanie, alebo investícia, ktor

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

359,000 € 4189 €/m²

3-izbový byt v projekte DOMINO PARK v obľúbenej mestskej časti na Popradskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 83.16 m²

Ak hľadáte moderné bývanie v s výbornou dostupnosťou do centra Košíc tak ste na správnej adrese

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

314,000 € 3776 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné Námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

Luxusný 3 izbový byt v rezidencii BestHome - Prvých 20 bytov ešte výhodnejšie

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 77.97 m²

Obmedzená ponuka: prvých 20 bytov v štandarde v cene za holobyt + klimatizácia. Spoločnosť PB

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

300,405 € 3853 €/m²

Luxusný 2 izbový byt v rezidencii BestHome - Prvých 20 bytov ešte výhodnejšie

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 59.61 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

231,921 € 3891 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 77.97 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

300,405 € 3853 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 60.04 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

226,370 € 3770 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.14 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

198,336 € 4036 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 68.47 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

261,245 € 3815 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

231,610 € 3999 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 79.34 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

305,320 € 3848 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie