3 izbový byt s terasou a balkónom, 90 m2, 2. poschodie, výťah, sídlisko Terasa, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 89.9 m²

MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám ponúka na predaj 3-izbový priestranný holobyt B3B3 v no

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

291,554 € 3243 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt, 80 m2 + terasa 9 m2 + balkón, novostavba

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 90 m²

MYRA. Košice a Danylo Vasylenko Vám ponúka na predaj 3-izbový priestranný holobyt C2B2 v novost

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

290,573 € 3229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt, 82 m2 + terasa na ideálnom 3 poschodí novostavby

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 88 m²

MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám ponúka na predaj 3-izbový priestranný holobyt C4B1 v no

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

299,182 € 3400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový 3 izbový byt s parkingom | PANORÁMA | KOŠICE

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová 34 | 90 m²

Invest & Real | Adrián Puškáš Vám ponúka na predaj priestranný dizajnový 3 izbový byt / pôvodne

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

367,800 € 4087 €/m²

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

3 izbový byt s terasou v obľúbenom projekte Borovicový háj – Popradská ul., Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74.6 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj vkusne zariadený 3 izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

335,000 € 4491 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

zariadený 2-izbový byt , dokončená Novostavba, bezbariérový vstup

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 65 m²

Vytvorte si svoj domov v komornom rezidenčnom projekte, kde sa snúbi historická architektúra s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 97.6 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Komplet vybavený apartmán – Belá Oasis Resort – investícia do rekreačného bývania

Reality Košice-Sever

Garsónka | Čermeľská cesta | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový apartmán o výmere 25 m² v pripravovanom rekreačnom projekte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

98,700 € 3948 €/m²

Reality Košice-Sever

Garsónka | Čermeľská cesta | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový apartmán o výmere 23,38 m² v pripravovanom rekreačnom proje

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

94,500 € 3780 €/m²

Garzónka na Terase, 23m2, loggia, čiastočne zariadená

Reality Košice-Západ

Garsónka | 23 m²

TU reality Vám ponúka na predaj už čiastočne zariadenú a kompletne novú garsónku s loggiou a fr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

129,099 € 5613 €/m²

Dokonalý 3 izbový byt 81 m² + balkón 7 m², novostavba Mlynská Bašta, absolútne centrum KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kasárenské námestie | 88 m²

JUDr. Adriana Saxová a SAXAREAL vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt s výmer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

417,000 € 4739 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 2-IZBOVÉHO BYTU | ZELENÁ STRÁŇ | 1 PIVNICA | TERASA | VNÚTORNÉ PARKOVANIE

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 51.73 m²

NA PREDAJ MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ | 1 PIVNICA | TERASA | VNÚTORNÉ PARKOVANIE Mgr.

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

259,000 € 5007 €/m²

PREDAJ, 3 izb. byt v novostavbe PANORÁMA, 5 min. od AUPARKU

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Borievkova | 86 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3izbový byt na Borievkovej ulici v novostavbe

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

349,900 € 4069 €/m²

REZERVOVANÉ - 3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica Pod Hájmi | 73.86 m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

307,000 € 4157 €/m²

člen NARKS

4i, 93m2 + 27m2 terasa, Lorinčík Háje, novostavba, VC10

Reality Košice-Lorinčík

4 izbový byt | Ulica Pod Hájmi | 92.46 m²

Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných bytov v dokonče

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

381,000 € 4121 €/m²

člen NARKS

3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje, VC8

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica pod Hájmi | 70.35 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

299,000 € 4250 €/m²

člen NARKS

Rezervované 3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | pod hájmi | 73.86 m²

Rezervované - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

300,000 € 4062 €/m²

člen NARKS

4i, 93m2 + 27m2 terasa, Lorinčík Háje, novostavba, VC8

Reality Košice-Lorinčík

4 izbový byt | pod hájmi | 92.46 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

381,000 € 4121 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ PEKNÝ A MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 54.12 m²

Mgr. Lukáš Sopko a spoločnosť Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj moderný a vkusne zariadený

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

215,000 € 3973 €/m²

3 izbový byt 105 m2, Krosnianska ul., 6 posch., balkón

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Krosnianska | 105 m²

3 izbový byt na 6. poschodí o výmere 105 m2 na Krosnianskej ulici, sídlisko Dargovských hrdinov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

279,000 € 2657 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj nadštandardný 4 izbový byt ulica Jelšová, Košice - komplex Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 137.33 m²

Spoločnosť Diamond Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 4-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

562,000 € 4092 €/m²

1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

188,900 € 5321 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Upresniť hľadanie