Priestranný 4-izbový byt s loggiou, 2x parkovanie, novostavba Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 113.26 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt s premyslenou dispozíciou v novostavbe Sputnik – Ružino

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,000 € 4229 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s nadštandardným vybavením | 24 m² terasa s výhľadom na Dunaj | Karlova Ves, uzavretý areál, parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 75.24 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto na dosah, ale každodenný pokoj nad ním. Tento 2-izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4650 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 4 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.47 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,990 € 7050 €/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sliačska | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prakticky 1-izbový byt s loggiou a parkovaním, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Zuzany Chalupovej | 31 m²

Ponúkame na prenájom moderný, klimatizovaný 1-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – zóna

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Štartovací byt s veľkou terasou v Mlynskej doline

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 52 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj štartovací byt s veľkou terasou v Mly

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 4404 €/m²

člen NARKS

Rodinný byt v Jégeho Aleji – parkovanie v cene, vhodný aj pre domácich miláčikov / Pet-Friendly 3-Room Flat in Jégeho Alej – Garage Included

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 80.69 m²

✅Broker Consulting ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový apartmán s balkónom a garážou, Metropolis – Downtown, 54 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový apartmán s balkónom a garážovým státím v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM 2 izbový byt - NIVY (energie v cene)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt, s dobrým dispozičným riešením, byt sa nachád

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

999 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestor domu, komfort bytu: 5-izbové bývanie so záhradou 222 m² a strešnou terasou 35 m² v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | 131 m²

Priestor domu, pohodlie bytu a súkromie, ktoré v meste nebýva samozrejmosťou. Ráno si dáte káv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

579,000 € 4420 €/m²

člen NARKS

Veľký 3-izbový byt s klimou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 78 m²

Bývanie s Novým Štandardom v Projekte Nesto: Spojenie Prírody a Mesta. Hľadáte ideálne bývanie,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Nový dizajnový 2-izbový byt s garážou v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v kompletne zrekonštr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Komfortný apartmán v NUPPU

Ponúkame na prenájom moderný kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe NUPPU na 1. pod

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

PENTHOUSE NAD LESOM: 220 m² neobmedzených možností

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova | 220 m²

Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vašim snom, a nie vy jemu? Ponúkame na predaj výnimočný m

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

669,000 € 3041 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 1-izbový byt Eurovea

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt v prestížnej novostavbe Prístavná – mieste,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prakticky 1-izbový byt s loggiou a parkovaním, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Zuzany Chalupovej | 31 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

DAHLEH-Na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom v novostavbe vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 53 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj zariadený a slnečný 3-izbový byt o výmere 53 m² s balkónom o

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

210,600 € 3962 €/m²

REZERVOVANE!DAHLEH-Na prenájom 2-izbový byt v Rači – novostavba, výborná lokalita, pet-friendly

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Malokrasňanská | 54 m²

DAHLEH ponúka na prenájom nezariadený 2-izbový byt situovaný v tichej a obľúbenej lokalite Brat

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

715 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SKOLAUDOVANÉ BYTY V RODINNÝCH DOMOCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

Exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt s parkovacím miestom- Ovocne Sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Dahleh ponuka exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt v novostavbe Ovocne Sady ul. Ivansk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Elegantný 3-izbový byt s nadčasovým štýlom – Rezidencia SOLAR - Budatínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 106.32 m²

Predstavujeme vám veľkometrážny 3-izbový byt v polyfunkčnom komplexe Solar na Budatínskej ulici

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 3565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DAHLEH- na predaj 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom- Eurovea Tower.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 118.05 m²

Dahleh – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľado

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

669,000 € 5667 €/m²

Bývanie v oblakoch: zariadený 3-izbový byt s výhľadmi, Bratislava-Ružinov - Nivy, Cena: 849.000 €

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 117,79 m² luxusného priestoru na jednom z najvyšších poschodí projektu C

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 7208 €/m²

VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A UNIKÁTNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 165.99 m²

Blumental - 2. fáza | Staré Mesto Niektoré byty sú „dobré. Iné sú miesto, kde chcete žiť. Ten

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5392 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie