Krásny dvojizbový apartmán s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,878 € 6461 €/m²

Modon | Výnimočná 1,5-izbová ubytovacia jednotka s 2 izbami a veľkým balkónom v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 49.81 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj priestrannú, slnečnú 1,5-izbovú ubytovaciu jednotku s 2 plnohodno

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4568 €/m²

LUMIER | EUROVEA BRATISLAVA: 3-izbový byt na promenáde pre náročných

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 105 m²

Lumier Real Estate Services prináša exkluzívny byt v Eurovea: terasa a výhľady orientované na D

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Prenájom luxusných bytov s park. miestom v centre BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 118 m²

Aktuálna ponuka: A6.11: Prenajmeme 118 m2 4 izbový byt ( 3 spálne) s dvoma kúpeľňami, šatník

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 23.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,360 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe s garážovým miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 53 m²

Prenájom 2i bytu o výmere 49,66 m2 + balkón 4,44 m2, ktorý sa nachádza na ulici Na Križovatkách

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ!!! 2‑izbový byt s loggiou, šatníkom a garážovým státím | Jegého alej – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.26 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2‑izbový byt s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SÚRNE HĽADÁM PRE KLIENTOV S HOTOVOSŤOU 2I BYT V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov (s vlastnými zdrojmi) na kúpu 2izbový byt, ideálne v star

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

300,000 € 5000 €/m²

Ponúkame na prenájom 3i byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vysoká | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt na ulici Vysoká v Starom meste. Byt sa nachá

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 6348 €/m²

Luxusný 3-izbový byt 119 m2 s terasou, ulici K Železnej studienke, Staré Mestom, Bratislava, Apartmány Patrónka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Luxusný 3-izbový byt s terasou v rezidenčnom komplexe Apartmány Patrónka, Bratislava Ponúkam n

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 6237 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu 98,33 m² K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - Apartmány Patronka - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 92 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

496,900 € 5401 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 119 m² s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, na ulici K Železnej studienke, Staré Mesto Bratislava NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, Bratislava Na predaj

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,900 € 5643 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Toryská | 56.8 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený úplne nový 2-izbový byt s priestrannou terasou v novosta

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

219,000 € 3856 €/m²

AMEXA » NA PRENÁJOM 3izb.byt v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83.6 m²

AMEXA » NA PRENÁJOM zariadený 3-izb. v Slnečniciach AMEXA REAL ponúka na prenájom zariadený 3-i

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AMEXA REAL EXKLUZÍVNE - PRENÁJOM, 2-IZB. BYT s bazénom

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Betliarska | 43 m²

AMEXA » NA PRENÁJOM zariadený 2-izb. v komplexe Melrose s bazénom AMEXA REAL ponúka na prenájom

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÝ _ EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe s 2x balkónom, pivnicou a 2x garážovým státím, Na križovatkách (projekt - AVIDOL), BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Križovatkách | 92.26 m²

PREDANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

2-izbák v Ružinove za 850 € – balkón 10 m², klíma, voľný ihneď, Psík ANO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 60 m²

Štýl. Svetlo. Pohodlie. Spoločnosť Diamond Home Services prináša do ponuky vkusne zariadený 2-

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom,1.izb.byt-VEĽKÝ, 40m2,NOVOSTAVBA-Bratislava IV-DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Ivana Bukovčana | 40 m²

Diamond Home services ponuka Príjemné bývanie, kde sa budete cítiť ako doma – Devínska Nová Ves

Publikované: 07.01.2024 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom, 2,5 -izb. byt, NICE DIZAJN ENERGY, BA III – KOLOSEO,KUCHAJDA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 70 m²

ÚŽASNÝ, SLNEČNÝ, MODERNÝ BYT PRÁVE PRE VÁS Diamond Home Services ponúka na prenájom moderné

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom,VKUSNÉ/LAHODNÉ bývanie, 2-izb.byt,BA III- okolie Kuchajdy

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v ČAROKRÁSNOM PROSTREDÍ rezidenčného projektu NIDO. Vaše nov

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt v novostavbe bytového domu v Novom Ružinove - bytový dom Roxy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,990 € 4167 €/m²

Modon | Slnečná priestranná 3-izbová ubytovacia jednotka v Novom Ružinove, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83.01 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj slnečnú priestrannú 3-izbovú ubytovaciu jednotku s veľkým balkóno

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Modon | 3-izbová ubytovacia jednotka s veľkým balkónom v novostavbe Nový Ružinov, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 96.66 m²

Rozloha: • interiér (včítane skladu) – 72,53 m² • sklad – 3,38 m² • balkón – 24,13 m² • celkov

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,383 € 3335 €/m²

Predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – Viladomy, Bratislava – Petržalka (Fialová ulica)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 42 m²

Ponúkame na predaj moderný, industriálne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej l

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,500 € 5845 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie