LUNA REALITY Predaj vzdušného 3 – izbového mezonetu s krásnym výhľadom, novostavba Miletičova, šatník, komora, 2 x parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 92 m²

LUNA REALITY Hľadáte moderné bývanie v centre diania na Nivách, v priestrannom byte s bezprobl

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,900 € 4782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUNA REALITY Predaj vzdušného 3 – izbového mezonetu s krásnym výhľadom, novostavba Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Miletičova | 92 m²

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,900 € 4782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom luxusný 4-izbový byt 110 m² vo Vydrici, Staré Mesto, Bratislava – výhľad na Dunaj a Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žižkova | 110 m²

Ponúkam na prenájom priestranný, moderne zariadený 4-izbový byt v prestížnej lokalite Vydrica –

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

4 izbový nadštandardný byt s balkónom a záhradou na prenájom – Javorinská ulica, Hradný vrch, Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 110 m²

Ponúkam na prenájom exkluzívny 4-izbový byt o výmere 110 m² v prestížnej lokalite Hradný vrch,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - AMEXA EXKLUZÍVNE - PREDAJ - KOMPLETNE, MODERNE ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT, BORY

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 58.46 m²

REZERVOVANÉ - AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne moderne zariadený, 2-izbový byt

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,000 € 4020 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AMEXA REAL EXKLUZÍVNE - PRENÁJOM, 2-IZB. BYT s bazénom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 49.2 m²

AMEXA REAL ponúka na prenájom zariadený 2-izb. v Dúbravke s bazénom » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Rozl

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 5 izbový byt so záhradou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | Bratislavská | 120 m²

Luxusný 5-izbový radový dom so súkromnou záhradou | Záhorská Bystrica – Orešianky Ponúkame na

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

2-izbový byt s loggiou a s parkovaním - nová cena

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 47 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt na Mierovej ulici v Bratislave. Byt je id

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izb. PANORAMA CITY - byt v jednom z najobľubenejších Bratislavských projektov

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Moderný 2-izbový byt s výhľadom na mesto a pa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! LUNA REALITY Tri veže PREDAJ zariadeného 3 - izbového bytu, TICHÁ ORIENTÁCIA, bývanie aj výhodný výnos z prenájmu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 82 m²

LUNA REALITY Máme pre Vás v ponuke na predaj priestranný, zariadený 3- izbový byt s dostatkom ú

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,000 € 4256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 97.54 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ 4 izbový byt v štandarde v projekte Záhradnícka 91. Skolaud

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,500 € 5121 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM - veľký 2 izbový byt, Jégeho ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58.7 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PRENÁJOM 2 izbový byt na ulici Jégeho v Bratislave, mestsk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

980 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 159.78 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

744,800 € 4661 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom - Luxusný 4-izbový mezonet (180 m2) so saunou a 2 terasami – Staré Mesto, Žilinská -English text can be found below in the text

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žilinská | 180 m²

Hľadáte bývanie, ktoré definuje úspech a ponúka maximálny komfort? Ponúkame na prenájom výnimoč

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ. Investičná príležitosť na Tehelnom poli: Zariadený 1i byt s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 36.74 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 1-izbový byt v projekte Tehel

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,900 € 5414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA, 3-izbový byt, SLNEČNICE, ulica Fialová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 76.53 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: novostavba, kompletne zariadený, pripravený

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4430 €/m²

Exkluzívna ponuka - 4-izbový byt v novostavbe v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 128.27 m²

Vitajte v tomto skrytom klenote uprostred rušného centra Bratislavy. Tento moderný 4-izbový byt

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 6931 €/m²

PRENÁJOM: 2i byt; Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom v projekte Čerešne. Byt sa nachádza na 7. poschodí

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: 3-izbový byt v Ružinove; Hraničná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 60 m²

Na prenájom 3-izbová nehnuteľnosť v novom komplexe - Hraničná ulica (Ružinov). Nehnuteľnosť s p

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Čerešne – kompletne zariadený, s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 30.52 m²

Predstavte si, že zajtra otvoríte dvere svojho nového bytu – a všetko je pripravené. Žiadne pre

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán s terasou v EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 102 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový apartmán s terasou v úplne n

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 28.12.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom zariadený 2-izbový byt v novostavbe Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt v novostavbe Sky Park veža 1.Priestranná obývacia i