3 IZB. BYT S TERASOU V HORSKOM PARKU, UNIQ MAJAKOVSKÉHO, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0196

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 104 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom 3-izbový byt situovaný na 3. nadzemn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

ZARIADENÝ 2 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0399

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Matúšova | 67 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s t

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

DIZAJNOVÝ 5-IZB. PENTHOUSE PRI BISB, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0460

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Martina Granca | 221 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový mezonetový penthouse nachádz

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

člen NARKS

3 IZB. BYT S TERASOU VO VYDRICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0338

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 85 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

ELEGANTNÝ 2 IZB. BYT VO VYDRICI S VÝHĽADOM, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0405

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 59 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v atraktívno

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-IZB. BYT S TERASAMI V RIVER PARKU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0476

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 200 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s dvoma terasam

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S TERASOU, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0473

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt na Skalnej ulici v bratis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

3 IZB. MEZONET V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 152 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj trojizbový mezonet v novostavbe Tomach

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

637,000 € 4191 €/m²

člen NARKS

2 IZB. BYT V DIPLOMAT PARKU, BRATISLAVA I – STARÉ MESTO, ID: 0330

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mudroňova | 97 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí p

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: DIZAJNOVÝ 4 IZB. PENTHOUSE: AMBER LOFT, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0442

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 170 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonet Amber Loft

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,000 € 9935 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

DAHLEH-nadštandardný- zariadený 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 197.04 m²

DAHLEH ponúka na predaj mimoriadne komfortný 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom v novostavb

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1,099,000 € 5578 €/m²

REZERVOVANÝ - DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 35.05 m²

DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice na Fialovej ulici, v m

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 5991 €/m²

DAHLEH ponúka na predaj apartmán na Fialovej ulici v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

Apartmán | Fialová | 26.32 m²

DAHLEH ponúka na predaj apartmán na Fialovej ulici v obľúbenej novostavbe Slnečnice, situovaný

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

190,000 € 7219 €/m²

DAHLEH ponúka na prenájom kompletne zariadený a svetlý 1-izbový byt v novostavbe Rezidencia Žilinská

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 32.5 m²

DAHLEH ponúka na prenájom kompletne zariadený a svetlý 1-izbový byt v novostavbe Rezidencia Žil

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

630 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

2 izbový byt 43m2, ul. Hradská, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 43 m²

Za výbornú cenu ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným krytým parkovaním ul. Hradská, Brati

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

198,000 € 4605 €/m²

člen NARKS

Veľkometrážny 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny priestranný 3-izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt na prenájom s garážovým parkovacím státím a výhľadom na mesto, Ružinov – Jégého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.15 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt v Ružinove na Jégeho ulici s celkovou výmerou

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 7 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,800 € 7099 €/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 2 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.15 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

381,990 € 7054 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM 1 izbový byt v Záhorskej Bystrici

✅ ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU Byt s výmerou 29 m² + balkón (1 m²) sa nachádza na 3.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

510 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj priestranný, svetlý a skvele dispozične riešený 4

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie