=REZERVOVANÉ= PREDAJ, MODERNÝ 4-IZB BYT S PARKOVACÍM STÁTÍM V NOVOSTAVBE CUBICON GARDENS, 97M2, RUDOLFA MOCKA, BRATISLAVA - KARLOVA VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 96 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj moderne zariadený 4-izbový byt s b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 3906 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

ŠTÝLOVÝ 1,5-IZBOVÝ BYT V REZIDENCII BLUMENTÁL V BLÍZKOSTI CENTRA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie Mateja Korvína | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny 1,5-izbový byt v prémiovej novostavbe Blumentál na Námestí Mate

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ PENTHOUSE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 200 m2, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový penthouse na najvyššom podlaží s veľkoformát

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

BLUMENTÁL - Prenájom nadštandardného 2-izb. bytu s parkovaním, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, v reziden

Publikované: 22.01.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

=REZERVOVANÉ= PRENÁJOM, 2-IZB. BYT, PRIEVOZSKÁ ULICA, BRATISLAVA - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 44 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v novostavby na Pri

Publikované: 22.02.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EDEN PARK, PRENÁJOM, BYT - 3 IZBOVÝ, 82M2 + 17M2 TERASA, DRIEŇOVÁ ULICA, BRATISLAVA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 82 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v Eden Parku na Dri

Publikované: 17.09.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VEĽKOMETRÁŽNY SVETLÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-izbový byt v projekte Stein / Blumentál

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska | 55 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt na kúpu v projekte STEIN alebo v Rezidencii BLUMEN

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadám 3 až 4 izbový byt na predaj, Staré Mesto, BLUMENTÁL, STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 alebo 4-izbový byt s balkónom/terasou a parkovacím miestom v S

Publikované: 25.12.2020 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 5556 €/m²

Veľkometrážny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, 200 m2, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny 3-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 4664 €/m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt na Starej Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Stará Vajnorská | 25.1 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt s mezonetovým spaním na Starej Vajnors

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

135,000 € 5378 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový apartmán, MATADORKA, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Závodu Matador | 68 m²

NA PREDAJ – 3-izbový aparmán | skvelá lokalita & výborná investícia. Ponúkame na predaj modern

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

308,000 € 4529 €/m²

4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ VO VYDRICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0474

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 107 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt s lodžiou s výhľadom na D

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

ZARIADENÝ 3-4 IZB. BYT PRI KALVÁRII, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0450

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tajovského | 134 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

DIPLOMAT PARK: 3-IZB. BYT S TERASAMI, BRATISLAVA I – STARÉ MESTO, ID: 0077

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mudroňova | 137 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom slnečný 3 izbový byt nachádzajúci sa na 2. po

Publikované: 14.05.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 57 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj dvojizbový byt v novostavbe Tomachic v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5614 €/m²

člen NARKS

2-IZB. APARTMÁNY/BYT NA MAJAKOVSKÉHO ULICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0454

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 52.33 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 2-izbové apartmány a byt nachádzajúce sa na 2.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,216 € 8431 €/m²

člen NARKS

SLNEČNÝ 4 IZB. BYT V EUROVEA RIVERSIDE S VÝHĽADOM NA DUNAJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0329

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 195 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s terasami situ

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4 IZB. BYT V HORSKOM PARKU, BRATISLAVA I – STARÉ MESTO, ID: 0150

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 145 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom exkluzívny byt v prominentnej lokalite priamo

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

člen NARKS

4 IZB. BYT V KOMORNOM PROJEKTE, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0282

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 106 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s balkónmi situovaný na

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 15.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

564,753 € 5328 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Upresniť hľadanie