Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem mám pre váš byt klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt ( novostavba ) v mest

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň mám pre váš byť klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt v mestskej časti Nové Mesto

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám pre váš byt klienta, ktorý hľada 5 izbový byt v novostavbe, časť S

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Nové bývanie v srdci Bratislavy / New and modern flat in the heart of Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35 m²

(*English below) Hľadáte byt, ktorý spája štýl, komfort a dokonalú polohu? Ponúkame na prenájom

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3–5 izbový mezonet v Krasňanoch, ktorý rastie s rodinou | 3 svetové strany | električka pred domom

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Cyprichova | 111 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Te

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4477 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Najväčší 2-izbový byt v Čerešniach | 62 m² + 22 m² terasy / záhrady | stropy 3,7 m

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 84 m²

Tento byt patrí medzi najväčšie 2-izbové byty v projekte Čerešne. Má interiér 62 m², vysoké str

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

279,900 € 3332 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na predaj luxusný a moderne riešený 3-izbový byt Slnečnice Viladomy - Fialová ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88.83 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? Realitná kancelária Mentor Group Real Estate

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

489,000 € 5505 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 2-izbový byt s parkovacím miestom, Stromová 9A – Bratislava, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre, na ulici

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

154,990 € 4189 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ!!! Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Bratislava Nivy, novostavba Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 138 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt v prestížnom projekte Zwirn v srdci Bratislavy. Byt s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

769,000 € 5572 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 1-izbový byt Rača-Paseky

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 29.81 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo štartovací byt? Realitná kancelária Mentor Group Real Est

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

139,900 € 4693 €/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou, ext. žalúziami, skladom a parkovaním v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 48.4 m²

Na predaj ponúkame kvalitne riešený 2-izbový byt v oceňovanom rezidenčnom projekte Čerešne (Dúb

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 5163 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4518 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt s terasou, pivnicou a parkovacím miestom v novostavbe v Bratislave - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 45 m²

Byt je k dispozícii ihneď. Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

990 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

/REZERVOVANÉ/ Elegantný 2-izbový byt v prestížnej lokalite oproti Auparku s garážovým státím, na skok do Centra mesta

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 61 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame Vám na predaj štýlový a mimoriadne dobre dispozične riešený 2-izbový byt,

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4590 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový slnečný byt v novostavbe s predzáhradkou v uzavretom bytovom komplexe s parkovacím státím

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Dlhá | 59.94 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na 1. podlaží v novo vybudovanej súkromnej uzavretej o

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

168,900 € 2818 €/m²

Na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019), 3 - 4 izbový VEĽKOMETRÁŽNY byt (127m2), pri DULOVOM námestí, Trenčianska ul., Bratislava - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019) byt, kde sa KOMFORT snúbi s čist

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,600 € 3540 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Neibrs | Rezidencia Búdková | 2 izb. byt v štandarde, 57 m2, terasa, parkovanie, novostavba, Horský park, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 57 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj nový 2 izbový byt s terasou v štandarde bez kuchyns

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 5965 €/m²

Neibrs | REZERVÁCIA 1,5 izbový byt, klimatizácia, zariadený, parking, OMNIA Tomášikova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 35 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom 1,5 izbový zariadený byt v novostavbe OMNIA na To

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Neibrs | NOVA VAJNORSKÁ - Od 1.7. - Zariadený 1,5 izb. byt, novostavba, chladenie, voľný k 1.7.2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 33 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom zariadený 1,5 izbový byt v novostavbe NOVÁ VAJNO

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Neibrs | Elegantný 2 izb. byt v centre mesta vedľa prezidentskej záhrady, klimatizácia, loggia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kollárovo námestie | 70.4 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj elegantný 2-izbový byt v pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5952 €/m²

Neibrs | Eurovea Tower | 3- izbový apartmán, 2x parking + pivničná kobka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 119.41 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový apartmán s dvoma balkónmi na 7.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

DIRECTREAL|2-izbový zariadený byt s balkónom a parkovaním v novostavbe Ovocné Sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanska cesta | 42 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom praktický 2-izbový byt s balkónom v novostavbe Ovocné

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SIENKIEWICZOVA – 3i MEZONET v NADSTAVBE blízko MODRÉHO KOSTOLÍKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Sienkiewiczova | 133 m²

POZRITE si TENTO 3i MEZONETOVÝ BYT v STAROM MESTE. Byt sa nachádza pri MODROM KOSTOLÍKU na SIEN

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

2-izbový byt v novostavbe s balkónom a parkovaním Matadorka - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 44.13 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe Matadorka na ulici Gustáva Mall

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 5552 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie