NAJKRAJŠÍ 2 - IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK? 18. POSCHODIE, VÝHĽAD NA HRAD

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 56 m²

Najkrajší 2-izbový byt v projekte Sky Park? Napísať „najkrajší je samozrejme subjektívne... Al

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 7839 €/m²

Jan Pinka | PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt v novostavbe | Miletičova ulica – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 46 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov,

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Nový 1,5 izb. byt v projekte Metropolis, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 45 m²

COLLDEEDs, s.r.o. – ponúka na prenájom nový 1,5-izbový byt v projekte METROPOLIS, Bratislava –

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

920 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Priestranný 3 izb. byt so samostatnou garážou, zač. Petržalky, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 69 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu s garážou – Šustekova ulica, začiatok Petržalky Ponúkam

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prerobený 3i byt na Račku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 71 m²

Video-obhliadka tu: https://www.youtube.com/watch?v=iV6cl1azLjo Prestaňte snívať o vizualizác

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 5042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|2-izbový byt v novostavbe Nová Vajnorská, 450 m od Trnavského mýta, v susedstve zimný i futbalový štadión

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 58.06 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Nová Vajnorská. Na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BOSEN | Byt v najlepšej časti Slnečníc s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 85 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou v projekte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 4176 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpte si PEKNÝ, PRÍJEMNÝ 3i byt s PIVNICOU v NOVOSTAVBE, 2x LODŽIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 58.5 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj PRÍJEMNÝ, ČIASTOČNE ZARIADENÝ 3-izbový byt so ZASKLE

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,000 € 4103 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, krásny, slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Jarabinky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Jarabinky na J

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom: Luxusný 3i byt s loggiou a parkovaním – Tomášikova, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 86 m²

Prenájom Koleseo 3i byt s loggiou a parkovaním – Tomášikova, novostavba Ponúkame na prenájom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dizajnový 2 izbový apartmán s výhľadom na Dunaj v projekte Prístavná 1

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 71.17 m²

Realitná kancelária DANUBE LIVING vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 2-izbový apartmán v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 4495 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova Chata | 93.32 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

175,800 € 1884 €/m²

Arvin & Benet | Štýlový 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným parkovacím státím v obľúbenom projekte Slnečnice – Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 63.6 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny byt s moderným dizajnom, svetelnosťou a premyslenou dis

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

760 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozrite si 2 i BYT s VEĽKOU LOGGIOU, PARKING, NOVOSTAVBA, PRI CENTRE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo nám. | 38 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ 2-IZBOVÝ byt na ZAČIATKU Petržalky v novostavbe Muchovo námes

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,800 € 6047 €/m²

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 3-izbový byt v Dúbravke/ v Karlovej Vsi. Podmienka je v

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

330,000 € 330000 €/m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt , Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 3 izbový byt, ktorý nepresahuje 6 rokov od kolaudácie, s cenou do 240 000 €. Lokalita Z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 2-izbový byt, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre hotovstného klienta 2-izbový byt s balkónom v mestskej časti Petržalka, prípadne v

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

180,000 € 180000 €/m²

Hľadáme pre klienta 2-izbový byt na predaj v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre hotovstného klienta na predaj 2-izbový byt s balkónom v mestskej časti Dúbravka. C

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

170,000 € 170000 €/m²

GRAVITAS | Komfortne vybavený 2-izbový byt v projekte 2 Sýpky

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 62.81 m²

Ponúkame na predaj len rok užívaný 2 izbový byt s balkónom, v zaujímavom a netradičnom projekt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

264,000 € 4203 €/m²

1-izb. apartmán (A3) s predzáhradkou - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

125,700 € 4218 €/m²

Predaj 4-izbový byt so strešnou terasou projekt PRI STUDNIČKE | Mesto aj les na jednom mieste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | K Železnej studienke | 97 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na najvyššom nadzemnom podlaží s výhľadom do okolia s celkovou

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

718,736 € 7410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3 izbový byt v projekt Sky Park s terasou a dvoma kúpeľňami - centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Čulenova | 89.93 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3 izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Sky Park v samotno

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 7004 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM STÁTÍM, AGÁTOVÁ ULICA, BRATISLAVA IV. - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 32 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom n

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,900 € 5809 €/m²

REZERVOVANÉ - Krásny 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3, odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom orientovaný do vnútrobloku v skolaudovanej etape

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

306,500 € 6521 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23059)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie