priestranný, slnečný 2-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký priestranný slnečný 2i byt nachádzajúci sa na 2. poschodí bytové

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt s balkónom v novostavbe s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 37 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, moderný, bezpečný a útulný 2 izbový byt s balkónom a súkromným p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

610 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

WOW: DIZAJNOVÝ 4i - TOP FLOOR, VEĽKÁ TERASA, 2x PARKING, LUXUSNÉ MATERIÁLY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Malokrasňanská | 118.65 m²

Tento nadštandardne zrekonštruovaný 4i byt nevznikal s cieľom ďalšieho predaja. Majitelia si s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

735,000 € 6195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom - 3i byt s terasou a parkovacím státím v Eurovea

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 106 m²

BYT: Tento luxusný a plochou veľkorysý byt s terasou sa nachádza v novostavbe projektu Eurovea,

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj 2 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 55 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,838 € 4288 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 47 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

200,060 € 4257 €/m²

Elegantný 2izb s veľký balkónom a 2x parkovaním v ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 56.64 m²

Slnečný 2izb byt (8p/8) s príjemnou atmosférou v skolaudovanom projekte ZWIRN (r. 2024, EC–A),

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

450,000 € 7945 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkometrážny 3-izb. byt s parkovacím miestom v novostavbe, Peržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska 24 | 96.5 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt v Polyfunkčnom dome SOLAR z roku 2014 na Budatínskej ulici. I

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

370,000 € 3834 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - moderný 3 - izbový byt na Bottovej ulici v mestskej časti Mlynské Nivy - Bratislava. Byt o výmere 74,6 m2 + 2 balkóny

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 74.6 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 3 - izbový byt na Bottovej ulici v mestskej časti Mlynské N

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

494,999 € 6635 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 51 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderný 3.izbový byt v Bratislave na Račianskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 72.67 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj nadštandardne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 5228 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj - 1,5i pri Štrkovci s balkónom a parkovacím státím

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Drieňová | 50 m²

RK MAGNUM® Vám exkluzívne ponúka na predaj 1,5 - izbový byt v staršej novostavbe s veľkým balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4798 €/m²

2i byt v novostavbe Jasmiini NUPPU na Hraničnej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Dispozícia bytu - Byt s lodžiou a pivničnou kobkou pozostáva z predsiene, obývacej izby s kuchy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5100 €/m²

GALVANIHO DVORY- 2 izby , TEHLA ,Terasa , NOVOSTAVBA, GARÁŽ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 60 m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím v projekte Galvaniho dvory – ideálne býv

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,990 € 4250 €/m²

3-izb byt so zelenou terasou a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 97 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt so zelenou terasou a parkovacím miestom v garáži, v objek

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izbový byt v novostavbe Proxenta s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a útulný 2-izbový byt s vysokými stropmi v centre Bratislavy.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 47 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

200,060 € 4257 €/m²

VIDEO, Krátkodobý prenájom, 2-izbový byt s balkónom a park. miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Hľadáte moderné a pohodlné bývanie v Bratislave s dobrou dostupnosťou k letisku, diaľnici al

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DREAM CITY, dizajnový 3-izbový byt 115 m²- centrum Užhorod

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 115 m²

Ak plánujete diverzifikovať svoje investície, Proximity real vám ponúka zvážiť mesto Užhorod (

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

285,500 € 2483 €/m²

Veľkometrážny 2-izbový byt v ikonickej budove City Gate

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gorkého | 97 m²

V samotnom srdci Starého Mesta, tam, kde história dýcha na každom kroku a mestský život pulzuje

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Industriálny apartmán na prenájom- PET FRIENDLY- oproti AUPARKU,TEHLA,NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 50 m²

Ponúkame na prenájom apartmán s dvoma izbami samostatnou kuchynkou a kúpeľňou a klimatizáciou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

luxusný 2-izbový byt s terasou a záhradkou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šafranová | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom luxusný 2 izbový byt s priestrannou terasou a záhradou v lukratívnej č

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

300,660 € 4235 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 54.6 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,158 € 4307 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie