BA II. Na prenájom 2 izb. byt Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 68 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 68 m2 • balkón 2,89 m2 • 3. poschodie • Nezar

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2 izbový byt v NUPPU v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 59.66 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 59,66 m2 • loggia 8,38 m2 • 2. poschodie/8 •

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 4 izbový byt na Drotárskej ceste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 135 m²

Popis • 4 izbový byt po rekonštrukcii • úžitk. plocha 135m2 • balkón 9m2 • 2. poschodie/5 • Za

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2 izbový byt s garážou Jégeho alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Popis • 2izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 50m2 • balkón • 6.poschodie • Kompletne zari

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2 izbový byt s garážou Jégeho alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 60 m²

Popis • 2-izbový bytv novostavbe • úžitk. plocha 55m2 • loggia 5 m2 • 8.poschodie • Zariadený a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 4 izbový byt na Martinengovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 110 m²

Popis • 4izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 110m2 • 2x terasa • 4. poschodie/5 • Zariadený

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA I. Staré mesto - luxusný apartmán na Hlbokej ceste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 195 m²

Popis • 4izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha195m2 • terasa 15m2 • nezariadený • kuchynská l

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

BA II. 2 izbový byt na prenajom v RETRE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nevädzová | 51 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 51,47 m2 • loggia 3m2 • 5. poschodie • Zariad

Publikované: 04.05.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 4 izbový nadštandartný byt na Palisádach na Javorinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101 m²

Popis • 4 izbový byt v novostavbe • Úžitk. plocha 101m2 • Balkón 10m2 , záhrada • 2. poschodie

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

BA I. 1,5 izbový byt vo Vydrici s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42 m²

Popis • 1,5 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 32m2 • terasa 10 m2 • 4. poschodie/5 • Kom

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

BA III. Na prenájom 3 izbový byt v Platan na Bajkalskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Popis • 3 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 90 m2 • 2x lóggia 5,2 m2 • 3. poschodie/6 •

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2,5 izbový byt na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Popis • 2,5 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 72 m2 • loggia do tichého vnútrobloku • 5.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 4 izbový byt v Panorama city

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 96 m²

Popis • 4izbový byt v novostavbe • Prekrásny výhľad na celé mesto • úžitk. plocha 96 m2 • Teras

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,250 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 3 izbový byt v Panorama city

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 81.56 m²

Popis • 3 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 81,56 m2 • loggia 6,9 m2 • 21.poschodie/33 •

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

BA III. Luxusný byt v novostavbe na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 55 m²

Popis • 2 izbový luxusný byt v novostavbe • úžitk. plocha 55 m2 • lodžia 10 m2 • 6 .poschodie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BA II. Ružinov - útulný byt v Ružinove s veľkou terasou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pažítková | 38 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 38m2 • terasa 93 m2 • 6. poschodie • Čiastočn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ba II. Na prenájom 2 izbový byt na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Poludníková | 56 m²

Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 56 m2 • lodžia 6m2 • 4. poschodie • Zariadený a vybavený s

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA II. Ružinov - 2 izbový zariadený byt v ROZADOLE - bazén

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 75 m2 • terasa 7 m2 • 10. poschodie/21 • Zariadený a vybave

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 1,5 izbový byt s parkovaním na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 40 m²

Popis • 1,5 izbový byt • úžitk. plocha 40m2 • 2.poschodie • loggia • Kompletne zariadený a vyba

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

BA III. 2 izbový byt v novostavbe Pri Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 56m2 • loggia 7 m2 • 4. poschodie • zariade

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 2 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 46.5 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

195,920 € 4213 €/m²

Prenájom - zariadený 1i byt s loggiou, novostavba Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Žltá | 28 m²

BYT: Tento šikovný 1 izbový byt sa nachádza na 4. poschodí v novostavbe obytného súboru Slnečni

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

WOW: DIZAJNOVÝ 4i - TOP FLOOR, VEĽKÁ TERASA, 2x PARKING, LUXUSNÉ MATERIÁLY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Malokrasňanská | 118.65 m²

Tento nadštandardne zrekonštruovaný 4i byt nevznikal s cieľom ďalšieho predaja. Majitelia si s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

735,000 € 6195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

priestranný, slnečný 2-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký priestranný slnečný 2i byt nachádzajúci sa na 2. poschodí bytové

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie