DREAM CITY, dizajnový 3-izbový byt 115 m²- centrum Užhorod

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 115 m²

Ak plánujete diverzifikovať svoje investície, Proximity real vám ponúka zvážiť mesto Užhorod (

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

285,500 € 2483 €/m²

komfortný 2-izbový byt s veľkou zasklenou terasou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom komfortne zariadený 2-izbový byt s veľkou zasklenou terasou (17 m²), s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

887 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Nebytový priestor vhodný na bývanie / podnikanie Kramare BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Magurska | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný nebytový priestor na prízemí obytného domu s celkovou výmerou 37 m

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

115,000 € 3108 €/m²

OPLETALOVA: Na predaj priestranný 3-izbový byt s parkovaním a loggiou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Opletalova | 96 m²

Dom rider kancelária Vám ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

284,900 € 2968 €/m²

Jedinečný 3-IZB. BYT s garážovým miestom vo Viktórii, BA II - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická 49 | 85.4 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Nivy na Košickej ulici. Polyfunkčný dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

420,000 € 4918 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizovaná garsónka s lodžiou v obľúbených Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Žltá 1 | 24 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej lokalite s výbornou dostupnosťou? Máme pre vás skvelú ponuku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

470 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 51.6 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,978 € 4263 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 78.6 m²

Ponúkame na predaj trojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

347,398 € 4420 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

301,120 € 4241 €/m²

Predaj 1- izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Farského | 41.5 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,066 € 4315 €/m²

1-izbový byt na prenájom spolu s Cabrio FIAT 500 - Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Michala Bučiča | 31.5 m²

Prenájom bytu spolu s autom? Áno, čítate správne. Tento nový 1-izbový byt v projekte Bory prich

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

CORRIS-PREDAJ: 3 izb., lodžia, pivnica, garážové státie, vonkajší parking, klíma

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 78.9 m²

Ponúkame na predaj zariadený 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Podunajských Biskupíc na Kazanske

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

264,500 € 3352 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME 4-izbový penthouse, 128,64 m² 2x terasa, 2x parking, uzavretý areál, novostavba Bory Nový Dvor.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 150 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový penthouse v obľúbenom projekte Bory

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

PEKNÝ KLIMATIZOVANÝ 2i. BYT S BALKÓNOM, 61m2, a S GARÁŽOVÝM MIESTOM V NOVOSTAVBE BELARIA KOLIBA / BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61 m²

S poverením vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj tento pekný a svetlý 2-izbový byt s balk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

313,500 € 5139 €/m²

100PRO | Vzdušný a presvetlený 3-izbový byt na Bajkalskej – projekt Platan

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²

Ponúkame na predaj vkusne zariadený 3-izbový byt v modernom bytovom dome na Bajkalskej ulici 5

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4260 €/m²

Prenájom - 2 izbový byt v komplexe Eurovea - Pribinova ul. Exkluzívne!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2 -izbový byt na lukratívnej adrese v komplexe Eurovea na Pribinovej ulic

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ ZARIADENÝ 2I PODKROVNÝ BYT S VEĽKORYSÝM ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 72.77 m²

REZERVOVANÝ priestranný a svetlý | 30 m² podkrovie | špajza | samostatná toaleta | vlastný boj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

4 izbový byt pri Horskom parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdkova cesta | 113 m²

výhľad na park | terasa | parkovanie v garáži KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 4 izbový

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

HĽADÁM 3I BYT NA KÚPU PRE KONKRÉTNU KLIENTKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Blumentálska | 80 m²

Vlastníte trojizbový byt v rezidenčnom projekte STEIN2 alebo Rezidencii Blumental, ktorý predáv

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 6875 €/m²

NA PREDAJ TAKÝ BYT AKO ŽIADEN INÝ PENTHOUSE S VEĽKOU LOGGIOU V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, CENA S DPH: 1.023.975 €

Reality Bratislava-Jarovce

Mezonet | Jantárová | 219.95 m²

Hľadáte priestor pre Vaš nový byt, taký aký nemá nikto? Páčia sa Vám unikátne projekty s archit

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

1,023,975 € 4655 €/m²

Prenájom 2 izbový byt s parkovaním, Pri smaltovni, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pri smaltovni | 51 m²

Prenájom | 2 izbový byt | novostavba | zariadený | parkovacie miesto Je pre Vás dôležitý komf

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

715 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

5 izbový byt pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Vlčkova | 198 m²

5 izieb| lokalita | výhľad | horský park| terasa | parking KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Petržalka - Súrne hľadáme 3i alebo 4i byt v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 70 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový alebo 4-izbový byt v novostavbe (prípadne staršom by

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

HĽADÁM 3I BYT NA KÚPU PRE KONKRÉTNU KLIENTKU

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 80 m²

Vlastníte trojizbový byt v rezidenčnom projekte Rezidencie pri Mýte, ktorý predávate alebo by s

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 6875 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie