Petržalka - Súrne hľadáme 3i alebo 4i byt v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 70 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový alebo 4-izbový byt v novostavbe (prípadne staršom by

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Luxusný 4-izbový byt s terasou a rozľahlou záhradou na Kolibe 188 m2 + 3x parking - Štýl a Pohodlie v Jednom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tupého | 188 m²

ALMOND Reality - Denis Hajovský Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM tento nádherný 4 izbový byt v

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt | 50 m2 | Novostavba | loggia | klima | parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Námestie sv. Františka | 50 m²

ALMOND Reality Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM tento príjemný 2 izbový byt s loggiou, ktorý s

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom svetlý 1 izbový byt v Bratislave, Ivánska cesta

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ivanská cesta | 33 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 1 izbový, veľmi pekný a kompletne vybavený byt, o výmere 32,8

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3-izbový mezonetový byt na ulici Labutia v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 76.71 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt na ulici Labuti

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4628 €/m²

Zariadená garsónka v novostavbe s obrovským balkónom a kobkou v cene - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Garsónka | Rustaveliho | 32 m²

Hľadáte bývanie, ktoré je praktické, moderné a zároveň v dobrej lokalite? Alebo investíciu, kto

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

169,900 € 5309 €/m²

REZERVOVANÉ 2 izbový byt novostavba s podzemným parkovaním - bez rezervačnej zálohy

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Uzbecká | 69.04 m²

Mestský byt, ktorý vám ušetrí čas, nervy aj kompromisy. Novostavba na Kazanskej ulici ponúka pr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

249,990 € 3621 €/m²

REZERVOVANÉ - NOVOSTAVBA (2019) + PARKOVANIE | 2-izbový byt 69 m² – Bratislava - bez rezervačnej zálohy

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Uzbecká | 69.04 m²

Mestský byt, ktorý vám ušetrí čas, nervy aj kompromisy. [b]Novostavba na Uzbeckej ulici[/b] pon

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

249,990 € 3621 €/m²

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (43,5 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská | 48 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 7.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

KRESÁNKOVA: NA PRENÁJOM 2 – i BYT s BALKÓNOM a PARKINGOM v NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 – izbový byt situovaný na 4.p. novostavby s výťahom na Kresánkovej ulici

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Koliba „Pod Vachmajstrom": Luxusný 5-izbový byt s 3x terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

Ružinov – novostavba „Domino": moderne zariadený, tichý a slnečný 2-izbový byt s lodžiou a parkingom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestranný 2-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (35 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská | 42.5 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 12.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Ružinov: 3-izbový byt v novostavbe s 2 loggiami a parkovacím státím - MOŽNOSŤ DOZARIADENIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 79 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3-izbový byt situovaný na 2. poschodí v novostavbe na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

V projekte III. Veže - 2 izbový byt na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

308,000 € 4798 €/m²

NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor ( sklad, mobilné bývanie, kancelária ) s pozemkom a parkovaním. Za

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 3800 €/m²

PREDAJ STREŠNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

INGRE.SK I PRENÁJOM GUTHAUS 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM KRÁSNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 65 m²

Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt s parkovaním v novostavbe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RENATAS | REZERVOVANÝ | 2-IZBOVÝ BYT RUŽINOVSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38 m²

RENATAS ponúka na predaj 2-izbový byt na Ružinovskej ulici – skvelá lokalita, možnosť parkovani

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5789 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS - Luxusný 2 izbový byt v srdci Bratislavy - NEVEREJNÁ PONUKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Riečna | 44.25 m²

Renatas ponúka exkluzívny byt na prestížnej Riečnej ulici, ktorý splní očakávania aj tých najná

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,250 € 9000 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 100 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

RENATAS | REZERVOVANÝ | PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT, KOLIBA, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 69 m²

RENATAS - Ponúka na prenájom VEĽKOMETRÁŽNY 2-izbový byt S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM, nachádzajúci

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23051)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie