Novostavba: 1-izbový byt pri OC Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Plynárenská | 40 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 1-izbový byt v prestížnom rezidenčnom proj

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT,- veľký 1 izbový 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 3 izbový byt so záhradou a parkovaním (Vajnory)

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Nové Šuty | 176 m²

Ponúkame na predaj, ihneď voľný, novostavba (2016) 3 izbového bytu so záhradkou (Uhliská – Vaj

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

309,990 € 1761 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

PREDZÁHRADKA - 1 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Štedrá | 89 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 1 izbový byt s

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

181,900 € 2044 €/m²

KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT s loggiou a parkovaním na RAČIANSKEJ ul. - NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt 56 m2 s loggiou 7 m2 na Rač

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY - úplne nový 2 izbový byt v novom rezidenčnom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 51.2 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj úplne nový, výborne dispozične riešený 2 i

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,500 € 4346 €/m²

PREDZÁHRADKA - úplne nový 2 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 92 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s priestrannou predzáhradkou

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,400 € 2559 €/m²

Prenájom 2i apartmánu – OMNIA, Tomášikova, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 45 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2-izbový apartmán v obľúbenom projekte OMNIA

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2i apartmánu – OMNIA, Tomášikova, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 40 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Mestský byt, ktorý dýcha priestorom - 4 izby, šatník, lodžia, garážové miesto - širšie centrum

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS

!PREDANÉ! Slnečnice-Krásny 3izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 82.41 m²

Zenith reality Vám exkluzívne ponúka krásny moderne zariadený 3 izbový byt v Petržalke v novost

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,900 € 4307 €/m²

3i byt, prémiové materialy, parking s nabíjanim pre elektromobily

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 97 m²

Dizajnový, priestranný 3i byt, ktorý bol za posledných 5 rokov postupne komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

340,000 € 3505 €/m²

PRENÁJOM SKYPARK, 2i BYT V STAROM MESTE!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 55 m²

Nexus Reality ponúka NA PRENÁJOM unikátny, 2-izbový byt na momentálne najvyhľadávanejšej adrese

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

TRI VEŽE! VEĽKORYSÝ 2i.BYT S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Nexus Reality ponúka na predaj luxusný, veľký 2 izbový, krásne presvetlený byt s nádherným výhľ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,000 € 4478 €/m²

PREDAJ : 2-izbový byt – priestor pre nový začiatok aj výbornú investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 60 m²

Spoločnosť TARGETreal Vám ponúka priestranný a moderne riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej mes

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4417 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Jedinečný 4-izbový byt v srdci Bratislavy na 12 poschodí projektu Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 112.57 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na celú panorám

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal | Moderný a svetlý byt v projekte ZWIRN s výhľadom na zeleň

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 61.14 m²

TARGETreal ponúka na predaj jedinečný 2-izbový byt na 4. poschodí obľúbeného projektu ZWIRN 3.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

378,990 € 6199 €/m²

TARGETreal | Prestížny 4-izbový byt s výhľadmi na Bratislavský downtown v projekte Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 117.95 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BA I. Staré mesto -2 izbový byt v SKY PARK 4 veža

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 55 m²

Popis • 2izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 55m2 • loggia • 4.poschodie/30 • Zariadený a

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

BA II. Ružinov - 1 izbový byt v Ružinove-KOLOSEO

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Tomášikova | 28 m²

Popis • Garsónka v novostavbe • úžitk. plocha28m2 • zvýšené prízemie • Zariadený a vybavený so

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

BA I. Staré mesto 3 izbový luxusný byt s dvoma kúpelňami

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 121 m²

Popis • 3izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 121 m2 • nezariadený • kuchynská linka vybaven

Publikované: 16.11.2021 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

BA II. Ružinov - Krásny 3 izbový byt na Galvaniho ulici

Reality Bratislava-Ružinov