Predaj 1i apartmánu Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Horná | 29 m²

Ponúkame na predaj 1i apartmán v Banskej Bystrici. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

95,000 € 3276 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

4 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Hnúšťa (aj Likier). Na stave bytu ani na ko

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

Využite ponuku a bývajte podľa Vašich predstáv

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v meste Lučenec, sídlisko Rúbanisko II. Byt sa nachádza v ob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Priestranný 4 izb. byt s parkovaním bez problémov

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Javornícka | 82 m²

Konečne bývanie, aké ste pre svoju rodinu hľadali! 4 nepriechodné izby, priestranná slnečná lod

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

250,000 € 3049 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izbového bytu s balkónom Veľký Krtíš.

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 60 m²

Hľadáte byt na štartovacie bývanie, alebo na investíciu v meste Veľký Krtíš? Máme pre Vás ponuk

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

59,900 € 998 €/m²

dvojbyt 1+3i alebo 5izbový byt

Reality Harmanec

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 127.17 m²

Ide o 2 bytové jednotky75m2+52m2 s 2 kuchyňami a spoločným WC a kúpeľňou, takže je to vhodné na

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Harmanec

120,000 € 944 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s balkónom 78,30 m2 - Rezidencia Horná 23, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 78.3 m²

Na predaj elegantný 2-izbový byt s balkónom na 2. NP v projekte Rezidencia Horná 23 (www.horna2

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

381,608 € 4874 €/m²

2-izbový mezonet s terasou a balkónom 84,4 m2 - Rezidencia Horná 23, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 84.4 m²

Na predaj elegantný 2-izbový mezonet na 1. a 2. NP s terasou a balkónom v projekte Rezidencia

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

366,613 € 4344 €/m²

2-izbový byt s terasou 77,55 m2 - Rezidencia Horná 23, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 77.55 m²

Na predaj elegantný 2-izbový byt s terasou na 3. NP v projekte Rezidencia Horná 23 (www.horna23

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

347,897 € 4486 €/m²

Slnečný 4-izbový byt (120 m²) v rodinnom dome na Sliači so samostatným vstupom – kompletne zrekonštruovaný, parkovanie vo dvore

Reality Sliač

4 izbový byt | 120 m²

TUreality ponúka na prenájom krásny, slnečný 4-izbový byt so samostatým vstupom o výmere 120 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Sliač

1,100 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Lučenec. Na stave bytu ani na konkrétnej ul

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Banská Štiavnica, 120 BYTOVKA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

82,000 € 1547 €/m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Štúrova | 123.28 m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne Ponúkame Vám na predaj exkluzívne mezonetové b

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

289,500 € 2348 €/m²

Štýlový 1-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | Okružná 113 | 33 m²

Na predaj: štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo Zvolene Hľadáte hotové bývanie

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

123,000 € 3727 €/m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Štúrova | 123.38 m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne Ponúkame Vám na predaj exkluzívne mezo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 27.03.2025
Byty na predaj Brezno

289,500 € 2346 €/m²

3i Byt | Slatinské Lazy

Reality Slatinské Lazy

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s veľkou pivnicou, nachádzajúc

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Slatinské Lazy

76,900 € 1099 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt v Rezidencii Majakovského, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | Majakovského | 48 m²

Ponúkame na predaj krásny a svetlý 2-izbový byt, nachádzajúci sa v novostavbe Rezidencia Majako

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

113,500 € 2365 €/m²

Útulný 1-izbový byt s terasou a výhľadom – Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nad plážou | 38.86 m²

Ponúkame na predaj štýlový 1-izbový byt v prestížnej lokalite Belveder, ktorá je synonymom kval

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

194,000 € 4992 €/m²

Priestranný podkrovný 3-izbový byt s veľkou terasou s panoramatickým výhľadom, pivnicou a s garážovým miestom v cene - Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 109.88 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť bývania, alebo investície v prestížnej lokalite Belvede

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

393,000 € 3577 €/m²

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT, DRUŽBY, BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družby | 59 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v obľúb

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

156,000 € 2644 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, 2i byt Jadran, Žiar nad Hronom, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

27,500 € 688 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 65.47 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

212,690 € 3249 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 52.2 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán v centre Banskej Štiavnice na Dolnej uli

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

161,590 € 3096 €/m²

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 56.47 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

175,590 € 3109 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie