AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 51.04 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

161,650 € 3167 €/m²

RÚBANISKO II - Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na PRENÁJOM

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 38 m²

NA DLHODOBÝ PRENÁJOM slnečný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Luče

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 67.53 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

224,270 € 3321 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2(3)-izbový byt s balkónom v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 81.9 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2(3)-izbový byt s balkónom v centre Banskej Štiavnice na D

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

276,780 € 3379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán s terasou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Dolná | 59.03 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán s terasou v centre Banskej Štiavnice na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

165,490 € 2803 €/m²

Prenájom VEĽKÉHO, kompletne vybaveného 1-izbového bytu Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 36 m²

Prenájom veľkého, kompletne zariadeného a vybaveného 1-izbového bytu v blízkosti centra vo vyh

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

560 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s terasou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 63.54 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s terasou v centre Banskej Štiavnice na Dolne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

207,050 € 3259 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 76.5 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

269,190 € 3519 €/m²

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 70.73 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

260,890 € 3689 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 56.69 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

205,820 € 3631 €/m²

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 54.48 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

161,790 € 2970 €/m²

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 107.87 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

331,690 € 3075 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Veľkorysý rodinný byt s výhľadom na zeleň v Sásovej

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Starohorská | 100.5 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt s veľkorysou rozlohou, pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,900 € 2288 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Klenovec

Reality Klenovec

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v obci Klenovec. Na stave bytu ani na konkrétnej ul

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Klenovec

Cena dohodou

1i Byt na Prenájom | Hriňová - Školská

Reality Hriňová

1 izbový byt | Školská | 38 m²

LDreality, s. r. o. Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v bytovom dome situovanom na Školskej u

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Hriňová

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

MALINOVSKÉHO(LC) 2-izb.byt 55 m2, TEHLA s balkónom + GARÁŽ

Reality Lučenec

2 izbový byt | Malinovského | 52 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu? NA PREDAJ 2-izbový byt s balkónom v jedn

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

Priestranný 2,5-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a samostatným vstupom. - Podlavice, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 100 m²

TUreality ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardne priestranný a kompletne zariadený 2,5-izbov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, ŽIAR NAD HRONOM, 36M2

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Vansovej | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt na vyhľadávanej ulici Vansovej v meste Žiar nad

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

83,500 € 2319 €/m²

EXKLUZÍVNE- 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Sásová – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Hlboká | 83.74 m²

Realitná kancelária PROXAM s.r.o. ponúka na predaj priestranný tehlový 3-izbový byt v obľúbenej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,900 € 2745 €/m²

AB ESTATE 3 -izbový byt na predaj BELVEDER ( 2x lodžia) !

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

AB ESTATE „Belveder. Lokalita, kde sa byty takmer nepredávajú – lebo kto tam býva, odtiaľ ne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

PRENÁJOM 1 IZBOVEHO BYTU S PARKOVANÍM - ZVOLEN

Reality Zvolen

1 izbový byt | Ľ. Kubániho | 34 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 1 izbový byt s vonkajším parkovacím státim vo Zvolene pri OC EUROP

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom veľkého, 2 izbového bytu Banská Bystrica, Fončorda

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 54.56 m²

Ponúkame na prenájom, veľký, precízne a prakticky zariadený 2 izbový byt na sídlisku Fončorda v

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDANÉ! pekný veľký 3- izb. byt v Hnúšti

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | Klokočova | 73 m²

Predám veľmi pekný 3 izbový byt v Hnúšti okr. Rimavská Sobota. Nachádza sa na 5. poschodí na ul

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

58,900 € 807 €/m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt s lodžiou po kompl.rekonštrukcii aj so zariadením - Zlatý potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | Centrum | 69 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, zariadený

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie