REZERVOVANÉ - Štýlové bývanie s dušou: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v poctivej tehle ul. Družstevná

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Družstevná | 75 m²

Predstavte si ráno v byte zaliatom slnkom, kde vonia čerstvá káva a vy sa nemusíte starať o žia

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

125,000 € 1667 €/m²

Prenájom 1,5-izbového bytu – Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Záhonok | 35 m²

Ponúkame na prenájom pekný, priestranný a zrekonštruovaný 1,5 izbový byt v príjemnom prostredí

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

460 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Trojizbový tehlový byt s loggiou, 74 m² – ul. J. Wolkra Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | J. Wolkra | 74 m²

Trojizbový tehlový byt s loggiou v obľúbenej lokalite – ul. J. Wolkra Lučenec. Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

105,000 € 1419 €/m²

🔑 1-izbový byt na PREDAJ – 36 m², výťah, skvelá lokalita, Poltár

Reality Poltár

1 izbový byt | 36 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na PREDAJ útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poltár

45,000 € 1250 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom - Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | Sládkovičova | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj svetlý a veľmi príjemne riešený 3-izbový

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Brezno

119,000 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný apartmán, ktorý zarába od prvého dňa – centrum Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Andreja Kmeťa | 24.8 m²

Toto nie je len nehnuteľnosť. Toto je hotová investícia, pripravená okamžite generovať príjem.

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

89,000 € 3589 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Vajanského - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-69024

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

84,999 € 1186 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 1 m²

Hľadám 1 izbový byt v meste Lučenec pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

Pripravujeme do ponuky 4i byt na Sliači v lokalite Rybáre, 91,30 m²

Reality Sliač

4 izbový byt | 91.3 m²

TUreality pripravuje do ponuky priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sliač-Rybáre.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

Cena na vyžiadanie

3-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Zvolen

3 izbový byt | Družstevná | 68.5 m²

Štýlový 3-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii (12/2025) Hľadáte bývanie, kde sa snú

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

189,900 € 2772 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BV REAL na predaj 4 izbový apartmán Žiar nad Hronom FM7375

Reality Žiar nad Hronom

4 izbový byt | Dr. Jánskeho | 97 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový aparmán

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

99,990 € 1031 €/m²

BV REAL na prenájom 4 izbový apartmán Žiar nad Hronom FM2093

Reality Žiar nad Hronom

4 izbový byt | Dr. Jánskeho | 97 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 4 izbový aparm

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

695 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 3i bytu s loggiou Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3i byt vo výbornej lokalite v Banskej Bystrici na Oremburskej ul

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2721 €/m²

Predám 3-izbový byt, 71 m², balkón, výťah, výhľad do zelene – Bratská ulica, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Bratská | 71 m²

Ponúkame na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt o výmere 71 m², nachádzajúci sa v pokojnej ča

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

124,900 € 1759 €/m²

Jedinečný 4- izbový byt s výmerou 100 m2 - len jeden taký v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | J.A. Komenského | 100 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkam jedinečnú príležitosť na kúpu kompletne zrekonštru

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

165,000 € 1650 €/m²

PRENÁJOM - 1 izbový byt - Hriňová

Reality Hriňová

1 izbový byt | 38 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom 1 izbový byt v c

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Hriňová

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3i byt ul. gen. Svobodu | Po Kompletnej Rekonštrukcii

Reality Zvolen

3 izbový byt | Gen. Svobodu | 74 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, presvetlený a na

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Zvolen

167,900 € 2269 €/m²

3i Byt | Novostavba | Vlastná Záhrada

Reality Detva

3 izbový byt | Štúrova | 51 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 -izbový zariadený byt s vlastnou záhradou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Detva

98,700 € 1935 €/m²

NOVOSTAVBA. Podkrovný 3-izbový byt v štandarde v centre Banskej Bystrice.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 76.48 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 3687 €/m²

NOVOSTAVBA. Atraktívny trojizbový byt na skok od centra s dostatkom denného svetla

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 94.18 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,000 € 3769 €/m²

Výnimočný dizajnový byt v novostavbe Skuteckého

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Skuteckého | 209 m²

ML reality ponúka na predaj výnimočný a z pomedzi všetkých ponúk vyčnievajúci 4-izbový byt na s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Prenájom zariadeného veľkého 2i bytu v priamom centre Banskej Bystrice, 60,01 m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na prenájom tento nádherný 2i byt, ktorý sa nachádza v priamom

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NEZMEŠKAJTE toto !!!! Na predaj jedinečný 3 veľkometrážny byt v centre Banskej Bystrice za SUPER cenu, 134,4 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 134.4 m²

TUreality ponúka predaj bytu v centre Banskej Bystrice o výmere 134,4m2 – Vaša šanca na pokojn

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 1674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tureality hľadá pre klienta 2-3 izb.byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 62 m²

Tureality hľadá BYT V BANSKEJ BYSTRICI pre seriózneho klienta. Pre konkrétneho, prevereného kli

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie