KOMPLETNE PREROBENÝ 2-IZBOVÝ BYT, BANSKÁ ŠTIAVNICA – KRIŽOVATKA, 64M2

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Nezadaná | 64.26 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny, veľkorysý 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lok

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

119,900 € 1866 €/m²

BV REAL na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM2400

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt po

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

53,990 € 1350 €/m²

PREDAJ 3,5 izbový byt v centre mesta s potenciálom, ktorý si zamilujete

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie republiky | 84 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj priestranný slnečný 3,5- izbový byt priamo v centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1464 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Kremnica. Byt môže byť tehlový

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

90,000 € 90000 €/m²

1-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe Kasárne na predaj

Reality Brezno

1 izbový byt | Sekurisova | 36.8 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša na prenájom 1-izbový byt v novost

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

99,900 € 2715 €/m²

Na predaj EXKLUZÍVNY byt vo Zvolene - časť Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | 80 m²

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56) Vá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

190,000 € 2375 €/m²

VEĽKÝ 3,5-IZB. BYT S BALKÓM AJ LODŽIOU S VÝHĽADOM NA ZELEŇ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 1950 €/m²

PRÍJEMNÝ 3-IZB.BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU, ZVOLEN

Reality Zvolen

3 izbový byt | Záhonok | 81 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 1974 €/m²

PRIESTRANNÝ, SVETLÝ 3-IZB. BYT SO ZÁHRADOU A GARÁŽOU V MALEBNEJ OBCI SVÄTÝ ANTON

Reality Svätý Anton

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame V

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Svätý Anton

99,900 € 1611 €/m²

SKUTOČNE VEĽKÝ BYT S 2 LODŽIAMI VO VÝBORNEJ LOKALITE A PEKNÝM VÝHĽADOM

Reality Zvolen

2 izbový byt | 79 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

156,990 € 1987 €/m²

MODERNÝ 2-IZB.BYT S 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI V CENE, PO REKONŠTRUKCII, KOMPLETNE ZARIADENÝ, S VEĽKOU LODŽIOU - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Zvolen

2 izbový byt | 53 m²

Obhliadky robím aj cez víkend, sviatky a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Z

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

127,900 € 2413 €/m²

1-izbový byt, novostavba, centrum, 35,66 m2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Rudlovská cesta | 44.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1- izbový byt v centre mesta Banská Bystrica v novostavbe na Rudlovske

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 2,5 izbového bytu - Hnúšťa

Reality Hnúšťa

2 izbový byt | 68.78 m²

Realitná kancelária Novohrad Vám ponúka na predaj svetlý a priestranný 2,5-izbový byt v meste H

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

Cena dohodou

AB ESTATE ,Na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Banskej Bystrice , Trieda SNP

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 53 m²

Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Banskej Bystrice – Trieda SNP Ponúkame

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s lodžiou – Kraskovo okres Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Kraskovo | 85 m²

Priestranný 3-izbový byt s lodžiou – Kraskovo Hľadáte poctivý byt s poriadnou rozlohou, ktorý

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Predaj 2i. byt, novostavba, Nová Radvaň, Banská Bystrica, www.bbreality.sk

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zvolenská cesta | 31 m²

REZERVOVANÉ BB-REALITY ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt v projekte Nová Radvaň –

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

2- izbový byt na prenájom, Pršianská Terasa

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medená | 64 m²

Tento byt si vás získa na prvý pohľad! Moderný interiér, úžasný výhľad a nadčasový dizajn od sp

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Exkluzívny 3-izbový byt v novostavbe – Banská Bystrica, Nad Plážou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Banská Bystrica – ulic

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

340,000 € 3400 €/m²

3 izbový byt v blízkosti centra na predaj - Uhlisko, 73 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 3 izbový novozrekonštruovaný byt vo vyhľadáva

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,580 € 3282 €/m²

Rodinný dom pri parku v Lučenci – priestor, štýl a súkromie v dokonalej harmónii

Reality Lučenec

5 a viac izbový byt | 260 m²

Reality Novohrad vám predstavuje výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája eleganciu, funkčnosť a jed

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

249,000 € 958 €/m²

KALINOVO okr. POLTÁR 2,5-izb. byt s VLASTNÝM KÚRENÍM

Reality Kalinovo

2 izbový byt | Kalinovo | 56 m²

Hľadáte útulné bývanie s nízkymi nákladmi a výhodami vlastného kúrenia? NA PREDAJ zrekonštruov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kalinovo

65,000 € 1161 €/m²

Pripravujeme do ponuky prenájom 1i bytu na ul. Ďumbierska v Banskej Bystrici, 30,1 m2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.1 m²

TUreality ponúka na prenájom krásny 1i byt typu bauring, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídli

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3 izbový byt - najlepšia lokalita v meste BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Jilemnického | 78.1 m²

KINGS exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Jilemnického ulici, na Fončorde v Banskej Bys

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2753 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2i bytu Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 80 m²

Ponúkame na predaj 2i byt v Banskej Bystrici. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuch

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2625 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie