Na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici - Centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Exkluzívne ponúka na prenájom 2 – izbový

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom 2 i

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2i byt vo Zvolene / Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj 2i byt vo Zvolene na sídlisku Sek

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

110,000 € 2444 €/m²

Predaj mezonet 3-izbový byt s výmerou 98m² + terasa 25m² v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Mezonet | 122 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj mezonetový 3-izbový byt s výmerou 98m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

225,000 € 1844 €/m²

PRENÁJOM - 2 izbový byt - Detva

Reality Detva

2 izbový byt | 60 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom a čiastočne zari

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ 3-izbový byt v Banskej Bystrici, ul. Povstalecká cesta

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70.8 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v skvel

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2966 €/m²

Prenájom 4 izbový byt s garážou Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 126 m²

XEMAR (martina.majerova@xemar.sk alebo 0905570 553) ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový b

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ - 3 izbový byt - Hriňová

Reality Hriňová

3 izbový byt | 87 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s lod

Publikované: 05.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

139,000 € 1713 €/m²

PREDAJ Priestranný 3 izb. apartmán Hotel RESIDENCE Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | 99.8 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) exkluzívne ponúka na predaj štýlový 3-

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

337,900 € 3386 €/m²

PREDAJ 3 izb. apartmán Hotel RESIDENCE Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | 86.56 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový a

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

259,900 € 3003 €/m²

PREDAJ 2 izb. byt Donovaly Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | 40.7 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 2 izb. byt na Donoval

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

141,000 € 3464 €/m²

PRENÁJOM 3 izbový byt na námestí - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 65 m²

XEMAR ( erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099 ) ponúka na prenájom výnimočný, priestranný

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúkam na predaj priestranný a kompletne zreko

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2831 €/m²

Na prenájom EXKLUZÍVNY byt vo Zvolene - časť Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 65 m²

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56) Vá

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj EXKLUZÍVNY byt v Sliači

Reality Sliač

1 izbový byt | 39 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sliač

103,000 € 2641 €/m²

REZERVOVANÉ ! PRIESTRANNÝ ŠTVORIZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU – NÁRODNÁ UL, B. BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Národná | 179.3 m²

Ponúkame na predaj, veľkometrážny byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta B

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii/Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt prešiel čiasto

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

129,000 € 1870 €/m²

Moderný 3-izbový byt L. Svobodu s loggiou

Reality Lučenec

3 izbový byt | L. Svobodu | 72 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkam na predaj 3-izbový byt na ulici L.Svobodu, ktorý zaujme svo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

115,000 € 1597 €/m²

Moderný 3-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

3 izbový byt | 83 m²

Tento byt, situovaný v novostavbe, spája progresívny dizajn s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. K

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

291,000 € 3506 €/m²

Moderný 1-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39.2 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

137,000 € 3495 €/m²

Moderný 2-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

2 izbový byt | 61.45 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

210,000 € 3417 €/m²

3 izbový byt v obci Hodruša-Hámre

Reality Žarnovica

3 izbový byt | 69.1 m²

IMG real ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v obci Hodruša-Hámre, časť Dolné Hámre (Žarno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žarnovica

88,000 € 1274 €/m²

Tureality ponúka na predaj 3 izb.byt v Banskej Bystrici 73,7m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73.7 m²

TUreality Vám ponúka na predaj tento príjemný a slnečný byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2374 €/m²

AB ESTATE/ Prenájom ŠTÝLOVÉ SAMOSTATNÉ IZBY v 3. byte

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 73 m²

OD 1.6. NA PRENÁJOM ŠTÝLOVÉ SAMOSTATNÉ IZBY – IDEÁLNE PRE ŠTUDENTOV, PÁRY AJ JEDNOTLIVCOV Hľad

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Rodinné domy na predaj (23053)
Upresniť hľadanie