Predaj 1i. bezbariérový slnečný byt, loggia, balkón- Brusno, www.bbreality.sk

Reality Brusno

1 izbový byt | Kúpeľná | 28 m²

PREDAJ: Slnečný 1-izbový bezbariérový byt s loggiou, balkónom a krásnym výhľadom – Brusno. Real

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Brusno

99,000 € 3536 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 i predaj v centre Banskej Bystrice s dvomi balkónmi - 78,1 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 78.1 m²

TU reality pripravuje do ponuky vo výhradnom zastúpení klienta nadštandardne zariadený 3 izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

259,000 € 3316 €/m²

NA PRENÁJOM – nádherný 3-izbový byt na Kyjevskom námestí s vnútorným parkovaním

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 72.28 m²

NA PRENÁJOM – nádherný 3-izbový byt na Kyjevskom námestí s vnútorným parkovaním Ponúkame na pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbového bytu Zvolen – širšie centrum

Reality Zvolen

1 izbový byt | 41.84 m²

Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu 1 izbový prízemný byt v širšom centre Zvolena. Byt o rozlo

Publikované: 22.01.2015 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

424.5 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Luxusné 4 - izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 126.5 m²

Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

463,335 € 3663 €/m²

Na predaj exkluzívne apartmán v Mýte pod Ďumbierom.50m2

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj: Investičná príležitosť kde apartmán je lacnejší ako ga

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

106,000 € 2120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 4-izbový byt — BB, Rudlová

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Ružová | 89 m²

Hľadáte priestor, ktorý si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj priestr

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

240,000 € 2697 €/m²

Priestranný 3i byt v pôvodnom stave – ul. J. Jesenského, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Jesenského | 75 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkam vám na predaj

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 1933 €/m²

Nová cena! 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so zariadením

Reality Zvolen

1 izbový byt | Záhonok | 39 m²

Hľadáte byt, ktorý netreba prerábať? Ktorý netreba zariaďovať? Tak toto je ponuka presne pre Vá

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

123,000 € 3154 €/m²

BV REAL Na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM2438

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | A. Dubčeka | 53.82 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt mes

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

103,000 € 1914 €/m²

REZERVOVANÉ !!! Predaj Slnečného 3 izb. bytu s loggiou na ul. T. Vansovej

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | T.Vansovej | 74 m²

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 3 - izbový byt v OV, s loggiou, 74 m2, na ulici T. Vansove

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

109,000 € 1473 €/m²

Na predaj 1-izbový byt prerobený na 2- izbový s loggiou - Žiar nad Hronom, M. Chrasteka 1B718ZL

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | M. Chrásteka | 35.61 m²

OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt prerobený na plnoh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

68,500 € 1924 €/m²

Na predaj 4-izbový byt s veľkorysým priestorom a eleganciou bývania, Robotnícka ulica, Banská Bystrica 4B720ZL

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Robotnícka | 156 m²

OVERENÉ REALITY – exkluzívne iba u nás! Ponúkame na predaj jedinečný, veľkorysý 4-izbový byt na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

454,000 € 2910 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký 5 izbový byt Lučenec centrum, do Zvolena 30min diaľnica - 5B004JPh

Reality Lučenec

5 a viac izbový byt | Ulica Martina Rázusa | 125 m²

Ponúkame na predaj priestranný atypický 5-izbový byt v centre mesta s celkovou rozlohou 140 m²,

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Lučenec

139,000 € 1112 €/m²

Na predaj veľký 3 izbový byt s komorou v centre mesta Detva, 15min autom od Zvolena - 3B011JP

Reality Detva

3 izbový byt | Obrancov Mieru | 76.46 m²

Realitná kancelária OVERENÉ REALITY ponúka na predaj slnečný, priestranný 3-izbový byt nachádz

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Detva

120,000 € 1569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom štýlový 2-izbový byt v novostavbe na Skuteckého ulici, Banská Bystrica N2B188ZL

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Skuteckého | 48.54 m²

OVERENÉ REALITY ponúka na prenájom krásny, slnečný a bezbariérový 2-izbový byt v novostavbe na

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

730 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE 2-izbový byt v novostavbe s parkovaním, Banská Bystrica – Iliaš, 44 m²

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Iliašská cesta | 44 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkam na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt o

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3977 €/m²

Rezervované - 3i Byt po Rekonštrukcii | Vígľaš | IBA 10 Minút od Zvolena

Reality Vígľaš

3 izbový byt | Železničná | 65 m²

Rezervované - LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 -

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vígľaš

119,900 € 1845 €/m²

NADŠTANDARDNE PREROBENÝ BYT, 64M2, ŽIAR NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Dr. Janskeho | 64 m²

Predávame krásny, veľkorysý 2-izbový byt v centre mesta Žiar nad Hronom – na ulici Dr. Jánskeho

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

128,900 € 2014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2 izbového bytu s balkónom, Veľký Krtíš.

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Mierová | 50 m²

Ak očakávate od svojho bývania nadštandard, ktorý vás ohúri svojou krásou a priestrannosťou, p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

98,000 € 1960 €/m²

Apartmán s jedinečnou atmosférou v obci Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

Apartmán | 81.2 m²

IMG real ponúka na predaj nádherný apartmán v obci Dolná Lehota (Podbrezová, CHOPOK - JUH).

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

320,000 € 3941 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Utekáč

Reality Utekáč

2 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 2 izbový byt v obci Utekáč. Na stave bytu ani na konkrétnej ulic

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Utekáč

Cena dohodou

Nadštandardný byt 2+2 91,41m2 s terasou - v srdci Kremnice

Reality Kremnica

3 izbový byt | 91.41 m²

Kremnica. Byt má celkovú výmeru 91,41 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou. V rámci obnovy b

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

220,000 € 2407 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Lučenci - znížená cena o 2000,-EUR !

Reality Lučenec

2 izbový byt | 54 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj slnečný 2-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,000 € 1574 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie