4-IZBOVÝ BYT V LUČENCI 72m2- NA PREDAJ

Reality Lučenec

4 izbový byt | 0 m²

ID:179-114-ANOE 3D OBHLIADKA bytu: my.matterport.com/show/?m=kECRd4PVsg6 Ponúkame vám 4-izbo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ : 4 izbový po kompletnej luxusnej rekonštrukcii so zariadením

Reality Lučenec

4 izbový byt | Rúbanisko II | 105 m²

TARGETreal ponúka vo výhradnom zastúpení exkluzívny dizajnový 4 izbový byt v Lučenci, časť Rúba

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Byty na predaj Lučenec

179,000 € 1705 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 4 izbový byt, Lučenec, tehlový, 78 m2, centrum

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica Ľudovíta Štúra | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový byt v meste Lučenec, ul. Ludovíta Štúra (priame centrum

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

94,000 € 1205 €/m²

Na predaj 4 izbový byt v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štvrt M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný 4 izbový byt o výmere 77 m², ktorý sa nachádza na 7. po

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

99,000 € 1416 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 4 - izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie s výbornou dispozíciou a dostatkom priestoru? Ponúkame Vám na p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1111 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA-Vaše nové bývanie v centre-slnečný byt na skvelej adrese!

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štúrova | 78 m²

Directreal MM - NADPIS Vaše nové bývanie v centre - slnečný byt na skvelej adrese! POPIS Po

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1526 €/m²

Nezvyčajná nehnuteľnosť za nezvyčajnú cenu v bezprostrednom centre Lučenca

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica partizánska | 125 m²

Štýl, priestor a výnimočnosť v centre Lučenca – štvorizbový byt, ktorý má charakter Ak hľadáte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

285,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 EXKLUZÍVNE | Veľkometrážny 4-izbový byt s loggiou, parkovaním a panoramatickým výhľadom – Lučenec, Opatová

Reality Lučenec

4 izbový byt | 85 m²

Reality Novohrad Vám predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá spája priestor, komfort a

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

139,000 € 1635 €/m²

Jedinečný 4- izbový byt s výmerou 100 m2 - len jeden taký v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | J.A. Komenského | 100 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkam jedinečnú príležitosť na kúpu kompletne zrekonštru

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

165,000 € 1650 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie