Slnečný 4-izbový byt s parkovacím miestom (79 m²) Podbrezová - Štiavnička

Reality Podbrezová

4 izbový byt | 79 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt o výmere 79 m² v tichej lokalite

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

153,000 € 1937 €/m²

Priestranný 1i byt na predaj - 38 m2, Podbrezová - Štiavnička

Reality Podbrezová

1 izbový byt | 38 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 38 m² orientovaný na juh v tichej lokalite Pod

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

58,000 € 1526 €/m²

Veľký 2- izbový byt na Námestí Slobody vo Zvolene

Reality Zvolen

2 izbový byt | Námestie Slobody | 71.35 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tehlového bytu priamo v srdci mesta Z

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

185,000 € 2593 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3i byt 79m2 s garážou, Žiar n/Hronom - Horná Ždaňa

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 79 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (79 m2) s terasou, garážou a pivnicou. Byt preš

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

150,000 € 1899 €/m²

2i byt s parkovacím miestom v novostavbe na prenájom, B.Bystrica, Sásová 60,42 m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60.42 m²

TUreality ponúka na prenájom 2izbový, kompletne zariadený a vybavený byt v bytovom komplexe Ďat

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRÍJEMNÝ 2-IZB. BYT S BALKÓNOM, KRUPINA

Reality Krupina

2 izbový byt | 49 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Nehnuteľnos

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Krupina

89,900 € 1835 €/m²

BUDÚCI 3 IZBÁK (MOŽNO 4) V STAVE HOLOBYTU ČAKÁ NA DOKONČENIE, ZVOLEN

Reality Zvolen

3 izbový byt | Jedľová | 79 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

156,900 € 1986 €/m²

VEĽMI ÚTULNÝ, SVETLÝ 3 - IZB.BYT S BALKÓNOM VO ZVOLENE

Reality Zvolen

3 izbový byt | Balkán | 62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

134,900 € 2176 €/m²

DIRECTREAL|Pekný 4-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Nová Baňa

4 izbový byt | Nová Baňa | 101 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj veľký, priestranný byt po rekonštrukcii, ktorý pozostáva z

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

159,500 € 1579 €/m²

DIRECTREAL|Nový, slnečný byt s predzáhradkou.

Reality Nová Baňa

2 izbový byt | Pod Sekvojou | 57 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj krásny nebytový priestor s terasou, predzáhradkou a vlastn

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

2-izbový byt na prenájom | 57,9 m² | zariadený | Fončorda – Švermova ul. | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova | 57.9 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s výmerou 57,9 m² vo vyhľadávanej lokalite Fončorda na Švermo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PRIAME CENTRUM

Reality Lučenec

3 izbový byt | 79 m²

REALITY NOVOHRAD ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v priamom cen

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1506 €/m²

🏡 EXKLUZÍVNE | Veľkometrážny 4-izbový byt s loggiou, parkovaním a panoramatickým výhľadom – Lučenec, Opatová

Reality Lučenec

4 izbový byt | 85 m²

Reality Novohrad Vám predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá spája priestor, komfort a

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

139,000 € 1635 €/m²

Hľadáme 4-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

4 izbový byt | Záhonok | 85 m²

Hľadáme pre klientov 4-izbový byt vo Zvolene na sídlisku Sekier, Záhonok alebo Lipovec. V prípa

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Na predaj: 4-izbový byt | 83,25 m² | loggia | Energetikov | Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

4 izbový byt | Energetikov | 83.25 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 83,25 m² (vrátane pivnice), nachádzajúci s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 1381 €/m²

Prenájom: 2-izbový byt v Banskej Bystrici na sídlisku Fončorda

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 44.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v Banskej Bystrici na sídlisku Fončorda. Byt o rozlohe 4

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kráľovských 95 m² v Novej Bani: 4-izbový unikát s 5 balkónmi a podlahovým kúrením

Reality Nová Baňa

4 izbový byt | Nábrežná | 95.29 m²

Hľadáte byt, ktorý priestorom a vybavením pripomína skôr rodinný dom? Ponúkame na predaj výnim

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

160,000 € 1679 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AB ESTATE / Na prenájom samostatné izby po kompletnej rekonštrukcii v Sásovej , Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 73 m²

OD 1.6. PRIPRAVUJEME NA PRENÁJOM SAMOSTATNÉ IZBY – IDEÁLNE PRE ŠTUDENTOV, PÁRY AJ JEDNOTLIVCOV

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

TOP PONUKA! Slnečný 1-izbový byt v skvelej lokalite – neváhajte!

Reality Lučenec

1 izbový byt | Osloboditeľov | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný jednoizbový byt , ktorý vás zaujme svojím praktickým dispozičným rie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Atraktívny trojizbový byt s loggiou v Lučenci – priestor, svetlo, poloha

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 71.9 m²

Priestranný a svetlý trojizbový byt o celkovej výmere 71,9 m², nachádzajúci sa v širšom centre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 1-izb. bytu vo Zvolene - Pribinova ulica

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pribinova | 34 m²

Ponúkame na predaj: 1-izbový byt vo Zvolene – na Pribinovej ulici Ponúkame na predaj útulný 1-

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

93,000 € 2735 €/m²

Predaj 3 izb. bytu v obci Sása - 17 km od Zvolena SUPER CENA!

Reality Sása

3 izbový byt | Nová | 67 m²

Hľadáte bývanie v pokojnom prostredí obklopenom prírodou, no zároveň s dobrou dostupnosťou do m

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sása

90,000 € 1343 €/m²

Novostavba Kačica Residence 2 izbový byt B07

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mikuláša Kováča | 84.8 m²

IINFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti cent

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

297,500 € 3508 €/m²

Predaj kompletne zariadeného 1-izbového bytu v nadštandarde v novostavbe – Pod Pustým Hradom I. - 125.000,- Eur v cene s PM

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pod Dráhami | 36.01 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v novostavbe na 2. podlaží s výbornou dostupnosťou do centra.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

125,000 € 3471 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie