SLOVREAL predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Žiar n/Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária SLOVREAL ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 3-izbo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

165,000 € 2391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v centre mesta Detva

Reality Detva

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt v Detve o výmere 68 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí v

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

118,500 € 1381 €/m²

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v centre mesta Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 53 m², situovaný na 2. p

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

152,500 € 2877 €/m²

SLOVREAL : Predaj 2 - izbového bytu v centre mesta Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

123,000 € 1892 €/m²

SLOVREAL - predaj 2i byt v meste Kremnica, 64m2

Reality Kremnica

2 izbový byt | 64 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Kremnica. Byt je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

90,000 € 1406 €/m²

Predaj krásny 2 izbový apartmán, historické centrum

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Akademická | 49 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj krásny 2-izbov

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

184,000 € 3857 €/m²

Prenájom 2 izb. zrekonštr. bytu s balkónom, Krčulova, Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Krčulova | 55 m²

Prenájom 2-izbového kompletne zrekonštruovaného bytu v tehlovom dome na Krčulovej ulici v Brezn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Brezno

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 2i bytu v Banskej Bystrici.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2i byt v obľúbenej lokalite neďaleko centra Banskej Bystrice na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

182,000 € 2395 €/m²

Prenájom 1 izbového bytu v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom štýl

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izbový byt na prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 54.56 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a harmonicky zariadený 2-izbový byt s balkónom, ktorý poskytuj

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom dvoj izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 100 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom veľk

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 86 m²

Pomáham ľuďom nájsť nový domov – pomôžete mi aj vy? Aktuálne pracujem s vyše 50 klientmi, ktor

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

100,000 € 1163 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 až 2 izbový byt v Lučenci. Platba v hotovosti. Stav nerozhodu

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

70,000 € 70000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poltár

Reality Poltár

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Poltár. Máme databázu cca päťdesi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Poltár

35,000 € 875 €/m²

Predaj - Štýlový 2-izbový byt v tichej lokalite BB – Iliaš (Parkovanie v cene)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 44 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3977 €/m²

PREDAJ: Kompletne zariadený 1-izbový byt v tichej lokalite – THK, BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

153,000 € 5100 €/m²

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v meste Zvolen (centrum)

Reality Zvolen

3 izbový byt | 77 m²

Realitná kancelária SLOVREAL : Ponúkame na predaj priestranný a kvalitne kompletne zrekonštruov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

265,000 € 3442 €/m²

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 72,000 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,000 € 1 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny, priestranný a kompletne zariadený 3i byt na prenájom, 73,7 m2 - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73.7 m²

TUreality ponúka na prenájom tento priestranný a slnečný 3i byt, ktorý sa nachádza na výbornom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

228,700 € 3518 €/m²

Prenajmeme byt 2+kk, Hodruša - Hámre, LEN V R2 SK!

Reality Hodruša-Hámre

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Lokalita : Hodruša – Hámre, okr. Žarnovica, Dolné Hámre
 Sekcia : prenájom Druh : byt 
Počet iz

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Hodruša-Hámre

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 79 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,300 € 2384 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou – Lučenec, Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 61.9 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou vo vy

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1276 €/m²

1 - izbový byt, dva balkóny, parkovacie miesto, Nové Záhrady Detva

Reality Detva

1 izbový byt | Štúrova | 29 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Detva

76,000 € 2621 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23052)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie