1, 5 izbový tehlový byt Zvolen - centrum s terasou 10m²

Reality Zvolen

1 izbový byt | I. Lihoveckého | 44 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2611 €/m²

člen NARKS

Na predaj pekný 1 izb.byt s balkónom

Reality Zvolen

1 izbový byt | Gen.Svobodu | 30 m²

V peknej lokalite plnej zelene ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom o výmere 30 m2.Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predám 1,5 izbový byt v centre - nová cena

Reality Zvolen

1 izbový byt | Námestie SNP | 37.1 m²

Priamo na Námestí SNP ponúkam na predaj rekonštruovaný 1,5 izbový byt o výmere 37,1 m2. Nehnute

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

131,900 € 3555 €/m²

1-izbový byt s balkónom a klimatizáciou | ZV–J. Jesenského

Reality Zvolen

1 izbový byt | J. Jesenského | 33.6 m²

Výhľad, balkón a klimatizácia: 1-izbový byt na predaj | Zvolen – Zlatý Potok, J. Jesenského RM

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Podborová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Z

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2564 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Centrum- rezidentné bývanie s parkovaním - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Zvolen

1 izbový byt | 33 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 3636 €/m²

Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | Zvolen | 35 m²

Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene, na stave nezáleží, do 90 000€, platba v hotovosti, najl

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

90,000 € 2571 €/m²

Zvolen, centrum mesta 1-izbový byt s veľkou loggiou, výmera 29 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | V. P. Tótha | 28.7 m²

Ponúkame na predaj menší čiastočne zrekonštruovaný jednoizbový byt v centre mesta Zvolen s veľk

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Zvolen, mesto – zrekonštruovaný 1-izb. byt s vlastným parkovacím miestom, 31 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 31 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný jednoizbový byt v širšom centre mesta Zvolen, ul.

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Zvolen

128,000 € 4129 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – 1-izbový zrekonštruovaný byt, výmera 39,5 m2

Reality Zvolen

1 izbový byt | Okružná | 39 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 1-izbový byt o celkovej výmere 39,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Zvolen

92,000 € 2359 €/m²

Predám veľký 1 izbový byt na Podborovej

Reality Zvolen

1 izbový byt | Jedľová | 38 m²

MP- Reality ponúka na predaj veľký 1 izbový byt s úžitkovou plochou 38 m2, ku ktorému prináleži

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 40m2 - NOVOSTAVBA

Reality Zvolen

1 izbový byt | ZV | 40 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 40m2 - NOVOSTAVBA Viac

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

129,000 € 3225 €/m²

Rezervované !!! Na predaj 1-izbový bezbarierový byt s vlastným parkovacím miestom Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Lieskovská cesta | 35.51 m²

Exkluzívne v ponuke moderný 1-izbový byt, ktorý určite očarí niekoho, kto hľadá príjemne svetlý

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Moderný 1-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39.2 m²

Tento byt, situovaný v novostavbe, spája progresívny dizajn s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. K

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

137,000 € 3495 €/m²

Nová cena! 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so zariadením

Reality Zvolen

1 izbový byt | Záhonok | 39 m²

Hľadáte byt, ktorý netreba prerábať? Ktorý netreba zariaďovať? Tak toto je ponuka presne pre Vá

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

123,000 € 3154 €/m²

Predaj 1-izb. bytu vo Zvolene - Pribinova ulica

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pribinova | 34 m²

Ponúkame na predaj: 1-izbový byt vo Zvolene – na Pribinovej ulici Ponúkame na predaj útulný 1-

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

93,000 € 2735 €/m²

Predaj kompletne zariadeného 1-izbového bytu v nadštandarde v novostavbe – Pod Pustým Hradom I. - 125.000,- Eur v cene s PM

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pod Dráhami | 36.01 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v novostavbe na 2. podlaží s výbornou dostupnosťou do centra.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

125,000 € 3471 €/m²

Štýlový 1-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | Okružná 113 | 33 m²

Na predaj: štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo Zvolene Hľadáte hotové bývanie

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

123,000 € 3727 €/m²

Rezervované_Investičný 1izb. apartmán s možnosťou odpočtu DPH, Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | Sokolská | 30.18 m²

Ponúkame vám na predaj jednoizbový apartmán v novom rezidenčnom projekte SOKOLKA na Sokolskej u

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Zvolen

99,000 € 3280 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie