🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 70m2 - REKONŠTRUKCIA - SASOVA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | BB | 70 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 70m2 - REKONŠTRUKCIA -

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

159,000 € 2271 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 40m2 - NOVOSTAVBA

Reality Zvolen

1 izbový byt | ZV | 40 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 40m2 - NOVOSTAVBA Viac

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

129,000 € 3225 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - 62m2 - REKONŠTRUKCIA - FONČORDA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 62 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - 62m2 - REKONŠTRUKCIA -

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 3468 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - 80m2 - 2X BALKON

Reality Zvolen

3 izbový byt | ZV | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - 80m2 - 2X BALKON Viac

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 1813 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA - POV STAV

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 69 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA - POV ST

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

173,000 € 2507 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA - KOMPLETKA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 1 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA - KOMPLE

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

200,000 € 200000 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - KOMPLET REKO - 50m2 - TOP LOKALITA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | BB | 50 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - KOMPLET REKO - 50m2 - T

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 3600 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 1 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA Ponúkam

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 175000 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 77 m2, Mládežnícka, BB Radvaň

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Mládežnícka | 77.5 m²

InnoReal v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Mládežníckej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

189,900 € 2450 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt na ul. SNP vo Veľkom Krtíši.

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | SNP | 65 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na 1.poschodí tehlového bytového domu (bez výťahu) na ul. SNP v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

69,500 € 1069 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PLUS REALITY | Zariadený trojizbový byt s krbom a veľkou loggiou pri Parku Snow v obci Donovaly na predaj !

Reality Donovaly

3 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlový a kompletne zariadený trojizbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

315,000 € 3621 €/m²

4-izbový byt - Varštat Donovaly - luxus bývania priamo pri zjazdovke!

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 127 m²

Slovenský Aspen, aj tak môžeme sebavedomo nazvať stredobod zimného života na Slovensku – Donova

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

REZERVOVANÉ! Predáme 3-izbový byt, ul. Fraňa Kráľa, Žarnovica

Reality Žarnovica

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 60.37 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNA PONUKA ! Hľadáte bývanie pre seba a svoju rodinu alebo chcete invest

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žarnovica

Cena dohodou

2-izbový byt, VARŠTAT - investujte a bývajte vo svojom pri zjazdovke!

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 75 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

PREDAJ: 4i apartmán 78,64m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

Na prenájom ponúkame 2 izbový byt vo Valaskej s balkónom

Reality Valaská

2 izbový byt | 54 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt vo Valaskej,ktorý

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Valaská

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

==KÚPA== 2i BYT ŠLN BREZNO

Reality Brezno

2 izbový byt | Štvrť Ladislava Novomestského | 0 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 hľ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

--REZERVOVANÉ-- : útulný slnečný 1izbový byt v centre Brezna

Reality Brezno

1 izbový byt | 38 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

73,000 € 1921 €/m²

PREDANÉ🍀 TOP PONUKA!! VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT /64 M2/BALKÓN RADVAŇ KALINČIAKOVA BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 64 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

151,000 € 2359 €/m²

Na predaj momentálne jediný a najvätší 4 izbový byt v Brezne,Mazorníkove

Reality Brezno

4 izbový byt | 9. mája | 83 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 4 izbový byt po čiast

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

138,000 € 1663 €/m²

3 izbovy byt Bystrá, výborná investičná príležitosť

Reality Bystrá

3 izbový byt | 63 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. v Brezne s prevádzkou na Rázusovej 5 v zastúpen

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

258,000 € 4095 €/m²

Hľadám pre klientku 3i alebo 4i byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 77 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

-- PREDANÉ -- 4i kompletne zrekonštruovaný byt 78m2 Brezno Mazorníkovo

Reality Brezno

4 izbový byt | 78 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Znížená cena - Výnimočný 3- izbový byt v Brezne - Krčulova ulica

Reality Brezno

3 izbový byt | 62 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária, spol. s r. o., s prevádzkou v Brezne, v zastúpení Moniky Kov

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

125,000 € 2016 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie