Slnečný 4-izbový byt (87 m²) v top lokalite na ul. Sama Chalupku

Reality Revúca

4 izbový byt | 80 m²

Hľadáte priestranné rodinné bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkam

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

82,900 € 1036 €/m²

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – ul. Ivana Krasku, Revúca

Reality Revúca

3 izbový byt | 67 m²

Hľadáte bývanie, kde máte školu pre deti doslova za rohom a pocit bezpečia v zrekonštruovanom d

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

74,990 € 1119 €/m²

PRENÁJOM | Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Západ, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

GH Real ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa vo v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký, moderný, zariadený 3 izbový byt, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Zechenterova | 81.55 m²

Hľadáte pokojné bývanie v srdci krásnej prírody a mimo ruchu veľkomesta? Kremnica je skvelou vo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

145,500 € 1784 €/m²

Jedinečný 3-izbový byt s TERASOU 81 m² na Športovej ulici – bývanie ako v dome + možnosť GARÁŽE!

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 90 m²

Hľadáte niečo výnimočné, čo sa v Rimavskej Sobote objavuje len zriedka? Práve ste to našli. GH

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

163,000 € 1811 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s balkónom, výťahom a nízkymi nákladmi – Rimavská Sobota, Rožňavská ulica

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 67 m²

GH Real ponúka na predaj 3-izbový byt na Rožňavskej ulici v meste Rimavská Sobota, ktorý predst

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

94,990 € 1418 €/m²

Predaj priestranného 4-izbového tehlového bytu v obľúbenej lokalite Sliač – pod kúpeľami

Reality Sliač

4 izbový byt | 84.39 m²

Predaj priestranného 4-izbového tehlového bytu v obľúbenej lokalite Sliač – pod kúpeľami Ponúka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

Cena na vyžiadanie

Na predaj 2 izbový byt, Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Kukučínova | 66 m²

Na predaj 2 izbový tehlový - úsporný byt v meste Fiľakovo, v slušnom tehlovom bytovom dome, K

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Fiľakovo

49,000 € 742 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt po rekonštrukcii, Poltár

Reality Poltár

1 izbový byt | Sklárska | 33 m²

Ponúkam na prenájom pekný 1 izbový byt po rekonštrukcii, v meste Poltár, ulica Sklárska. Dispoz

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Poltár

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj pekný 3 izbový byt - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Vajanského | 68 m²

Na predaj pekný 3 izbový byt v meste Lučenec, lokalita Vajanského, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

93,000 € 1368 €/m²

Na prenájom 3 izbový zariadený byt, Kalinovo

Reality Kalinovo

3 izbový byt | 1. mája | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 3 izbový byt v obci Kalinovo, ul. 1. mája. Byt je luxusne za

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Kalinovo

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt centrum, Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Lučenec, Štvrť M. R. Štefánika / pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1618 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Lučenec -cena aj dohodou.

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica maršála Malinovského | 52 m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, vo vyhľadávanej lokalite Ul. M. Malinovského, v meste Lučene

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1250 €/m²

Na predaj 1 izbový byt Lučenec, Top stav.

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica Vajanského | 37.3 m²

Na predaj pekný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ul. Vajanského, v zrekonštruovanom pa

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

67,500 € 1810 €/m²

Na predaj 4 izbový byt, Lučenec, tehlový, 78 m2, centrum

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica Ľudovíta Štúra | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový byt v meste Lučenec, ul. Ludovíta Štúra (priame centrum

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

94,000 € 1205 €/m²

SIMCITY│PREDAJ 1 IZB. BYT - Sídlisko

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda SNP | 40.2 m²

Ponúkame Vám na predaj tento jednoizbový byt o výmere 40 m² v pokojnej lokalite - Sídlisko. Ten

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,990 € 3234 €/m²

SIMCITY│PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ulica KOMENSKÉHO / Jesenský vŕšok

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Predstavte si bývanie, kde sa moderný mestský štýl spája s pokojom a komfortom domova. Presne t

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,990 € 4711 €/m²

SIMCITY│Najdostupnejší 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií v BB a okolí

Reality Harmanec

3 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ak hľadáte cenovo dostupný domov blízko Banskej Bystrice, ponúkame Vám menší 3-izbový byt o veľ

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Harmanec

96,990 € 1672 €/m²

SIMCITY│PREDAJ ŠTÝLOVÝ 2IZB. BYT V NOVOSTAVBE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 37 m²

Ponúkam na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 40 m² v novostavbe bytového domu na Hurbanovej

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 6081 €/m²

SIMCITY│Predaj 3 izb. bytu v centre mesta časť Uhlisko s prvkami rodinného domu

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Viestova | 73 m²

Existujú nehnuteľnosti, ktoré neponúkajú len bývanie, ale pocit. Pocit priestoru, pokoja a domo

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,990 € 3288 €/m²

SLOVREAL : Predaj 2 - izbového bytu v meste Zvolen (centrum)

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

180,000 € 2535 €/m²

PRENÁJOM - útulný 1izbový byt na Majerskej ceste v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Majerská cesta | 27.5 m²

Tím VICTORY REALITY má pre Vás skvelú príležitosť prenajať si útulný 1-izbový byt s rozlohou 27

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3-izbový tehlový byt v žiadanej lokalite Fortnička

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Terézie Vansovej | 72.65 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt v jednej z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

PREDAJ 3 izb byt, VNKS, Banská Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. byt, typ

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 € 2214 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie