PRENÁJOM | 2 izbový byt | DONOVALY

Reality Donovaly

2 izbový byt | 48 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PRENÁJOM 2 izbový apartmán v rezi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Donovaly

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt, Môťová

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pribinova | 33 m²

Na prenájom 1-izbový byt na ul. Pribinova, na 2.poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je o vým

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

470 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 3-izb.bytu s loggiou v Detve-Novosady.

Reality Detva

3 izbový byt | Novosady | 81.16 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vy

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Detva

129,500 € 1596 €/m²

Len u nás! Predaj 3-izb.bytu ul.Nám.mieru v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | 78.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Detve. Rozloha bytu je 78,71 m2 a nachádza sa

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Detva

120,000 € 1296 €/m²

Prenájom zariadeného 3-izb.bytu s loggiou v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | Novosady | 64.5 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o.Vám ponúka na prenájom zariadený 3.izb.byt s loggiou v Detve .Byt s

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Detva

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Len u nás. Predaj 3-izb.bytu s balkónom v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | 75.59 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka tento priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkón

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Detva

132,690 € 1755 €/m²

Predaj 3 izbového apartmánu v apartmánovom dome Rezidencia Romantika , Tále - Trangoška

Reality Horná Lehota

Apartmán | Nezadaná | 81.4 m²

Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj apartmán v obci Horná Lehota , s park

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Horná Lehota

249,900 € 3673 €/m²

PRENÁJOM - 2 izbový moderný byt po kompletnej rekonštrukcií - Banská Bystrica - Radvaň

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ľ. Štúra | 64 m²

NOVINKA V PONUKE Prenájom 2 izbového bytu v Banskej Bystrici, mestská časť Radvaň s balkónom (

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

*RFReality* veľký 4 izbový byt v Radvani - 100m2

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Radvanská | 100 m²

*RFReality* ponúka na predaj veľkometrážny byt v Radvani - na Radvanskej ulici. Byt zvolenského

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 2250 €/m²

RFReality 4 izbový veľkometrážny byt s balkónom - Radvanská ulica, Radvaň

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Radvanská | 100 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 2250 €/m²

Predaj 2 izbový byt v meste Sliač

Reality Sliač

2 izbový byt | 58.56 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

158,600 € 2708 €/m²

Zámena 2i za 4i - Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Malinovského | 50 m²

Ponúkame na zámenu príjemný 2-izbový byt o výmere 50 m² v meste Brezno za 4-izbový byt. Byt je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Trojizbový byt po NOVEJ KOMPLETNEJ rekonštrukcii s loggiou

Reality Lučenec

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt po novej kompletnej rekonštrukcii v Lučenci na Rúbanisku II v ob

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,000 € 1413 €/m²

TUreality pripravuje do ponuky 3i byt v Banskej Bystrici v lokalite Sásová 69,49 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.49 m²

TUreality pripravuje do ponuky 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sásová - Tatranská (koniec

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 2590 €/m²

TUreality ponúka 2izbový byt vo Zvolene v blízkosti Môťovskej priehrady 63,76m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63.76 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj veľký 2 izbový byt vo Zvolene v časti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,000 € 2494 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 3 izbový byt na Rudohorskej ulici je na predaj

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Rudohorská | 70 m²

3 izbový zariadený veľkorysý(72m2) byt na 12. poschodí orientovaný na dve strany s perfektným v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,999 € 2571 €/m²

REZERVOVANÝ ! Prenájom 2- izbový byt v centre mesta Banskej Bystrice ul. M.Rázusa

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | M. Rázusa | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt s výmerou 65 m² na ulici M. Rázusa v Banskej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový štýlový zariadený byt v novostavbe v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 60 m²

• moderný štýlový 2 izbový byt • priestranný balkón (4,65 m2) s krásnym výhľadom • pohodlné, lu

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,999 € 4083 €/m²

Priestranný 2-izbový byt na prenájom Švermová ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova | 57 m²

• byt má 57m2 +pivnica • vkusné zariadenie • parking pod oknami • obľúbená lokalita blízko cent

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Jedinečný 4 izbový mezanín v Banskej Bystrici je na predaj. Najlepšia adresa v meste!!

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 143 m²

+4 izbový byt (143m2) s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu +súkromná rezidencia +techno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

849,999 € 5944 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2.5 izbový byt s parkingom v centre Banskej Bystrice je na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 96.5 m²

LUXUSNÝ 2.5 IZBOVÝ BYT V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA!!! Ponúkame na predaj veľkorysý 2.5 izbový by

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

379,999 € 3938 €/m²

1 izbový byt v privátnej novostavbe Viestova je na prenájom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Viestova | 36 m²

+novostavba +atraktívna lokalita blízko do centra +zariadený byt so slnečným balkónom +privátna

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 2-izbový apartmán v horskom komplexe Šafrán, neďaleko zjazdovky Nová Hoľa - Donovaly.

Reality Donovaly

Apartmán | Šafrán | 55.4 m²

Ponúkam na predaj krásny 2-izbový apartmán v horskom apartmánovom komplexe Šafrán neďaleko zjaz

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Donovaly

165,000 € 3159 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA REALITY PROGRES EXKLUZÍVNE PONÚKA 2 IZBOVÝ BYT 62 m2 HONTIANSKE TESÁRE časť ŠIPICE - KRUPINA

Reality Krupina

2 izbový byt | 62 m²

REALITY PROGRES s.r.o. PONÚKA v zastúpení klienta na predaj 2 izbový byt bez balkóna s pivnicou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Krupina

25,000 € 403 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie