Moderný komplet na novoprerobený byt OPATOVÁ, okr. LC - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Továrenská | 72 m²

Nemáte čas alebo možnosť rekonštruovať a nechcete si komplikovať život zháňaním šikovných majst

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

130,000 € 1806 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP LOKALITA na predaj 2-izbový byt SLIAČ

Reality Sliač

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 56.65 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

Info v RK

Novinka
Novinka

Ubytovanie pre zamestnancov, 64 m2, Tulská, Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Tulská | 64 m²

Hľadáte funkčné a priestranné ubytovanie pre svojich zamestnancov ? Ponúkame flexibilné priesto

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

260 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

1, 5 izbový tehlový byt Zvolen - centrum s terasou 10m²

Reality Zvolen

1 izbový byt | I. Lihoveckého | 44 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2611 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s balkónom 75 m2, novostavba, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 75 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (oz

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

201,105 € 2681 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt na predaj, dva balkóny, 86 m2, novostavba v novostavba, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 86 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE : 3-izbový byt s dvoma balkónmi v novostavbe ARBORA Podborová, Z

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

229,051 € 2663 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s balkónom, novostavba, 90 m2, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 90 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (o

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

246,923 € 2744 €/m²

člen NARKS

2 izbový tehlový byt Zvolen centrum s terasou 10m² na predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 43 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2672 €/m²

člen NARKS

3 izbový tehlový byt s balkónom, s výťahom v širšom centre - Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Donca | 62 m²

Predaj 3-izbového tehlového bytu v širšom centre mesta Zvolen na ulici J. Donča 3-izbový byt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,500 € 2573 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s balkónom 75m2 Zvolen - Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Tulská | 75 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva. Priestranný 3-izb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

154,900 € 2065 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt, 58 m² na predaj, ul. J. Baníka, Zvolen, Podborová

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Banika | 58 m²

Znížená cena ! Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

129,000 € 2224 €/m²

člen NARKS

Tvoj nový domov: moderný 2-izbový byt v centre mesta

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova 21 | 38 m²

Realitná kancelária REALITY MARKET ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Krásny byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie Štefana Moyseesa | 65 m²

Pripravili sme pre Vás do nájmu trojizbový byt v centre Banskej Bystrice hneď oproti starej trž

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj – priestranný 3-iz. byt v centre mesta (78,1 m²)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 78.1 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

255,000 € 3265 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkým balkónom a parkovacím miestom vo Zvolene – sídlisko Západ

Reality Zvolen

2 izbový byt | 85 m²

Realitná kancelária AUTOREALITY v zastúpení makléra Ivan Kotrč Vám ponúka na predaj priestranný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

239,000 € 2812 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom slnečný 3-izbový byt s lodžiou BB Podlavice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Podlavice | 62 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnom prostredí s prírodou na dosah? Tento zrekonštruovaný 3-i

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rekreačný apartmán pod zjazdovkou v Telgárte

Reality Telgárt

Apartmán | 40 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Telgárt

Cena dohodou

Príjemný rekreačný apartmán priamo pod zjazdovkou v Telgárte

Reality Telgárt

Apartmán | 45.24 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Telgárt

Cena dohodou

Lokalita - Belveder Banská Bystrica / Prenájom vkusne zariadeného podkrovného 1-izbového bytu s vonkajším parkovaním

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nad plážou | 31 m²

V zastúpení klienta ponúkame na prenájom 1-izbový byt bez balkóna vo vyhľadávanej lokalite Belv

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

585 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt s dvomi kúpeľňami na predaj, Vlkanová

Reality Vlkanová

3 izbový byt | 81 m²

Hľadáte spojenie pokoja vidieka a rýchlej dostupnosti mesta? Ponúkame Vám na predaj 3-izbový by

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

169,000 € 2086 €/m²

3-izbový byt v centre Zvolena + garáž hneď za bytovým domom

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m² na ulici Jozefa Kozačeka vo Zvolene

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

189,000 € 2392 €/m²

1-izbový byt na prenájom, Severná, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Severnej ulici. Byt sa nachá

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

2I BYT V CENTRE (prenájom) + možnosť garáže

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pekný moderný a veľký 2 izbový komplet zariadený byt v centre mesta. Nachádza sa na ulici M.R.

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusný apartmán v Apartmánovom dome Kamzík, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Donovaly | 108 m²

Ponúkame na predaj krásny mezonetový apartmán v Donovaloch! Hľadáte ideálne miesto na oddych a

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

260,000 € 2639 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie