Prenájom trojizbový byt, 79 m2, Banská Bystrica, Fončorda.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na prenájom trojizbový byt v meste Banská Bystrica, časť Fončorda (ul. Internátna) v o

Publikované: 15.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ, priestranný 3 - izbový zvolenský byt, centrum Banskej Bystrice, Kukučínova ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²

Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

207,000 € 2556 €/m²

PRENÁJOM, 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt, Rezidencia Lux, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie slobody | 56 m²

Ponúkame na prenájom 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt v centre mesta Banská

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÝ 3 IZBOVÝ APARTMÁN V SRDCI DONOVÁL

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 78 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

298,900 € 3832 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ - 2 izb BYT v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 65 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 2 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

262,900 € 4045 €/m²

2 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dolná | 57 m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

242,900 € 4261 €/m²

Predaj 3-izbového veľkometrážneho bytu v blízkosti kúpeľného centra v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | Okružná | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dudince

140,000 € 1300 €/m²

TOP ponuka v Brezne: priestranný 2i byt (64 m2) v žiadanej lokalite

Reality Brezno

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojizbový byt s výmerou 64 m2, situovaný v jednej z najvyh

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

(REZERVOVANÉ) 3-IZBOVÝ BYT - RIMAVSKÁ SOBOTA

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 70 m²

(REZERVOVANÉ) Možnosť rezervácie 3-izbového bytu! Plánované dokončenie: 20.05.2026 Adresa: Mal

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

128,500 € 1836 €/m²

Exkluzívne v RK SPIRIT – NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Československej armády | 53.5 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystri

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

165,000 € 3084 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v Revúcej – loggia aj pivnica

Reality Revúca

3 izbový byt | Generála Viesta | 73 m²

Hľadáte priestranný byt na bývanie alebo investíciu? Tento 3-izbový byt v Revúcej na ulici Gene

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,600 € 953 €/m²

3-izbový byt v Hrnčiarskej Vsi – balkón, pivnica a dostupná cena

Reality Hrnčiarska Ves

3 izbový byt | Pondelok 174 | 70.77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Hrnčiarska Ves, časť Podpolie, vhodný na bývanie aj ako

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hrnčiarska Ves

19,200 € 271 €/m²

Neibrs | predaj (4) izbový veľkometrážny byt v obci Hodruša - Hámre okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Na predaj veľkometrážny 4 - izbový byt v Hodruši Hámroch okres Žarnovica. BYT: + Úžitková plo

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Hodruša-Hámre

119,500 € 1457 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v centre v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 68 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v centre RS s balkónom. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: VEĽKÝ 1,5 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, SÁSOVÁ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sitnianska | 45.24 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: ZARIADENÁ GARSÓNKA PRI NEMOCNICI F.D.R.

Reality Banská Bystrica

Garsónka | Nám. L. Svobodu | 21.3 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Lučenci...

Reality Lučenec

2 izbový byt | LC | 58 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Lučenci po kompletnej rekonštrukcií. Byt pozostáva z obývač

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme: 3-izbový byt na prenájom na Rúbanisku s balkónom...

Reality Lučenec

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v Lučenci na Rúbanisku. Byt prejde čiastočnou rekonštrukc

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 4izbový byt v novostavbe GEMINI, 91,5 m2 bez čakania, Brezno

Reality Brezno

4 izbový byt | Štvrť Kasárne | 82 m²

V čase, keď sa na nové byty čaká mesiace alebo aj roky, existuje aj jednoduchšie riešenie. K

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

259,900 € 3170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom veľký 2-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | J.Bodona | 64 m²

Ponúkame na prenájom pre solventných a slušných záujemcov s pravidelným príjmom pekný, svetlý a

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ: VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PO REKONŠTRUKCII, INTERNÁTNA ULICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 78 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 3013 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu v Rimavskej Sobote – Rožňavská ulica

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkam na prenájom čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v tichej lokalite na Rožňavskej ulic

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj krásny 4-izbový byt v tichej lokalite

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | Sobôtka | 92 m²

Ponúkame Vám veľký štvorizbový byt s priestrannou lodžiou, dvomi kúpeľňami a vlastným kondenzač

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

129,900 € 1412 €/m²

Pripravujeme prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na Vajanského ulici.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Vajanského | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na ulici Vajanského. Byt pozostáva zo vstu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie