Exkluzívny 2-izbový byt v pražskom štýle v Rezidencii Horná | Centrum - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 86.5 m²

Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Mezonet + samostatný apartmán v rezidencii ALMET | Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²

Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,000 € 2398 €/m²

Top
Top

Zrekonštruovaný 1-izbový byt s 2 lodžiami a parkovaním | Školská - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Školská | 37 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 2602 €/m²

Top
Top

Svetlý a priestranný 4-izbový byt s loggiou – Fončorda, B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²

Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

230,000 € 2762 €/m²

Top
Top

3 izbový byt CENTRUM - NOVOSTAVBA - prémiové zariadenie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

Donovaly – Predaj 2 izb. bytu (64 m2) v novostavbe Panorama na svahu s balkónom, pivnicou, garáž. parkovaním, komplet zariadením a vybavením bytu

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

219,000 € 3422 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 2izb.apartmán Donovaly, 89m2 + 2 parkov.miesta

Reality Donovaly

2 izbový byt | 89 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

162,500 € 1826 €/m²

Top
Top

Predaj 3izb. apartmán Donovaly, 170 m2, garáž, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 85 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

258,000 € 3035 €/m²

Top
Top

2i byt / 55 m2 / čiastočná rekonštrukcia / Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 55 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

105,000 € 1909 €/m²

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou v NOVOSTAVBE LINTICH

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 81.64 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no stále na dosah centra Banskej Štiavnice? Alebo ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

187,402.8 € 2295 €/m²

Top
Top

Zrekonštruovaný 3 - izb. byt v tichej lokalite mesta Sliač

Reality Sliač

3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

180,000 € 2195 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Výnimočný strešný 4-izbový byt SKY - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (408)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Zimná | 170.81 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

569,900 € 2856 €/m²

Top
Top

2-izbový byt PANORAMA - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (104)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zimná | 63.31 m²

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

249,900 € 3783 €/m²

Top
Top

Luxusné 3 - izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²

Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

218,018 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 2-izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3432 €/m²

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica - Byt B08

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 101.5 m²

INFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,261 € 3500 €/m²

Top
Top

Novostavba Bytový dom Kačica Residence Banská Bystrica Byt - A02 s predzáhradkou o výmere 19,5 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Mikuláša Kováča | 80.8 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

365,520 € 4524 €/m²

Top
Top

Posledné tri voľné byty na predaj v Cigerovom dome - historické centrum Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Akademická 339 | 35 m²

PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

125,000 € 3571 €/m²

Top
Top

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem za

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

105,000 € 1500 €/m²

Prémiový, kompletne zariadený 2-izbový byt 62,30 m2 s lodžiou + 8,69 m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 72.41 m²

NA PREDAJ: Prémiový, kompletne zariadený 2-izbový byt (62,30 m2) s veľkou lodžiou – Banská Byst

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

258,000 € 3563 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie