PREDAJ 3 izbového bytu v rekreačnom komplexe, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s obývačkou, kuchyňou a dvoma spálňami, v uzatvorenom rekreačn

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

279,000 € 3875 €/m²

PREDAJ mezonetový byt, kompletne zariadený, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na predaj moderný mezonetový byt s obývačkou, kuchyňou a spálňou, ako investičnú príl

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 08.06.2025
Byty na predaj Dolná Lehota

199,000 € 3618 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt po rekonštrukcii. Podmienkou je balkón a n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

80,000 € 1455 €/m²

Novinka
Novinka

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ 1 -izbový byt 34 m2, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Novomeského | 34 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

73,000 € 2147 €/m²

Novinka
Novinka

TOP LIVING: Na predaj 3 izb. BAURING s lodžiou - Tulská ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 68 m²

TOP Living Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Tulská. Byt o v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

190,000 € 2794 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Moskovská | 29.99 m²

Moderný maklér Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Moskovskej ulici

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,999 € 4335 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s pekným výhľadom v Hriňovej

Reality Hriňová

2 izbový byt | - | 64 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2-izbový byt s pekným výhľadom do prírody, situovaný v pokojnej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

97,000 € 1516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2 izb. byt s parkovacím miestom prenájom Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Rákoš | 52 m²

DeltaProperty ponúka na prenájom 2 izb. byt s balkónom o rozlohe 52 m2. Nachádza sa v novostavb

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Delta-Nadštandardný 4 izb. byt 121 m2 novostavba s parkovacím miestom prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 121 m²

Delta Property ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový, mezonetovy byt s rozlohou 121 m2 s dv

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novostavba 3 izb. byt 86 m2 zariadený s parkovacími miestami Zvolen prenájom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Delta Property ponúka na prenájom 3 izb. byt s rozlohou 86m2, ktorý sa nachádza v novostavbe Ze

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba nadštandardný 2 izb. byt s parkovacím miestom Banská Bystrica-Uľanka prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

Delta Property ponúka na prenájom nový štýlovo zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50m2 v Banskej

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Skolaudované! Novostavba 3 izb. byt 86 m2 plus 2 balkóny Zvolen-Podborová predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Zvolen | 86 m²

Delta Property ponúka na predaj novostavby bytov v modernom projekte ARBORA- 3izb. byt s rozloh

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2422 €/m²

Delta-Novostavba 3 izb. byt 78,13 m2 s parkovacím miestom centrum Zvolen predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

DeltaProperty ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 78,13 m2, z toho je priestranný balkón s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3315 €/m²

2 izb. byt 40m2 širšie centrum Banská Bystrica -Uhlisko prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 9. mája | 40 m²

Delta Property ponúka na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt s rozlohou 40 m2, ktorý sa nachá

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Poď si užiť jar na Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame ubytovanie v priestrannom, zariadenom apartmáne s výmerou 60 m², nachádzajúci sa v zná

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Donovaly

145 €/deň 2 €/deň/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu 3 izbový byt v Banskej Bystrici podmienka: - balkón - čiastočná rekonštrukcia -

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

165,000 € 165000 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, tehlový 2-izb.byt v obci Cinobaňa časť Katarínska Huta

Reality Cinobaňa

2 izbový byt | Katarínska Huta | 55 m²

Predám tehlový 2-izbový byt v obci Cinobaňa,časť Katarínska Huta Byt je vhodný na trvalé býv

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

31,990 € 582 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3i byt na Fončorde prepojený so zeleňou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družby | 61.7 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

216,000 € 3501 €/m²

Na predaj apartmán v obci Mýto pod Ďumbierom v štádiu holopriestor

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj:Exkluzívne predaj 3.iz.apartmánu v obci Mýto pod Ďumb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

99,990 € 2000 €/m²

REZERVOVANÉ➔ Slnečný 2-izbový byt v absolútnom centre mesta vo VK

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | SNP | 54 m²

SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v absolútnom centre mesta, nachádza

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

REZERVOVANÉ ➔ Priestranný 4-izbový byt s loggiou v srdci Veľkého Krtíša

Reality Veľký Krtíš

4 izbový byt | Novohradská | 73 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného 4-izbového bytu na

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

❖ PRENÁJOM ❖ Komplet zariadený 2-izbový byt na prenájom •LUČENEC•

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica Arm. Gen. L. Svobodu | 64 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na prenájom KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT na ul. L.

Publikované: 11.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ ➔ Na predaj 2-izbový byt v centre mesta

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 54 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa v absolútnom centre mesta, v tehlovom b

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)