Štýlový 3-izbový byt v novostavbe - Zvolen Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

209,000 € 2944 €/m²

Apartmán s garážovým státím na predaj, Triangel, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 54.1 m²

Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v apartmánovom dome Triangel na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

198,000 € 3660 €/m²

2-izbový byt na prenájom v centre BB, komplet zariadený, Komenského, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 57.9 m²

Reality Alpia ponúka na prenájom len u nás 2-izbový byt v novostavbe na ulici Alexandra Matušku

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1-izbový byt na predaj bauring, Chabenecká, Stará Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Chabeneckej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,990 € 3630 €/m²

2-izbový byt na prenájom, Rudlovská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame vám prenájom 2-izbového bytu v novostavbe - Rudlovská Residence - priamo v centre mest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3-izbový byt v centre Zvolena – Jozefa Kozačeka, 79 m2, balkón, pivnica

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 2024 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v centre Donovál – apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

Apartmán | 45.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v obľúbenom apartmánovom dome Horec priamo

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

150,500 € 3315 €/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 55 m²

Máte v ponuke 2-izbový alebo 3-izbový byt v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí a zvažujete je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s terasou, jacuzzi a parkovaním

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 86 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája priestor, súkromie a komfort? Tento krásny 3-izbový byt v Banskej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

1-i byt priamo pod horami | ideálny na bývanie aj prenájom

Reality Jasenie

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1-izbový byt s jedinečnou atmosférou v obci Jasenie, okres Brezno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Jasenie

51,000 € 1457 €/m²

Máte 1i alebo 2i byt v Sásovej? My máme kupujúceho!

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Máte v ponuke 1-izbový alebo 2-izbový byt v Banskej Bystrici - SÁSOVEJ a zvažujete jeho predaj?

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

160,000 € 3200 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt s loggiou vo Zvolene – Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Zvolen – Pod

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

155,000 € 1938 €/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Na prenájom – 1-izbový byt, Severná ulica, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt o rozlohe 30 m2 v blízkosti centra mesta Banská Bystrica,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - NA PRENÁJOM garsónka v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Garsónka | Nám. L. Svobodu | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v Banskej Bystrici, na ulici Nám. L. Svobodu. Byt má rozlohu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

360 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Hľadáme 1i byt v Banskej Bystrici - MOŽNO PRÁVE TEN VÁŠ!

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

145,000 € 4833 €/m²

REZERVOVANÝ 2-i BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – FONČORDA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 65 m²

Hľadáte priestor, svetlo, komfort a kvalitnú rekonštrukciu bez ďalších investícií? Tento výnimo

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2692 €/m²

REZERVOVANÁ - EXKLUZÍVNA, štýlová garsónka v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj útulnú garsónku o výmere 25 m², ktorá sa nachádza v tehlovom obytnom dom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

120,000 € 4800 €/m²

2 izbový byt Námestie L. Svobodu - NA PRENÁJOM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ludvika Svobodu | 55 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom 2-izbový byt, v 4 podlažnom bytovom dome na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt , Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 62 m²

Realitná kancelária Patriot reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt v Banskej Št

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Štiavnica

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbový byt ,Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 48 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt vo Veľkom Krtíši n

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

60,000 € 1250 €/m²

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt s lodžiou - Fončorda*

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ "bauring"), ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2606 €/m²

*Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - izbový byt v novostavbe - Kyjevské námestie*

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Kyjevské námestie | 27 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom pekný 1 - izbový zariadený byt, ktorý sa nachádza v novostavbe

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM, 3 - izbový rekonštruovaný byt, centrum Banskej Bystrice, 80 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 80 m²

Ponúkame na prenájom 3 - izbový kompletne rekonštruovaný a čiastočne zariadený byt v centre mes

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie