NA PREDAJ 3 – IZBOVÝ BYT S LOGGIOU ZÁHRADKOU A GARÁŽOU V REVÚCEJ NA OKRUŽNEJ ULICI

Reality Revúca

3 izbový byt | Okružná | 75.6 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES+ s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje príjemný 3 - izbo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Revúca

75,000 € 992 €/m²

NA PREDAJ | Rezidencia Stepelshof, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Štefultov | 35.61 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj apartmány v komornej rezidencii Stepelshof, ktorá prináša spo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena na vyžiadanie

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 2 izbový byt v Závadke nad Hronom v obci Brezno.

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: 66 m2 Kuchyňa, kúpeľňa, WC, a 2 izby

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

55,000 € 833 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt V.Krtíš, ul. Školská

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Školská | 67 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľmi pekne dispozične riešený 2-izbový byt o celkove

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

71,900 € 1073 €/m²

Priestranný 4izb mezonet v Apartmáne Tatran, Donovaly

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 99.5 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj zariadený 4 izbový mezonet v horskom apartmánovom dome Tatran

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

229,999 € 2312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj 3-izbový byt s loggiou – sídlisko Drieňová, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 69.78 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Drieňová na ulici

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,000 € 1419 €/m²

Na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá

Reality Banská Belá

2 izbový byt | Banská Belá | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový byt po rekonštrukcii v obci Banská Belá. Základné informáci

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Belá

85,000 € 1441 €/m²

Na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom na Uhlisku

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mičinská cesta | 54 m²

HAVAS REALITY ponúka na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom na Uhlisku Ponúkame na predaj ú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3241 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou v Brusne

Reality Brusno

3 izbový byt | Oremlaz | 91 m²

Veľmi zaujímavá ponuka zrekonštruovaného 3-izbového bytu s veľkorysou výmerou 91 m2, ktorý očar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brusno

Cena dohodou

1 izbový byt, po rekonštrucii za hotovosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpim 1izbový byt s balkónom v Banskej Bystrici, blízko centra mesta - ideálne po rekonštrukcii

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Uhlisko – rezervovaný

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družstevná | 87 m²

Ponúkame na predaj veľký 3-izbový tehlový byt o výmere 87 m², nachádzajúci sa na 4. poschodí by

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

213,000 € 2448 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 2i byt v Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | Rázusova | 49.47 m²

IBA U NÁS! Pod Kráľovou hoľou v lone Nízkych Tatier ponúkame exkluzívne na predaj zrekonštruov

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

43,000 € 869 €/m²

2i zariadený byt s garážovým státím v BB, Petelenova ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Petelenova | 56 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici, v novostavbe na Petelenove

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3- izb., Švermova ul. v BB blízko centra, rekonštrukcia, balkón, zariadený

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Švermova | 65 m²

Hľadáte dokonalý rodinný štart v najobľúbenejšej časti Banskej Bystrice? Ponúkam Vám na predaj

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

203,000 € 3123 €/m²

Hľadáme 3i byt do 160 000 € v BB - platba v hotovosti

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JMB Reality hľadá pre hotovostných klientov jedná sa o mladý manželský pár 3-izbový byt v lokal

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Štýlový a kompletne novozrekonštruovaný 2i byt vo Zvolene - rezervovaný

Reality Zvolen

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²

Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

157,900 € 2821 €/m²

Hľadáme 3i byt do 180 000 € v BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JMB Reality hľadá pre konkrétnych klientov 3-izbový byt v Banskej Bystrici (ktorákoľvek časť).

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÝ Na predaj 3i byt na ulici 9. mája v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. Mája | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt na sí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

ZNíŽENÁ CENA!! 3 izbový byt s loggiou - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rúbanisko III/11, v meste Lučenec. Byt j

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 915 €/m²

3 izbový byt s charakterom vidieckého bývania v Mýte pod Ďumbierom

Reality Brezno

3 izbový byt | Nevyplnená | 53 m²

Hľadáte vidiecke bývanie so štandardom, ktorý mestské projekty neponúkajú? Zrekonštruovaný byt

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

179,990 € 3396 €/m²

REZERVOVANÝ 3 izbový byt na predaj v Brezne v najlepšej lokalite mesta

Reality Brezno

3 izbový byt | Malinovského | 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v najlepšej lokalite,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Predaj dvojizbového bytu v Brezne

Reality Brezno

2 izbový byt | Malinovského | 60 m²

REZERVOVANÉ - RE/MAX Joy Vám dáva do pozornosti 2-izbový byt na ulici Malinovského o výmere 60

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Unikátne apartmány na Táľoch

Reality Mýto pod Ďumbierom

1 izbový byt | Nevyplnená | 29 m²

REMAX Diamond ponúka na predaj elegantné apartmány na úpätí južných svahov Nízkych Tatier. Pr

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

174,200 € 2767 €/m²

2 izbový byt na prenájom na ul. Trieda SNP v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 75 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt, dýchajúci novotou, v tichej ča

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie