3-izbový byt na predaj v meste Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj veľký, slnečný, trojizbový byt s lodžio

Publikované: 10.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1026 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Zrenštruovaná garzónka na Erenburgovej - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Garsónka | I.Erenburga | 18 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovanú garzónku blízko cent

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

PREDAJ, 3-izbový byt, Revúca, ul. Fraňa Kráľa, presklená loggia

Reality Revúca

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 66 m²

Na základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ 3-

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

85,000 € 1288 €/m²

PRENÁJOM | 1 - izbový byt | Sídlisko Rimava

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | Nevyplnená | 39 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kompletne rekonštruovaný 1 izbový byt na Síd

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3 izbový byt 86 m2 s podkrovím v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²

RE/MAX JOY dáva do pozornosti 3 izbový byt s podkrovím v Mýte pod Ďumbierom. Túžite po vidieck

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

189,990 € 2209 €/m²

REZERVOVANÉ! Na prenájom 2-izbový byt po rekonštrukcii | 59 m² | Podbrezová – Štiavnička

Reality Podbrezová

2 izbový byt | Nevyplnená | 59 m²

!!!REZERVOVANE do 01.06.2026 !!! Predstavte si bývanie, kde má všetko svoje miesto. Ráno si pr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Podbrezová

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ Pekný 2 izbový byt s lodžiou na predaj na Starohorskej ulici v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Starohorská | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt na Starohorskej ulici,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 € 3100 €/m²

Veľkorysý 4-izb. byt s balkónom na predaj v meste Poltár

Reality Poltár

4 izbový byt | Fučíkova | 87 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 4-izb. byt s balkónom, ideálny pre rodiny

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

81,000 € 931 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na predaj | Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1484 €/m²

Byt s pozemkom na prístavbu v Bolkoviach

Reality Boľkovce

2 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt s priľahlým pozemkom s roz

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Boľkovce

92,000 € 1415 €/m²

2,5 - izbový byt s balkónom na predaj | Lučenec - Opatová

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný 2,5 izbový byt s balk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Prenájom: 2-izbového bytu s veľkou terasou pre štýlové a komfortné bývanie na výnimočnom mieste.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 140 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasový štýl, moderné technológie a jedinečnú lokalitu? P

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,050 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3 izbový byt s charakterom vidieckého bývania v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nevyplnená | 53 m²

Hľadáte vidiecke bývanie so štandardom, ktorý mestské projekty neponúkajú? Zrekonštruovaný byt

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

179,990 € 3396 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Nevyplnená | 63 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj 3-izbový byt na Mazorníku, ideálny pre tých, ktorí chcú bývanie do

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

85,000 € 1349 €/m²

Priestranný 2 izbový byt na prenájom vo Valaskej

Reality Valaská

2 izbový byt | Nevyplnená | 67 m²

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na prenájom pekný, zrekonštruovaný 2 izbový byt na Hronsk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Valaská

470 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

1 izbový byt s balkónom na prenájom v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | Rázusova | 37 m²

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na prenájom pekný, zrekonštruovaný 1 izbový byt na Rázuso

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDANÝ 2izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

2 izbový byt | Sklárska | 60 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza v zate

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

49,000 € 817 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 1 izbový byt vo Vlkanovej

Reality Vlkanová

1 izbový byt | Továrenská | 33 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stave s roz

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

Cena dohodou

Predaj investičného bytu na Táloch

Reality Bystrá

3 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²

Hľadáte ideálnu investíciu v srdci Nízkych Tatier? V exluzívnom zastúpení ponúkame na predaj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

230,000 € 3710 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný svetlý 3-izbový byt, 84 m2 po rekonštrukcii

Reality Brezno

3 izbový byt | Štvrť Ladislava Novomeského | 84 m²

Ponúkam na predaj veľký, svetlý 3-izbový byt o výmere 84 m2, nachádzajúci sa na 5. poschodí z

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

158,000 € 1881 €/m²

4 izbový byt na skvelej adrese v Banskej Bystrici časť Sásová, na Ružovej ulici.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Ružová | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na vyhľadávanej adrese, v Starej

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj Luxusný 3-izb. byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám na predaj ponúka krásny na priestor veľkorysý 3-izbový /77m2/ b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1597 €/m²

Na predaj 3-izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

3 izbový byt | Sklárska | 79 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou, ideálny pre rodiny s deťmi, nachádzajúci

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,000 € 848 €/m²

Apartmán v apartmánovom dome Skalka na Donovaloch.

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nevyplnená | 41 m²

Realitná kancelária REMAX vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

124,000 € 3024 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie