Na predaj 3-izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

3 izbový byt | Sklárska | 79 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou, ideálny pre rodiny s deťmi, nachádzajúci

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,000 € 848 €/m²

Na predaj Luxusný 3-izb. byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám na predaj ponúka krásny na priestor veľkorysý 3-izbový /77m2/ b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1597 €/m²

Apartmán v apartmánovom dome Skalka na Donovaloch.

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nevyplnená | 41 m²

Realitná kancelária REMAX vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

124,000 € 3024 €/m²

Predaj 3 izbového bytu V Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

3 izbový byt | Nevyplnená | 68 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj príj

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

43,000 € 632 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami

Reality Čierny Balog

3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v Čiernom Balogu (87 m2). Nevyhovuje vá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

Skvelá ponuka: 3-i byt-výborná dispozícia-nepriechodné izby-šatník–bytový dom Milestones I-Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.64 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-i byt s výmerou 69,64 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

3-izbový byt-vyhľadávaná lokalita- výborná dispozícia a skvelých 96,82 m²-parkovacie miesto - bytový dom „Biela Kačica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 96.82 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-izbový byt s úžitkovou plo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3357 €/m²

BÝVANIE V CENTRE: 3 izb., lodžia, terasa a státie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt len 5 min. peši od Námestia SNP, situovaný na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

295,000 € 3242 €/m²

3-i byt-výborná dispozícia-nepriechodné izby-šatník–bytový dom Milestones I-Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.7 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3802 €/m²

3-i byt-nepriechodné izby-balkón-krásny výhľad-atraktívna lokalita-zeleň a pokoj, CENTRUM mesta na pešo - Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lesná | 74.93 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Banskej Bystrice. NET

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 3003 €/m²

NOVÁ CENA: 3-izb. byt v centre mesta vrátane parkovacieho státia, 2x balkón

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt pri námestí SNP situovaný na druhom poschodí

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

295,000 € 3242 €/m²

3-i byt-nepriechodné izby-balkón-garáž-atraktívna lokalita-zeleň a pokoj, CENTRUM mesta na pešo - Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lesná | 74.93 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

245,000 € 3270 €/m²

3-izb. tehlový byt-kompletná kvalitná rekonštrukcia-výhľady-spoluvlatnícky podiel na pozemku-Uhlisko-BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Na Starej tehelni | 78.7 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj dizajnovo zrekonštruovaný 3-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

270,000 € 3431 €/m²

Využite pri predaji Vašej nehnuteľnosti naše dlhoročné skúsenosti: kúpa 3-izbový byt-pekné prostredie-Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

TOP Living: Pre našich klientov klientov hľadáme na kúpu 3 izbový byt v peknom prostredí. PONÚ

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 01.05.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Chcete 4 izb. byt? Vyskúšajte dom bez záhrady!

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Malachovská cesta | 251 m²

TOP Living Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom (bez záhrady) nachádzajúci sa v radovej

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,000 € 833 €/m²

Hľadáte 5 izb. byt? Vyskúšajte dom bez záhrady!

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Malachovská cesta | 251 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,000 € 833 €/m²

TOP Living: 1-izb.byt Nám. Slobody, Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39.17 m²

TOP Living: Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo Zvolene, Námestie Sl

Publikované: 20.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-IZB. APARTMÁN, UHLISKO, 574,-Eur s energiami

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 39 m²

TOP Living: Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený apartmán s rozlohou 39m2. Dozariadenie apa

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

574 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj 4 izbového bytu vo Zvolene v centre

Reality Zvolen

4 izbový byt | 136 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom a zimnou záhradou po kompletnej rekonštrukcii vo Zvo

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Zvolen

430,000 € 3162 €/m²

Elegantný 2-izbový byt s balkónom, pokojnou atmosférou a krásnym výhľadom – Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Smreková | 44.5 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, svetlý a vzdušný 2-izbový byt s balkónom a krásnym výhľadom, s

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

132,900 € 2987 €/m²

NA PRENÁJOM - 1 izb. byt KREMNICA, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

1 izbový byt | Československej armády | 29 m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt ( 29m2 ) ul. Českoslov. armády v meste KREMNICA okr. Žiar nad

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRIAME CENTRUM BB / BALKÓN / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | F. Švantnera | 31 m²

Ponúkame na prenájom slnečný KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 1,5 izbový byt v centre mesta Banská Bys

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

620 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

UHLISKO / 2 byt BB / blízke CENTRUM / 88m2 / TERASA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bellušova | 88 m²

Ponúkame na PRENÁJOM ZREKONŠTRUOVANÝ a PRIESTRANNÝ 2 izbový TEHLOVÝ byt vo výbornej a vyhľadáva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HĽADÁME SÚRNE 3 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | nezadaná | 70 m²

Súrna kúpa 3izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuky

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 24.03.2023
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 € 2643 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie