Kúpa, 3-izbový byt v kúpeľnom meste Dudince

Reality Dudince

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Kúpeľnom meste Dudince. "Pre viac informácií ale

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Dudince

Cena dohodou

Súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť mus

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

100,000 €

Kúpa, 2 izbový byt v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt v Banskej Bystrici. Za každú ponuku Vám budem vďačn

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Za každú ponuku Vám budem vďačn

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 4izbový byt Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská | 84.58 m²

HD Reality ponúka na predaj – 4-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, ZARIADENÝ, IHNEĎ VOĽNÝ!

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

238,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, Prenájom, 1-izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 35 m²

Hľadáte svoje prvé bývanie ? niečo príjemné a útulné ? Ponúkam na prenájom veľmi príjemný štart

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Štiavnica

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Hľadáme nehnuteľnosť do 30 000

Reality Krupina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám nehnuteľnosť na kúpu s rozpočtom do 30 000 € - ideálne lacný by

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

30,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1.izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii,

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

Kúpa, dvojizbový byt v Brezne, centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v bytovom dome v Brezne. Klient platí HOTOVOSŤOU.

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v Banskej Bystrici, Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Fončorda . Klient uprednos

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 €

HD REALITY, prenájom, dvojizbový byt, Trieda SNP, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HD reality vám ponúka na prenájom svetlý a priestranný 2-izbový byt nachád

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kúpa, 2-izbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok. Môže byť pôvod

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v Banskej Bystrici - Fončorda

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Dvojizbový Byt v Žiadanej Lokalite Fončorda, Banská Bystrica. "Rad

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Žiari nad Hronom. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v Krupine

Reality Krupina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3.izbový byt v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informá

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, ideálne po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

120,000 €

Kúpa, 3-izbový byt v meste Hriňová

Reality Hriňová

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Hriňová. Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Hriňová

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 4- izbový byt Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Námestie Ludvíka Svobodu | 94 m²

PREDAJ – 4-izbový byt | Banská Bystrica | Novostavba Tri Kocky Lukratívny 4-izbový byt v srdci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

279,990 € 2979 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, Predaj dvojizbový byt v Banskej Štiavnici, pod Kalváriou

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 62 m²

Hľadáte únik z mesta do ticha prírody, no zároveň chcete mať historické centrum na dosah ruky?

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

123,000 € 1984 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD reality, predaj, 2-izbový byt v Krupine so záhradkou

Reality Krupina

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj dvojizbový byt v ideálnej lokalite v centre okr

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Krupina

83,000 € 1277 €/m²

Garzonka na prenájom, Krupina

Reality Krupina

Garsónka | Pribinova | 20 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na prenájom útulnú garzónku v meste Krupina, nachádzajú s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Krupina

250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HD reality, predaj, 3-izbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 70 m²

HD Reality exkluzívne ponúka na predaj priestranný, slnečný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

130,000 € 1857 €/m²

HD REALITY, Predaj, apartmán v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | A. Kmeťa 126/14 | 48.19 m²

V srdci mesta UNESCO Banská Štiavnica priamo na krásnom Trotuári v historickej budove Vám ponúk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

149,900 € 3111 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | L. Novomeského | 42.21 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA VLASTNÉ BÝVANIE ALEBO INVESTÍCIU

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

74,000 € 1753 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie