HD REALITY, predaj, 3-izbový byt s veľkorysým balkónom, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 66.51 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája modernú architektúru, kvalitné spracovanie a pokojné prostredie v

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3894 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kúpa,1-izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Môže byť pôvodný stav. Za

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt vo Zvolene - Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Západ | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt vo Zvolene - Západ. Môže byť pôvodný stav. Za p

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Kúpa, 1-izbový byt v Krupine.

Reality Krupina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1.izbový byt v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informá

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 69 m²

HD REALITY ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3-izbový byt o výmere 70m2, nachádzajúci sa na i

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kremnica

107,500 € 1558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj priestranný 3-izbový byt - Partizánska cesta

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 79.9 m²

HD REALITY, ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bys

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 2752 €/m²

HD REALITY, PRENÁJOM, 1-izbový byt,37 m², Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Horná | 37 m²

HD REALITY ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s rozlohou 37,67 m² v zrekonštru

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj Slnečný, útulný 2-izbový apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 47.65 m²

HD REALITY ponúka Vám na predaj Slnečný Apartmán s Ideálnou Polohou Priamo Pri Nástupnej Stanic

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

164,000 € 3442 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, 3-izbový apartmán + garážové státie

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 77.33 m²

HD REALITY Vám ponuka na predaj trojizbový slnečným a priestranný apartmán + Garážové státie 2

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

296,000 € 3828 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | 95 m²

HD REALITY ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou úpravy podľa vlastných predstá

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dudince

139,000 € 1463 €/m²

Znížená cena, HD REALITY, Predaj 2 izbový byt na Donovaloch, Skalka

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 45 m²

Predaj apartmán Donovaly – Rozprávkový apartmán na Donovaloch | HD Reality Splňte si sen o vlas

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

119,000 € 2644 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, kúpa, 1-izbový byt v pôvodnom stave v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 40 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v B

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

115,000 € 2875 €/m²

Prenájom 1i byt Partizánska cesta Banská Bystrica + parkovacie miesto

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Partizánska cesta | 31 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom na Partizánskej ulici v Banske

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

570 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Exkluzívna terasa a výhľad z 2i bytu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 53 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v centre BB na ulici Trieda SNP. Byt sa nachádza na najvyššom

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 3i byt Pieninská ul. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74 m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 3 izbový zrekonštruovaný slnečný byt s príjemným výhľadom v Ban

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,900 € 2499 €/m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači

Reality Sliač

1 izbový byt | Gorkého | 39 m²

Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači (Gorkého ul.) s výmerou 39 m2. Nachádz

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Sliač

103,900 € 2664 €/m²

Zariadený 70m2 byt v centre mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | A. Kmeťa | 70 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný, v modernom štýle, zariadený byt o

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Zrekonštruované a zariadené byty pod Kalváriou, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Pod Kalváriou | 30 m²

Hľadáte miesto, kde sa moderný komfort stretáva s históriou? Dream Team ponúka exkluzívny PREDP

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Štýlový byt s garážou a možnosťou prístavby ďalšieho bytu, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kollárova | 80 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj nádherný, kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt o veľkosti 80m2

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

350,000 € 4375 €/m²

Exkluzívne predáme 1-izbový byt v Dudinciach

Reality Dudince

1 izbový byt | Okružná | 35 m²

Exkluzívne na predaj krásny 1-izbový byt o rozlohe 35 m2, nachádza sa na vyvýšenom prízemí v kú

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dudince

70,000 € 2000 €/m²

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT KÚSOK OD PLAVÁRNE

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

120,000 € 1458 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT V ŠTVORBYTOVKE S LOGGIOU, BALKÓNOM, ZÁHRADOU, ALTÁNKOM, GARÁŽOU, PIVNICOU

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Šoltésovej | 72.7 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne predstavuje krásny 3 -

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

180,000 € 2476 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE- Na prenájom veľmi pekný 2-izbový byt na Sekieri s parkovacím miestom

Reality Zvolen

2 izbový byt | Okružná | 51 m²

Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na

Publikované: 19.08.2021 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3 – IZBOVÝ BYT S LOGGIOU ZÁHRADKOU A GARÁŽOU V REVÚCEJ NA OKRUŽNEJ ULICI

Reality Revúca

3 izbový byt | Okružná | 75.6 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES+ s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje príjemný 3 - izbo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Revúca

75,000 € 992 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie