Na predaj 3-izbový byt – Nitra, Klokočina-Diely

Reality Nitra

3 izbový byt | 75 m²

🏡 Na predaj priestranný 3-izbový byt – Nitra-Diely, Klokočina Ponúkame na predaj svetlý a prie

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2080 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Pukanec ID 105890

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pukanec

75,500 € 1063 €/m²

Novinka
Novinka

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

2,5 izbový byt v tehlovom dome, Medzilaborecká ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkorysý 127 m² tehlový byt na Palisádach s variabilnou dispozíciou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 127 m²

Pripravujeme na predaj priestranný mestský byt v tehlovom bytovom dome na prestížnej adrese v B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3 izbový byt na predaj v obci Sebedražie

Reality Sebedražie

3 izbový byt | Boriny | 66 m²

Hľadáte miesto kde budete mať so svojou rodinou všetko na dosah? Výhody obce a ľahká a rýchla

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sebedražie

84,900 € 1286 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - Bezbariérový 3i byt o veľkorysej rozlohe 81m2, Špačinská cesta, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v tehlovom bytovom dome s bezbariérovým vstupom ul.

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TIMA Real* veľký 3,5i byt po rekonštrukcii, Mlynárska ul., Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | Mlynárska | 77.5 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj väčší 3i byt po rekonštrukcii na Mlynárskej ul., Ser

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Sereď

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite s výhľadom do parku

Reality Senec

3 izbový byt | Sokolská | 0 m²

Ponúkame na predaj prerobený 3 izbový byt na Sokolskej ulici v Senci. Byt má rozlohu 62,33 m2 p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

190,000 €

SVOBODA & WILLIAMS | 110702 | Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 102 m²

Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m², privátnou záhradkou vo dvore a vysokými stropmi s

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3912 €/m²

Banská Bystrica, Uhlisko, Centrum 3 izbový tehlový byt

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 9. mája | 69.6 m²

3-izbový tehlový byt, Banská Bystrica širšie Centrum, v obľúbenej lokalite Uhlisko, na ulici 9.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,400 € 2664 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3 izbový byt na predaj, Slatina nad Bebravou

Reality Slatina nad Bebravou

3 izbový byt | Slatina nad Bebravou | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Slatine nad Bebravou.

Publikované: 14.07.2019 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Slatina nad Bebravou

88,800 € 532 €/m²

NA PREDAJ 3,5 IZBOVÝ BYT TRENČÍN, POD SOKOLICE

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 73 m²

Ponúkame na predaj veľký 3,5 izbový byt v Trenčíne, Pod Sokolice (

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 01.07.2025
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2178 €/m²

Príjemný 3 i pražský byt, 6 m2 loggia, Adlerová, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Adlerova | 71 m²

Len u nás ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Adlerová v mestske

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

223,000 € 3141 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 75.4 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krá

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3316 €/m²

Perspektívny 3 izbový byt RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt kompletne zariadený 3 izbový byt s premyslenou dispozício

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

1 € 0 €/m²

Veľký 3i byt s balkónom, Nitra - Čermáň (2x klimatizácia)

Reality Nitra

3 izbový byt | 84 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Nitra -

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2142 €/m²

3 izbový MEZONET v obľúbenej lokalite sídliska Juh | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 75 m²

B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný 3 izbový MEZONET o výmere 75m2 v obľúbenej čast

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,000 € 2040 €/m²

CENA DOHODOU! GORKÉHO - Veľkorysý 3-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 93 m²

Hľadáte bývanie s neopakovateľnou atmosférou historického centra, alebo výnimočnú investičnú pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

3 izbový byt 66m2 s dielňou 23m2 v malebnej obci Belá-Dulice, v okrese Martin

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | 66 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

1 € 0 €/m²

Ideálne rodinné bývanie – 3 izby, balkón, Partizánska

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 76 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Nitra ID 103786

Reality Nitra

3 izbový byt | 82 m²

Publikované: 06.06.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

254,000 € 2716 €/m²

Bez maklérov predám obrovský byt v lokalite Hriňová ID 105610

Reality Hriňová

3 izbový byt | Školská 1572 | 78 m²

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hriňová

140,000 € 1795 €/m²

Bez maklérov predám Priestranný byt v lokalite Ružinov ID 105874

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23119)
Upresniť hľadanie