BOSEN | 3 izbový byt s priestrannou loggiou, 69,2 m2, Račianska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou zasklenou loggiou, nach

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3902 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 3 izbový byt v Starom Meste - Kozia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 114.79 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v atraktívnej loka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3476 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe ALTUM

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

310,500 € 3889 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Ranná káva na terase s výhľadom, 3 izb. byt, ulica Tupého, Bratislava - Vinohrady, 104 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 104 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou na ulici Tupého v me

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 3702 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN|3-izb.byt s garážou, šatníkom a pracovňou v Bratislave

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Krajinská | 84.23 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt s balkónom a garážou

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,999 € 3562 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Veľký 3 izbový byt s parkovaním, 90 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 90.37 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou lodžiou a garážovým parkovac

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3530 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3,5 izbový byt v dvojdome, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Čsl.tankistov | 102.45 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 3,5 izbový dom ktorý je súčasťou dvojd

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

419,000 € 4090 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | Novostavba 3 izbový mezonet s terasou 163,64 m2, Bratislava – m.č. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hurbanovo námestie | 163.64 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový mezonet s 2 terasami a

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 3055 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Dizajnový 3-izb. byt, terasa, dvojgaráž, Záhorská Bystrica, 108m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Štefana Majera | 107.9 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou, situovaný v modernom

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

370,000 € 3429 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový byt vo výbornej lokalite, Legerského, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 74.24 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3502 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, Ružinov – Trnávka, Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 80.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3995 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 3- izbový priestranný byt, Beňadická ulica - Petržalka, 74 m2, dve lodžie

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 73.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s dvomi lodžiami nachádzajúci sa v Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový 85m2 byt s terasou a záhradou, 177m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska 2 | 85.18 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka výnimočnú nehnuteľnosť – na predaj 3-izbový byt s vlastným sú

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

364,000 € 4273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3i mezonet v štandarde v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 106.97 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

534,990 € 5001 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3- izbový priestranný byt, Budatínska ulica - Petržalka, 84 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 84 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt v Petržalke s rýchlym prí

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3548 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Bosen / 3 izbový byt s výhľadom na les v Projekte Byty Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Realitná kancelária Bosen Realicity vám ponúka krásny 3 izbový byt priamo na dosah prírody. BY

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

290,500 € 3263 €/m²

člen NARKS

TOP PONUKA, VÝBORNA CENA, VEĽKÝ PRIESTOR, DOBRÁ INVESTICIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Štýlový a útulný 3-izbový byt s veľkou terasou a 2 parkovacími miestami - Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čučoriedková | 84 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete naozaj cítiť ako doma? Tento výnimočne príjemný 3-izbový byt vás

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

368,000 € 4381 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.07 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierova Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,225 € 4882 €/m²

Rezidencia Mierova - skolaudované byty , dostupné ihneď

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.32 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierová Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

363,875 € 5249 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Horská | 71.95 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v novostavbe v dome B2 aB3. Na všetkých oknách sú elektricky

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

321,000 € 4461 €/m²

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt TOMÁŠIKOVA ULICA, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Tomášikove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

322,000 € 4128 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty a garážou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

VEĽKÝ 3 IZ.BYT 134 m2 BRATISLAVA KOLIBA TUPÉHO UL. TERASA PARKING

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 134 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 2985 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie